Да го похваля ли или ...

  • 2 495
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Похвали го без забележки     - после, с течение на времето, показваш и правилният начин Grinning.

 Peace

# 16
  • Мнения: 1 492
браво, разбира се, че трябват похвали и никакви забележки Naughty.

# 17
  • Мнения: 534
о-о-о трябва задължително да го похвалиш,независимо че като излезе от кухнята все едно вътре е вилняло стадо диви свине   Animal Pig

# 18
  • Мнения: 4 406
браво, разбира се, че трябват похвали и никакви забележки Naughty.
хвалиш без да се чудиш, иначе повече няма да се излъже да ти помага!!! Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 3 268
непременно го похвали!с моето момче сме заедно 20 години и тово не се е случвало.е,затова пък е голям техничар,за това грешка няма.то не може пък всичко Rolling Eyes PeaceПОХВАЛИ ГО!

# 20
  • Мнения: 7 914
Извинявай, ама от къде знаеш колко са "чисти" чиниите на  Орхан Мурад ?Мисля, че е малко грубичко това  сравнение! Peace


Иначе си похвали мъжа Peace и после му кажи,какво имаш да казваш!

# 21
  • Мнения: 2 000
Похвали го. Ех, моя ако свърши това банкет ще вдигна, но той най-много съдомиялната да зареди.

# 22
  • София
  • Мнения: 625
Задължителна похвала Peace

# 23
  • Мнения: 5 647
Похвали го. Мъжете обичат такива неща.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 761
 bowuu bowuu bowuu
Похвали го!

# 25
  • Мнения: 8 505
Похвали го.Останалото може да вметнеш като шега.

# 26
  • Мнения: 7 474
Похвали го, че и друг път да сготви  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 237
Похвали го човека,добре се е сетил ! Peace

# 28
  • Мнения: 644
Снощи мъжът ми сготви пиле в плик и картофи на фурна. Супер.
Да го похваля ли довечера с цел стимулация на последващи подобни прояви или директно да му се скарам, че е мил тавите без очила  Joy


Е,как ще му се караш    newsm78  та нали се е сетил сам човека,няма значение как е   Embarassed  аз мога само да се    Praynig   моят''принц''да направи подобно нещо  Embarassed

# 29
  • Мнения: 211
На мен ако ми се случи такова нещо какво "хвалене " ще му падне ...  Wink Направо ще го стимулирам всяка вечер да е така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт