Недоволни от АГ-Русе

  • 13 822
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 696
Здравейте мамчета на Русе,
Правилната посока на нашите действия са наистина компетентните институции! Предложенията Ви са страхотни и аз ги приветствам! Но, за да имат "тежест" нашите искания считам, че трябва да се обединим в  сдружение, което ще бъде с точно определени цели. В това сдружение можем да привлечем както недоволни пациенти на АГ, така и доволни, лекари, акушерки, публични личности. Само така нашите усилия в посока подобряване на болничната помощ в АГ Русе ще постигнат по-голям ефект.  А, че има нужда от промяна въпросната болница е повече от логично, т.к. за мен не е нормално да раждам в условията, в които преди 30 години ме е родила моята майка?! Единственото предимство е техниката. Но инвентара, обстановката, отношението и морала на персонала не само, че не са прогресирали, а напротив - деградира ли са до мърливост! Искам да отбележа, че не всички специалисти попадат в  тази категория персонал! Има невероятни професионалисти, но именно нашите "подкупи" и поведението на техните колеги "спъва" тяхното развитие и ако някой страда от това, то това сме ние пациентите!
Сега е лято и всички ние сме извън Русе, но предлагам да продължим да обсъждаме темата, за да съберем повече съмишленици и нека си определим един ден в началото на месец септември, в който да се срещнем и да  пристъпи към конкретни действия. Очаквам Вашите предложения и оставям  моя адрес: aneta_stoyanova@abv.bg
Искам отново да благодаря на всички мили момичета, които изказват своите съчувствия  към моята трагедия. Благодаря ВИ! Chibi от къде черпиш тази невероятна енергия да ни "водиш" и поддържаш диалога  в този форум?


Е, не мога да се съглася с това!

# 31
Бъчи, това с което не си съгласна, не се отнася за целия персонал на АГ Русе и много ясно съм го казала! А аз видях и претърпях именно мърливо отношение и морал, но  ще се съобразя с твоето мнение и този път няма да спомена имена!

# 32
  • Мнения: 5 299
Бъчи, това с което не си съгласна, не се отнася за целия персонал на АГ Русе и много ясно съм го казала! А аз видях и претърпях именно мърливо отношение и морал, но  ще се съобразя с твоето мнение и този път няма да спомена имена!
Ами, ти вече си ги споменала. От постингите ти точно това излиза - как всички лекари са немърливи, и виновни.

# 33
БейбИту, твоето пристрастие явно те кара да четеш избирателно, особено моите постинги! Специално за теб моите фаворити акушер гинеколози в гр. Русе - д-р Рудницки, д-р Пейчев, д-р Зарзаланов, д-р Хубчев - невероятни професионалисти!!! Ако има нещо за което да съжелявам в моя живот е само едно, че  не ангажирах някой от тях за моето раждане!  

# 34
  • Мнения: 5 299
БейбИту, твоето пристрастие явно те кара да четеш избирателно, особено моите постинги! Специално за теб моите фаворити акушер гинеколози в гр. Русе - д-р Рудницки, д-р Пейчев, д-р Зарзаланов, д-р Хубчев - невероятни професионалисти!!! Ако има нещо за което да съжелявам в моя живот е само едно, че  не ангажирах някой от тях за моето раждане!  
ЕЕЕЕ, сега ще ме караш да те цитирам, ама няма начин - много ме мързи.
Хубаво е все пак, че има лекари, от които си доволна/  Темата е доста деликатна, и не ми е приятно да споря.
Съжалявам наистина за това, което ти се е случило...

# 35
  • Мнения: 275
За да няма (евентуално) после недоразумения. Аз бих се подписала само, ако се иска смяна на сградата. И аз не съм съгласна, че отношението е лошо.
Както каза Криси: всеки има право на избор дали да присъства роднина или не - и с това съм съгласна.

Но за немърливост и некомпетентност преди го казах - не обвинявам никого!

# 36
  • Мнения: 487
Айде стига сте яли жената бе хора!
Всички знаем кога ти се обръща внимание в АГ-то.Аз не съм съгласна с това допълнително заплащане,но въпреки това първите два пъти се подсигурих,точно защото знаех какви могат да са последствията.Немога да кажа ,че са ме държали за ръката,но и не останах да раждам сама.Това обаче не ми попречи да видя отношение и отношение.Отвратително се държаха с жени,които не бяха протежета.Срамувах се,че аз съм такова,защото по този начин се продължава тази порочна "традиция".
БейбИту,на кое казваш преиграване?На това,че както пише и А.Стоянова,не е нормално да раждаш в условията,в които те е родила майка ти(че и по-лоши)?!И да,и според мен си пристрастна,но не превръщай темата в една от онези отвратителни скандалджийски теми от клюкарника,моля те!

# 37
  • Мнения: 275
Ивата, възхищавам ти се, че си родила 3 деца (и топрез такъв кратък период). Дай Боже и аз да имам толкова!

