Лакове за нокти - 132

  • 39 494
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 823
Имам този,но не е 2 в 1.Бързо съхне,да.

# 691
  • Мнения: 5 832
Но защо нямаше бързосъхнещ топ на Голдън роуз- имаше само някакъв Gel look (или подобно)???

Преди две седмици и аз не намерих този топ, а само gel look. Побърках се да го търся в Лили. Вчера съвсем случайно видях, че Gel look е на кръглите щендери, а другият е при лаковете в квадратните кошове. В което за мен няма никаква логика, убих се да го търся предния път.

# 692
  • Мнения: 1 420
Коледа идва, а на мен ми е есенно Stuck Out Tongue На средният пръст е Зорница върху златиста основа на ГР. Страхотно на гъсто е брокатът и не се налага да го гоня по пъстите ♥ Няма такава красота просто, на слънце е ♥ Относно топ лакът Гел Лоок на ГР - хубав е, но при мен на другия ден се напукваше жестоко като паяжина и почва да се бели само той на люспи Sad Иначе има хубав блясък и е плътен, но това напукване и белене....

# 693
  • Мнения: 1 382
georgieva88, дървото рисувано ли е Scream Уникално красиво е Heartbeat
Аз да се похваля, че ми дойде уникалния котешки лак от Алито, нооо нямам никакви ама никакви нокти, все още продължават да се делят и е някакъв ужас.
Намериха ми калций в кръвта, който е извън граници, та това ще да е причината. Sad

# 694
  • Мнения: 1 129


Абсолютно извън сезона 🥴🥴🥴
Лака е франкенполиш. Декорация печати

# 695
  • Мнения: 1 420
Благодаря, Бенчита ♥ Дървото е ваденка Simple Smile С две леви ръце съм и хич ме няма с декорациите. Добре, че са ваденките ♥

# 696
  • Мнения: 2 089
Мамее, не се търпиш просто Heart
Аз още съм с онзи бял Кадилак и Сеш. Омръзна ми, но ми е жал да го махна Joy не е мръднал ни на йота.

# 697
  • Мнения: 1 049
Утре ще има намаления в Лакодом.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 024
GR rich colour 59

# 699
# 700
  • Бостън
  • Мнения: 13 511
Агент, вторият лак много ти отива и е страхотен! Дай предложение за подобен, намиращ се по нашите ширини?
Брррр, мило, нямам никаква идея какво се намира по БГ пазара.
Това, че през лятотo влизам 5 пъти в ДМ и Лили не ме прави познавач Sad Девойки, помагайте!
Иначе наистина е интересен цвят- хем, червен, хем розов, хем виолетов...


За днешните купони (при нас е Пуйкин Ден) - изплющях го със светкавицата, че няма грам светлина, та реалният цвят няма нищо общо със снимката

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 00:41 от Agent Provocateur

# 701
  • София
  • Мнения: 1 177
Jessica Casablanca




И на краткото слънце

# 702
# 703
  • Мнения: 184
Моля за мнениe - кои лакове се очаква да по-трайни и покривни : този лот от parfimo -2K Let´s Get Colourful!  или тези в Лидъл


https://www.parfimo.bg/2k-let-s-get-colourful-podarachen-komplek … ti-19br-x-3-5-ml/

# 704
  • Мнения: 20 172
Ох, Агент, вярно глупав въпрос 😸
Мъгла, тези Флормари са доста покривни.

Общи условия

Активация на акаунт