Майски бръмбарчета 2020 - Тема 2

  • 24 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Бечинка, честито за добрите новини!
Мишле, да талон 9 е за ЖК. Щом ти го искат значи ще те записват вече.
Мад и аз обмислям да си взема такъв колан. Стига АГ да разреши и да няма противопоказания. Както и преди съм писала имам две дискови хернии и много се притеснявам как ще ми понесе тежестта, особено в последните месеци.
Feline^, ти как си? Присъедини ли се във фейсбук групата?

На мен снощи за първи път откакто съм заременяла ми беше лошо. Толкова ми се гадеше, ужас беше. Не съм повръщала, но малко остана. Може и от храна да беше или нещо моментно. То за кога да започват тези красоти? Ще приключим скоро първия триместър.
Днес ми е по-добре, но все още на моменти ми е гадничко.

# 136
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Dessides, аз не съм имала подобни симптоми, но за сметка на това кожата на ръцете ми е изключително суха и напукана, мажа се постоянно с кремове, но като че ли не се повлиява за сега. Може да отидеш на частен преглед при дерматолог, за да си по-спокойна. Прегръдки и пиши като мине прегледа! 🌹
mad_hatter, тези колани изглеждат удобни, ти спря ли се на определен модел? Виждам, че има и под формата на гащички. Мен от 2 дена ме наболява кръста в ляво, дано отмине скоро, че е неприятна болката. Дано и ти се почувстваш по-добре! 🌹
Мария, мерси! Между другото между 11 и 12 г.с. и на мен ми се случваше да чувствам неразположение, ставаше ми лошо от определени миризми, но сега съм по-добре от 2-3 дена. Кръвното ми за сега се нормализира и ми е по-спокойно.🌹
Pink-panther, добре дошла! Стискам палци в петък да разберете пола на бебчето! 🌹
mis.hle, направлението ти е за ЖК! Късмет на прегледа! 🌹

# 137
  • Мнения: 679
Бечинка, аз преди имах проблеми все със сухи ръце. Препоръчвам едно кремчета/ще сложа снимка/.Мама ми го взема от нейната маникюристка, моята не работи с тази марка. Направо ме спасява зимата, а е без пари. От време на време си слагам и кокосово масло, не мия нищо на ръка и не пера нищо на ръка.

# 138
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Mis.hle, много ти благодаря! 🤗 Още днес ще го потърся, дано и на мен да ми помогне! У дома аз мия чиниите и може пробрема да е в препарата за съдове. По принцип, дори малко да захладнее времето и се отразява на кожата на ръцете ми, но сега не е толкова студено, а  вече са ми доста сухи и напукани.

# 139
  • Мнения: 923
Бечинка, благодаря. Simple Smile
И на мен гащичките ми изглеждат най-удобни,  но смятам като наедрея да отида и да пробвам кой ще ми е най-удобен. Simple Smile Тези твърдите изглеждат малко мъчителни честно казано. Съответно и ще питам за препоръки АГ, ако има такива.
Ох, и моята кожа много изсъхна, тя зимата по принцип си е суха, но сега е ужас. Аз за ръце за сега ползвам my coconut island и си се мажа редовно по 3-4-5 пъти на ден. Една моя приятелка по време на бремеността ползваше този на Мустела и беше също много доволна. Simple Smile И аз мия чинии, но ползвам Феъри понеже ми измива най-добре, но най-щадящ към кожата съм намирала Пур, май с някакви масла беше.

# 140
  • Мнения: 170
Мария, колко по-рано трябва да си запишеш час за Троянчев за ФМ? Аз останах много доволна от ранния скрининг при Мануелян, но сякаш все си мисля, че ще ми е по-спокойно ако и още някой друг потвърди, че всичко е наред. Ще изчакам да кажеш и дали си доволна от него и ще го мисля. На моя мъж май не му се ходи до София за ФМ при положение, че тук останахме много доволни. А аз само мисля ли, мисля щуротии...

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Charming_11, ти сега ли искаш да чуеш още едно мнение или за другата ФМ в 20-22г.с.?
Аз си записах час месец по-рано. Ще да го питам в петък колко време предварително е добре да се обадим за следващата.
Аз пък обмислях дали да не направя втората при Мануелян. Grinning И за нея чувам само положителни отзиви. Ще решавам след прегледа в петък.
А ти недей да си мислиш щуротии. Все пак и следящия ни лекар е много добър.

# 142
  • Мнения: 170
За ФМ в 20-22 седмица се чудя. След като бях при Мануелян бях сигурна, че пак при нея ще отида. Сега се чудя за него, просто ей така за спокойствие, че различни лекари са ме преглеждали. Grinning

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Имаме време да решаваме. Като мине моя преглед ще ти кажа с какви впечатления съм.
 Гледам, че в групата "Мамите на Бургас" също много го препоръчват Троянчев. Ще видим.

# 144
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Момичета, ако сте си харесали книжки от издателство Сиеала на 1 ноември всички налични заглавия на издателство Сиела ще се предлагат с 50% отстъпка в Ciela.com и верига книжарници Сиела! Аз си избрах няколко, все пак ще са на половин цена!

# 145
  • Мнения: 170
Бечинка, благодаря! Тази сутрин се чудих дали няма да има промоции за 1 ноември. Веднага ще си избера 2-3. Simple Smile

# 146
  • Мнения: 679
Благодаря, момичета за отговорите и аз си мислех, че щом искат този талон/ направление вече е ЖК. Да очаквам ли нещо различно на този преглед? Май сега  пускаха някакви изследвания. Също за кръвната група- А отрицателна съм, ММ е с положителен резус фактор, забравих коя група точно беше. Ще взема да направя едно копие на това талонче и да го занеса и него.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ще ти направят картон, ще ти пуснат изследвания, мерене на кръвно, килограми и корем.

# 148
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Mis.hle, аз ходих миналата седмица на ЖК. Предварително Аг ме беше предупредила да не ям и да не пия преди изследването и си носих 2 контейнерчета съссутрешна урина. Взеха ми кръв, проба от влагалището (не цитономазка), измериха ми кръвното налягане, претеглиха ме, измериха корема и таза ми с много странен уред. Задължително си носи здравният картон и направлението от личен лекар, друго не ти е необходимо! Там със специален софтуер ми изчислиха термина и това беше като цяло.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 780
На мен не са ми мерили кръвно и мерки, освен че ми записаха височина и кг. Пуснаха ми кръв, урина и микробиология. Здравен картон не съм носила. Само направление 9.
Другата седмица ще питам за кръвно и мерене на корем, таз. Да не би да чакат да стана 12 г.с., не знам. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт