🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 776
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз мисля, че Шапката е 100 кила, главно по уликите - в една песен пее че е "галантен, нестандартен, интелигентен...", В друга имаше някоя и друга подхвърлена дума на немски. Като изказ и поведение ми напомня на него ... Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 38 115
Килата Рка и ме съмнява да е фен на Дубиоза.

# 17
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Да де, ама с такива специфични гласове са 100 кила и Дичо, че каквото и да правят, като Прея, не могат да ги скрият...
Сега изчетох уликите в началото на темата, и огромно Благодаря за труда и за новата тема разбира се!
За Лъва в първия лайв бях сигурна, че е Албена Михова. Следващите предавания пееше като Жана Б., толкова бях сигурна, че е тя. Обаче уликите си водят към Албена и нямат нищо общо с Жана. Пък накрая може да се окаже, че е някоя друга...

# 18
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Лъва може да е Дара - родена е във Варна, беше част от група в Х фактор, доколкото си спомням. Пее от малка ... Въпреки че тя също има специфично "р" Confused А на Килата специфичното в говора според мен е преструвка. Изобщо не мисля, че това, което чуваме в песни и интервюта му е нормалния глас и говор. Ще го преслушам пак Simple Smile

# 19
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 577
Лъвът е Албена Михова без никакво съмнение. Дори с ефекти не могат да ѝ скрият тембъра.
А най-тъпото е, че е актриса, а така калпаво играе костюма, нищо общо с артистичността на Пчелата и Пилета.

Някой следи ли американското, и то е много интересно, а предположенията им са далеч от абсурдни.

# 20
  • Испания
  • Мнения: 37 503

А най-тъпото е, че е актриса, а така калпаво играе костюма, нищо общо с артистичността на Пчелата и Пилета.


Лично възприятие. А движенията в костюма зависят от един куп фактори.

# 21
  • Мнения: 176
Възможно ли е Шапката да е Румен Угрински? Знам, че е кукловод и по жестовете, които прави с ръцете си и по стойката на тялото ми прилича на него.

# 22
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шапката определено е нисък човек Grinning

# 23
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
На мен по нещо, не знам какво...., ми напомня на Жоро Низамов, но той май е по-едър...

# 24
  • Мнения: 1 103
Мисля, че гарванът може да е Мая Бежанска. Физически съвпада, с уликите - до някъде.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
На мен по нещо, не знам какво...., ми напомня на Жоро Низамов, но той май е по-едър...

Той организира всичко около пеенето и танцуването в шоуто.  Много сложно става да е и участник и организатор.

# 26
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
На мен по нещо, не знам какво...., ми напомня на Жоро Низамов, но той май е по-едър...

Той организира всичко около пеенето и танцуването в шоуто.  Много сложно става да е и участник и организатор.

Е, щом е организатор, тогава отпада...

# 27
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Той организира всичко около пеенето и танцуването в шоуто.  Много сложно става да е и участник и организатор.

Нищо подобно. Георги Низамов липсва във финалните надписи, следователно не е част от екипа.

Какво значи "организира всичко около пеенето и танцуването"? Няма такава длъжност.

Музикален продуцент е Дони. Балетът си има шеф - Алекс.

# 28
  • Мнения: 1 103
Шапката ми изглежда всестранно развита личност, каквато е Стефан Вълдобрев.

# 29
  • Мнения: 2 494
Страхотна нова тема, много благодаря, Смайлис за целия труд! Hug
Шапката не е 100 Кила със сигурност, защото снощи докато се излъчваше предаването е имало някакъв празник в Перник и той е бил там, има сторита в профилите на Александра и Даниел Петканови.

Общи условия

Активация на акаунт