Информация за д-р Георги Корсачки

  • 3 330
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Нека всеки, които има наблюдения от доктора да ги споделя тук.
В момента има сключен договор с Тина Киркова и частна практика Gynaika ( до Декатлон в Подуене )

# 1
  • София
  • Мнения: 7 495
Моя приятелка беше наскоро на преглед при него (в частния кабинет), с много добри впечатления остана. Много адекватно отношение към проследяване на бременни с тромбофилия.

Имам и добри отзиви за него още от времето, когато е бил в Токуда.

# 2
  • Мнения: 652
Преките ми впечатления от др Корсачки са прекрасни - обяснява в подробности, обърна ми много внимание макар че бях само за една консултация, не е привърженик на излишни интервенции. Това е доктор при когото не се чувстваш претупана или “на конвейр”, защото отделя достатъчно време и внимание. Така го почувствах аз.

# 3
  • Мнения: 1
Това е доктора, който превърна раждането ми в кошмар и едва не умрях от неизчистена плацента! Не трябва да е доктор и да му се доверявате за нормално раждане!

# 4
  • Мнения: 1
За мен това е най-добрият и човечен лекар. Проследявах се в Щерев, където бях третирана все едно съм на конвейр, или млекодойна крава и това за малко не коства здравето на бебето ми. Препоръчаха ми д-р Корсачки и още след първото си посещение при него разбрах, че е различен - действаше ми успокоително (а аз съм си голяма паника), винаги беше насреща и никога не съм се усъмнила в действията му. Има изключетелно модерна, "европейска" визия за това, какво трябва да представлява един лекар.

# 5
  • Мнения: 2 504
Някой знае ли къде изражда д-р Корсачки?

# 6
  • София
  • Мнения: 7 495
Преди 2г - в Тина Киркова, не знам дали още е актуално.

# 7
  • Мнения: 2 504
Аз мислех, че е в екипа на Света София на д-р Мазнейкова, но не го виждам в списъка със специалисти там.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 495
Възможно е просто да има договор с болницата за изграждане там, без да е част от екипа на болницата.

# 9
  • Мнения: 2 504
Да, възможно е, благодаря за информацията Hug

# 10
  • Мнения: 468
По последна информация - има договор с Вита. Не знам от кога, но лятото нямаше договор, вече има, което е чудесно.

# 11
  • Мнения: 372
Здравейте! Докторът дали се занимава с рискова бременност и тромбофилии?

# 12
  • Мнения: 1
След три неуспешни бременности благодарение на доктор Корсачки имам живо и здраво детенце. Беше кошмарна бременност, появиха се редица проблеми с мен . Имам тромбофилия, по време на бременността бях диагностицирана с лупус , бях с високо кръвно от самото начало на бремеността, с неизяснено чернодробно заболяване. Редица светила в гинекологията просто се чудеха как да ме отпратят за да не се занимават с мен, а проф Димитрова в майчин дом директно ми се накара защо изобщо съм забременяла и сега какво щяла да ме прави, имаше и предложения за прекъсване на бременността. Единствено доктор Корсачки пое ангажимент, търсеше и ме пращаше на други специалисти за другите ми проблеми , през цялото време беше изключително ангажиран и внимателен. През цялата бременност ме е приемал многократно без час , вдигал ми е телефона по всяко време защото паниката ме тресеше често.Единствено съжалявам ,че не можах да родя при него , самият той накрая каза че тъй като съм доста рискова е добре раждането да бъде в голяма болница с неонатология. Наистина страхотен професионалист и прекрасен човек

# 13
  • Мнения: 2 504
А той къде изражда, знаете ли?

# 14
  • Мнения: 468
А той къде изражда, знаете ли?

Последно като го питах - във Вита.

Общи условия

Активация на акаунт