Пак за изневярата

  • 2 716
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
и всъщност за какво е въпроса?

и като питам това - искам да кажа - тоя дето го прави явно не вярва в такива нещо
а тоя дето вярва - няма да ги направи
та въпроса е излишен и поне за мен /още повече като потърпевша от подобно нещо/ - напълно излишен
нито би накара мъжа ми да преосмисли направеното, нито пък на мен ми дава нещо като инфо

ма щом ви кефи - пишете де, то не пречи Wink
нещо като да забършем праха от клавиатурата

# 16
  • Мнения: 2 759
   Твърдо вярвам!  Peace

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А какво мислите за тези, които твърдят, че и двамата ги обичат- ама по различен начин и не могат да решат кой  newsm78
Темата 'Може ли да сте влюбени (или обичате? не помня) в двама едновременно' помните ли? Там имаше някои добри мисли.

# 18
  • Мнения: 1 761
Ми...когато си на 20 мислиш по един начин, на 30,по по-различен, а на 40 вече имаш съвсем различно виждане по въпроса с кого искаш да прекараш живота си.
Все пак хората, които имат по-голям опит в общуването по принцип не си създават излишни илюзии и май това им спестява доста разочарования.А за влюбването-може да ти се случи по всяко време на годината,независмо дали си в сесия или пред пенсия и едва ли може да го спреш ( то и няма смисъл,според мен).По-скоро,ако наистина съпругът или партнъорът ти е човек,когото уважаваш и на когото се възхищаваш такъв,какъвто е,трябва всеки ден по малко да работите заедно за състоянието на взаимноотношенията си.Не е лесно, но не е невъзможно.Аз винаги много се радвам да слушам хора на по 50,60,70 години с каква обич и уважение говорят за половинките  си,независимо,че са преживели и много трудни моменти-войни,глад,нямане на работа,липса на собствен дом...Но когато сърцето е достатъчно голямо,винаги може да  намери сили да продължи да обича въпреки обстоятелствата.

# 19
  • Мнения: 2 556
Ох, как обичам такива теми  Flutter

Ами да, най-добре ще е всички встъпващи в брак или живот на семейни начала да са зрели, смели, готови да отстояват любовта си, бягащи веднага от всяко изкушение, непоглеждащи друг евентуален партньор, докато са живи  Twisted Evil Ама в живота не става точно така, това е факт и колкото и подобни теми да се пускат, това няма да оправи нещата. Вчера разбрах, че на наша роднина мъжът й я е зарязал с 3 годишното им дете и избягал да живее в друг град заради някаква девойка, с която се запознал в Интернет. Ами много зрял изглеждаше тоя човек, и голямо доверие вдъхваше, и с голяма любов се ожениха с жена му. Кой го е бил по главата да върши глупости, айде вие ми кажете, че аз лично съм бясна #Cussing out

Зрелост и любов, дрън дрън, или имаш късмет да попаднеш на свестен и отговорен човек, или не - това е!

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами как да кажа - и вярвам, и не вярвам.Вярвам, защото е хубаво, бих искала да беше така Heart Eyes.Не вярвам, защото животът е шарен и черно-белите постулати не са му присъщи.Лошо нещо е изневярата, но далеч не е най-голямото предателство, което може човек да извърши спрямо семейството си.
Мъдростта идва с опита Simple Smile

# 21
  • Мнения: 98
Зрелост и любов, дрън дрън, или имаш късмет да попаднеш на свестен и отговорен човек, или не - това е!
Напълно съм съгласна с написаното, нали има една приказка  за брака " избираш, избираш и накрая каквото ти се падне"

# 22
  • Мнения: 7 914
Това , което не искаш да правят на теб не го прави на другия, този до теб!
Вярвате ли в това?
Да и то не само по отношение на изневярата! Peace

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми...когато си на 20 мислиш по един начин, на 30,по по-различен, а на 40 вече имаш съвсем различно виждане по въпроса с кого искаш да прекараш живота си.
Все пак хората, които имат по-голям опит в общуването по принцип не си създават излишни илюзии и май това им спестява доста разочарования.А за влюбването-може да ти се случи по всяко време на годината,независмо дали си в сесия или пред пенсия и едва ли може да го спреш ( то и няма смисъл,според мен).По-скоро,ако наистина съпругът или партнъорът ти е човек,когото уважаваш и на когото се възхищаваш такъв,какъвто е,трябва всеки ден по малко да работите заедно за състоянието на взаимноотношенията си.Не е лесно, но не е невъзможно.Аз винаги много се радвам да слушам хора на по 50,60,70 години с каква обич и уважение говорят за половинките  си,независимо,че са преживели и много трудни моменти-войни,глад,нямане на работа,липса на собствен дом...Но когато сърцето е достатъчно голямо,винаги може да  намери сили да продължи да обича въпреки обстоятелствата.
newsm10

# 24
  • Мнения: 4 473
Звучи прекалено хубаво, за да е истина. На приказки всичко би могло да е розово, но в реалният живот рядко се получава.  Tired
Човешко е да се греши, да! Има 2 вида гафове: простими и преодолими и категорично непростими. Опитавам се да ги разграничавам, пък дано не ми се налага да попадам в подобни ситуации.


"Това , което не искаш да правят на теб не го прави на другия, този до теб!"
Това е мотото ми в живота.

# 25
  • Мнения: 5 317
Това , което не искаш да правят на теб не го прави на другия, този до теб!

Вярвате ли в това?
Вярвам и се опитвам да го спазвам. Peace

# 26
  • Мнения: 517
 Peace много правилно!!!!!!!!!

# 27
  • Мнения: 5 577
Ми...когато си на 20 мислиш по един начин, на 30,по по-различен, а на 40 вече имаш съвсем различно виждане по въпроса с кого искаш да прекараш живота си.

Ей, пусто, аман с тия години вече!

Всички на 20 изневеряваме, незнаем какво искаме и ни шарят очите, така ли?   Whistling

# 28
  • Мнения: 817
Ми...когато си на 20 мислиш по един начин, на 30,по по-различен, а на 40 вече имаш съвсем различно виждане по въпроса с кого искаш да прекараш живота си.

Ей, пусто, аман с тия години вече!

Всички на 20 изневеряваме, незнаем какво искаме и ни шарят очите, така ли?   Whistling
Македонска, ти пък се кефи, че си на 20 бе, сега му е времето да се надуваш, че си младо Wink Peace

# 29
  • Мнения: 1 462
Ми...когато си на 20 мислиш по един начин, на 30,по по-различен, а на 40 вече имаш съвсем различно виждане по въпроса с кого искаш да прекараш живота си.

Ей, пусто, аман с тия години вече!

Всички на 20 изневеряваме, незнаем какво искаме и ни шарят очите, така ли?   Whistling
Някои на 20, някои на 30, а някои - и на 60.

Общи условия

Активация на акаунт