Странен цикъл след раждане

  • 965
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Здравейте! На 28.04 родих със спешно секцио. Първите часове след раждането не прокървих, нямах лохии, чак след раздвижването имах кървене, което не беше много силно, съвсем леко, като менструално кървене. Около 35-38 ден след раждането вече нямах нито зацапване, нито кървене. На 15.06 дойде първата ми менструация, беше нормална, просто по-болезнена. И след това започна едно ненормално кървене...
От 15.06 до 20.06
От 28.06 до 03.07
От 23.07 до 28.07
От 31.08 до 05.09
От 29.09 до 05.10
И сега когато трябваше да съм в О към 12.10 започнах едно тъмно червено към черно течение, което продължи около 7-8 дни. Няколко пъти вече се случва да имам такова течение тъмно. Да кажа последната ми менструация беше повече от ужасна страшни болки и 4 дни обилен кръвоизлив. Бях на АГ около месец и половина след раждането, гледа ме на ехограф и каза, че матката се е прибрала и било всичко нормално. Аз все още кърмя. Стана много разхвърляно всичко... Та въпроса ми е някой имал ли е такива кървения между менструациите, тъмни и оскъдни? Вече мисля да отида отново на лекар, защото явно нещо не е както трябва. Възможно ли е някой хормон да не е наред и затова да съм така? Благодаря ви предварително и дано разберете объркания ми пост

# 1
  • София
  • Мнения: 1 255
Отиди пак на лекар. Не е нормално толкова време да не се нормализира цикълът. Още повече черна кръв. Отиди за второ мнение, при друг лекар.

# 2
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Определено трябва да посетиш лекар,защото това не ми се струва нормално и безопасно...

# 3
  • Мнения: 1 106
Здравейте! Аз родих ноември, 40-50 дена кървих леко, лохии и пр. В началото на януари уж ми дойде менструацията и беше до 10ти, но после пак дойде леко кървене/зацапване за 5 дена от 22ри. Сега пак си е леко зацапване всеки ден. Трябва ли да звъня на АГ? Много ми е неудобно, защото трудно ще намеря на кого да оставя малката за преглед, затова викам да питам първо тук. Нормално ли е да имам толконбва време зацапване... Просто все нещо се случва. Persevere

Общи условия

Активация на акаунт