Мъж Скорпион - 5

  • 54 851
  • 772
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 439
Момичета пак съм аз..нормално ли е за мъж скорпион да изчезне( под да изчезне имам предвид да спре да пише няколко дни)

# 151
  • Мнения: 3 044
Ох..ще ревна. Ми..
А звъни ли или тотално го няма? Колко дни?

# 152
  • Мнения: 50
Момичета пак съм аз..нормално ли е за мъж скорпион да изчезне( под да изчезне имам предвид да спре да пише няколко дни)

Под няколко дни разбирам два, което е нормално за всяко живо същество. Дори три, четири(седмица) поне за мен са нормални. Всеки има нужда от презареждане на батериите и спокойствие насаме.

# 153
  • Мнения: 3 044
ReadTheRows, сериозно? Ми, ако на мен мъж, с който излизам, сексове и тн, не ми се обади ни веднъж и не ми пише и един ред 4 дена, ще му тегля майна. Никой не е толкова зает и никой не може да ме убеди, че толкова му разваля спокойствието да напише 5 думи или да проведе 1 мин разговор.

# 154
  • Мнения: 439
не е ден,два ,а 7..

# 155
  • Мнения: 3 044

Понеже все пак е важно в контекста на въпроса ти...правихте ли секс?

# 156
  • Мнения: 50
Това си е до личен усет и разбиране, Flame. Не мисля, че е нещо лошо и липса на интерес. Който бърза и се сърди за щяло и нещяло, накрая остава с "празна торба".

# 157
  • Мнения: 439
не,не сме правили секс,но след срещата ми пишеше всеки ден...докато не изчезна(не знам дали има значение,но аз никога не съм му писала първа и ми мина през акъла,дали не чака аз да се сетя).Вие какво ще кажете?

# 158
  • Мнения: 50

На кой етап са отношенията ви, защото ако сте в началото, според мен яко си хлътнала и се надяваш на повече, което носи доза напрегнатост в отношенията.

Сега прочетох какво си написала. Не, не мисля че сега е добра идея да му пишеш. Но това е мое мнение. Изчакай още няколко дена и тогава му пиши, ако не издържаш. Или под формата на това, дали е добре, защото може нещо да се е случило все пак.

# 159
  • Мнения: 3 044
не,не сме правили секс,но след срещата ми пишеше всеки ден...докато не изчезна(не знам дали има значение,но аз никога не съм му писала първа и ми мина през акъла,дали не чака аз да се сетя).Вие какво ще кажете?

Активен ли е във фб, вайбър и тн?

# 160
  • Мнения: 50
не,не сме правили секс,но след срещата ми пишеше всеки ден...докато не изчезна(не знам дали има значение,но аз никога не съм му писала първа и ми мина през акъла,дали не чака аз да се сетя).Вие какво ще кажете?

Теб те е страх да му пишеш първа, защото усещаш че ще те отхвърли ли?

# 161
  • Мнения: 230
Момичета пак съм аз..нормално ли е за мъж скорпион да изчезне( под да изчезне имам предвид да спре да пише няколко дни)

Не знам дали случаят е такъв, но това е тактика на професионалните свалячи, които учат в школи как да свалят жени, да ги накарат да мислят за тях и да ги манипулират.

Когато се срещнете веднъж и всичко е изглеждало много добро и той е правил точно това, което мисли, че ти очакваш от един подходящ мъж, след това изчезва за известно време. През това време ти започваш да мислиш за него често, да се чудиш защо не се обажда, не му ли е харесало с теб, нали всичко е било много добро на срещата. Така, мислейки за него, ти се обвързваш все повече. Ако му се обадиш, ще ти каже предварително измислено оправдание, може да е бил много зает. Но няма да ти отговори веднага, а ще те държи в напрежение, за да мислиш още повече за него.

Ако не му се обадиш, той след доста време ще ти се обади и ще те покани на среща и поведението му ще бъде такова, сякаш нищо особено не е станало като не ти се е обаждал.

# 162
  • Мнения: 439
виждали сме се един път.С въпроса за писането не пиша на мъже,на мнение съм ,че един мъж трябва да търси жената...и дааааа хлътнах доста,но няма да му пиша каквото и да става😀

# 163
  • Мнения: 50
Хахах, Moon, чувствай се поласкана от професионален сваляч. Това ми звучи като романтична комедия. Забавлявай се, има и други мъже, явно си привлекателна и апетитна хапка, за да ти отдават такова внимание. Използвай това и пред този Скорпион, имаш харизмата. Какво си увесила нос за едната седмица. Тепърва започва сладкото.

# 164
  • Мнения: 439
Забравих да добавя,пътуваше по работа миналата седмица,но сега от сторитата му в социалните мрежи виждам,че се е върнал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт