🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 5 /20.10. - 03.11.19 г./

  • 32 777
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 19 910
Лъва може да е Дара - родена е във Варна, беше част от група в Х фактор, доколкото си спомням.
Дара си беше самостоятелен участник в Х фактор, бъркаш я с някоя друга.  Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Хм, Румен Угрински е добро предположение за Шапката. Не ми беше хрумвало...

# 32
  • Мнения: 523
Във фейсбук някой мислят че Шапката е Венци от Павел и Венци. Май за шапката и гарвана има най-различни предположения.

# 33
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 063
Благодаря за темата. От вас научавам кои са българските звезди.

# 34
  • Мнения: 538



"Скоро няма да си ходя, първо всички ще съборя!"

Във ФБ това е довело до идеята, че пчелата е Дивна, репликата си е 100% от песента й де, не че я бях чувала.

# 35
  • Мнения: 1 754
НА Смайли уликите в началото на темата бяха, че Шапката може добре да дърпа конците на марионетки. Трябва да е актьор, завършил куклено майсторство.

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
Благодаря за новата тема 😘
Много ме е яд, че Михов ще продължим да го слушаме как сърца с кастанети.
Гарванът има хубав глас, но много ме дразни как рязко се извърта наляво и надясно по 15 пъти минимум на едно шоу, и как си гали клюна също ме дразни.
Наистина ли е възможно костюм да тежи 100 кг? Че кой би могъл да го носи?
Аз лично мислех, че е Михов, но след снощи бухала ми напомни на
Христо Сираков - 100-те манекенки.

# 37
  • Мнения: 11 552
Аз от началото съм за 100- те манекенки. Grinning

# 38
  • Мнения: X
Шапката не е показал май кой знае какъв глас. Нищо чудно да е някой рапър.
Дичо пее разкошно.

# 39
  • Мнения: 1
Шапката със сигурност не е Дичо. Вчера докато се излъчваше предаването, той е пял в някакъв ресторант. Има много сторита в инстаграм с него по същото време.☺️
Аз си мислех за Гъмов, ама все повече се съмнявам... 🤭

# 40
  • Мнения: 2 595
Аз все повече клоня към Мариан Вълев за Шапката. Не съм го вързала с улики просто го харесвам, като актьор и ми се ще да е той  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 051
Благодаря за подробния разказ от съфорумката, която гледа лайф Simple Smile

Костюмът на Гарвана се вижда, че е недодялан и стои като харизан. Артистът не може да извършва никакви естествени движения, крилете висят на закачалка, главата не се върти. Изобщо е най-изкуствения костюм и лично на мен ми е трудно да го гледам с тази му роботизирана еднотипност.

Относно възрастта на участниците - някъде казано ли е официално, че са 18+???

За пеенето на живо, сигурно си права, но като ги виждам колко зле се чувстват под маските, идея нямам как биха могли да пеят,  а повечето пеят добре.

# 42
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Благодаря за новата тема! Simple Smile
За мен Гарванът е някое дете-звезда, с този бебешки глас и слаботелесна фигура...

# 43
  • София
  • Мнения: 160
НА Смайли уликите в началото на темата бяха, че Шапката може добре да дърпа конците на марионетки. Трябва да е актьор, завършил куклено майсторство.
На мен пък ми хрумна дали не е Валери Йорданов (Хъшове... Дяволското гърло). Режисьор е на Кецове (дърпа конците), тръгнал е от село, живее извън рамките.... но с пеенето не знам как се връзва.

# 44
  • Мнения: 1 103
Съгласна съм с предположението за Валери Йорданов, пасва според мен и като височина. Не намирам данни точно колко е висок, но го сравнявам с Владо Карамазов(около 180 см) в "Дяволското гърло" и изглежда,че е около 10 см по-нисък.

Общи условия

Активация на акаунт