Ами аз го бях писала: не съм плащала на никого, не съм се уговаряла с никого. Доволна съм от отношението към мен.
А жената никой не я яде! Всички й съчустваме. Най-голямата трагедия за една майка е да надживее децата си. В случая даже още по-лошо - да няма възможност да го прегърне изобщо. Просто тази тема винаги е била по- ......

# 38
  • Мнения: 5 299
Айде стига сте яли жената бе хора!
Всички знаем кога ти се обръща внимание в АГ-то.Аз не съм съгласна с това допълнително заплащане,но въпреки това първите два пъти се подсигурих,точно защото знаех какви могат да са последствията.Немога да кажа ,че са ме държали за ръката,но и не останах да раждам сама.Това обаче не ми попречи да видя отношение и отношение.Отвратително се държаха с жени,които не бяха протежета.Срамувах се,че аз съм такова,защото по този начин се продължава тази порочна "традиция".
БейбИту,на кое казваш преиграване?На това,че както пише и А.Стоянова,не е нормално да раждаш в условията,в които те е родила майка ти(че и по-лоши)?!И да,и според мен си пристрастна,но не превръщай темата в една от онези отвратителни скандалджийски теми от клюкарника,моля те!
Аз си казвам мнението! Който както иска така да го разбира. Ама ставате досадни вече!
Не ми е приятно да споря по темата, защото е много деликатна, ама тази история много куца нещо.

# 39
  • Мнения: 487
Ама не чети като ти е досадно бе жена!Или поне не лепвай такива етикети - "преигравате","куцала историята" .....Не исках да го пиша,но жената е загубила детето си - това е историята.Уважавай поне малко чувствата на тази жена,защото е грозно това,което пишеш!

# 40
  • Мнения: 1 632
БейбИту,от сърце ти пожелавам,да не гледаш този тип филми!едва ли ще имаш силите и хъса на Ани.как ли би преиграла-ТИ???????само ако си привърженик на корупцията и мизерията,можеш да реагираш така!темата ти куца защото не е клюкарска!и ти е досадна,защото не е в твоята компетентност!а за мързела..... -как не те мързи да пишеш неща от сорта?!!разглеждай клюкарника,моля!

# 41
  • Мнения: 5 299
БейбИту,от сърце ти пожелавам,да не гледаш този тип филми!едва ли ще имаш силите и хъса на Ани.как ли би преиграла-ТИ???????само ако си привърженик на корупцията и мизерията,можеш да реагираш така!темата ти куца защото не е клюкарска!и ти е досадна,защото не е в твоята компетентност!а за мързела..... -как не те мързи да пишеш неща от сорта?!!разглеждай клюкарника,моля!
Ти адвокатка ли си й? То не бяха мрънкания, колко мизерно било - ами не е мизерно! На ден по 2 пъти минаваше санитарката да чисти. То не бяха претенции - ай заминавайте да раждате в Швейцария, като сте такива принцеси! Аз като раждах - имаше и топла вода по всяко време, и в стаята беше чисто!!!Едва ли са пуснали топлата вода, или са ми чистили стаята, щото съм с връзки!. Колко още да пиша???? Няма как да знаеш чий превърженик съм, защото най-ви е лесно да обвинявате лекарите, или пък държавата(това ми е любимо)!!!

Последна редакция: чт, 27 юли 2006, 01:14 от БейбИту

# 42
  • Мнения: 1 632
ами явно този тип болници,са за хора с твоя манталитет!и няма ништо лошо нашите болници да бъдат като тези в швейцария!но явно до като има такива като теб няма да станат по-добри!

# 43
  • Мнения: 14 133
БейбИту, твоето пристрастие явно те кара да четеш избирателно, особено моите постинги! Специално за теб моите фаворити акушер гинеколози в гр. Русе - д-р Рудницки, д-р Пейчев, д-р Зарзаланов, д-р Хубчев - невероятни професионалисти!!! Ако има нещо за което да съжелявам в моя живот е само едно, че  не ангажирах някой от тях за моето раждане!  
Peace  bouquet

# 44
  • Мнения: 532
Бейбиту,коментаритети са повече от грозни и неуместн.
Темата е точна и ясна"недоволни от АГ-Русе"
Щом на теб толкова много ти е харесало,не виждам какво правиш тук.Ироничните ти забележки въобще не са на място миличка.
Аз лично от все сърце те моля да не пишеш повече.Не само,че изместваш темата,но и я опорочаваш.Да не говорим за чувствата на Ани за коментари от сорта"чак пък толкова".Колко още???Това не ти е достатъчно. Темата е толкова деликатна,не знам какво сърце имаш ...
или май просто ти харесва да си опозиция
Бенип,чувствай се късметлийка,че при теб всичко е минало ок.
Доволни сте,добре.Казахте си мнението,ок.Аз го уважавам,ама не мо го хвалете моля ви се това АГ!!!
Не мога да разбера защо се впускате в спорове,да го защитавате и т.н.
Щом не искате да участвате,ами няма проблеми.Това е само едно предложение,ние търсим съмишленици,а не опоненти.

Ани,не се бях сещала за сдружение.Там сме.
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт