Фермата 5 тема 4

  • 36 432
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 35 057
Още по- зле,  ако наистина Паулина е сбъднала мечтата на сина си, влизайки във фермата. Това би означавало, че детето гледа и е станало свидетел на цялата простотия.
Аз съм последният човек, който ще го играе голям моралист, ама ако 11- годишния ми син ме гледа, през ум няма да ми мине да се мандахерцам по лепенки на циците , да се ..а в сеното с някой, с когото съм се запознала вчера и да му се моля за секс.
Сори, ама обръщението Паца е най- малкия проблем в случая. А и в него няма нищо обидно - Паца, Маца, Яца - всички сте ги чували.
Ей това исках да кажа и аз! Ако си там заради детето си, няма да омайваш мъж на втората вечер. Сигурно нещото е започнало от кастингите, и все пак- няма да си пипаш ..... За щяло и нещяло да покажеш на мъжа как те сърби ( буквално и преносно). Просто цялото ѝ поведение беше леко. Цялото! И много се радвам, че си тръгна.защото Бети е в пъти по- стойностна и заслужаваща да продължи.

# 1 126
  • USA
  • Мнения: 7 221
Поли може да е всякаква,но не е префърцунена и злобна.Не ме натоварва както вечно бърборещата и превзета Бети.
Защо смяташ,че Елизабет е по-стойностна,на база какво се определят участниците кои са стойностни и кои не?Секретарка в гръцка компания,визитка,опакована в превърцунени думи,за да звучи classy.Не намирам и една причина,поради която да бъде включена към отбора на чорбаджиите.

# 1 127
  • Мнения: 61
Поли може да е всякаква,но не е префърцунена и злобна.Не ме натоварва както вечно бърборещата и превзета Бети.
Защо смяташ,че Елизабет е по-стойностна,на база какво се определят участниците кои са стойностни и кои не?Секретарка в гръцка компания,визитка,опакована в превърцунени думи,за да звучи classy.Не намирам и една причина,поради която да бъде включена към отбора на чорбаджиите.


А кое и е стойностното на Паулина, че още с визитката си се представи като жена която си изкарва парите с тялото си ? Или с това, че прави секс пред камери, а това с лепенките на гърдите и как ги показваше наляво-надясно ? Сигурно дава чудесен пример на детето си като я гледа в тази светлина, или да я гледа как се напива. Облеклото и чекненето за да всички да и видят Д-то даже няма да го коментирам , просеше си секс , влезе в спор и твърдеше, че няма лошо да си изкарваш парите с това между краката и обясняваше как е получила няколко апартамента точно по този начин. Това стойностно ли е според теб - да си лека жена и да нямаш задръжки знаейки, че ще те гледат доста хора включително семейството ти... била изпълнявала желанието на детето си - да влезе във фермата, ами не мисля, че детето и е искало да гледа как само се чуди в кой ъгъл да се скрие за да се награби с някакъв мъж.

# 1 128
  • USA
  • Мнения: 7 221
Не смятам,че Бети е по-стойностен участник от Поли,и двете си имат плюсовете и минусите и аз лично не мога да преценя ей така кой е по-човек от другия.Едната проси внимание и секс с циците напред,а другата с намеци и лежерни подмятания.И двете са  Stop

Голяма бомба ще е ако Поли не посочи Красимир за фермер.

# 1 129
  • София
  • Мнения: 6 234
Поли може да е всякаква,но не е префърцунена и злобна.Не ме натоварва както вечно бърборещата и превзета Бети.
Защо смяташ,че Елизабет е по-стойностна,на база какво се определят участниците кои са стойностни и кои не?Секретарка в гръцка компания,визитка,опакована в превърцунени думи,за да звучи classy.Не намирам и една причина,поради която да бъде включена към отбора на чорбаджиите.


А каква е едната причина Паулина да е в отбора на чорбаджиите? И за Ивайлно не ми стана ясно това.

# 1 130
  • Мнения: 1 843
Аз много се радвам, че Елизабет продължи, защото за мен е цветето на фермата и според мен ще стане доста по-скучна без нея. Да отначало беше досадна, но на мен ми текът сълзи от смях като почне да лафи всякакви работи. Надявам се да остане още дълго, видяхме, че не е за подценяване изобщо пък и видимо е в много добра физическа форма. Да не говорим, че психически не падна по никакъв начин.

# 1 131
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Съжалявам за нахлуването в темата, но не се сдържах. Гледам предаването и темата преглеждам от време на време, но нямах намерение да се включвам. До вчера ми беше все едно коя от двете ще се върне от дуела, еднакво дразнещи са ми, макар и по различен начин. Сега обаче се радвам, че Паулина отпадна.
Сериозно ли я смятате за стойностен човек? Кое точно е стойностното? Това, че влязла заради детето си и единствения начин да се реализира в предаването е като леката, която се мята в леглото при първа възможност, защото друга алтернатива и какво по-стойностно да покаже няма? Това, че втълпява, че детето ѝ е най-важно за него, а катастрофира с космически стойности алкохол в кръвта, след гонка с полицията? Кое от двете е стойностен пример? Защото аз, ако първото мога да подмина някак си, то второто не мога.
Много ми е жал за детето. А тя добре, че отпадна, не заслужава да мине по-напред, камо ли да спечели тези пари. Не знам какво учи, ама съм сигурна, че ще е от студентите за които се знае как са си взели дипломите и не е нужно нищо да учат, ще завърши по друг начин и вече показа по какъв.
Пак да питам, наистина ли не виждате разликата в стойността на Паулина на тази база и на който и да е друг? Това означава ли, че и за защитаващите я, това са ви критериите за стойностен човек или самите вие се ръководите от тях?

# 1 132
  • Мнения: 14 816
Заповядайте в новата тема
https://m.bg-mamma.com/?topic=1152284

Общи условия

Активация на акаунт