Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

  • 64 529
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 10 538
Така е, в Л. беше две кутии по 50 клечки за 1.99. Ясно защо е имало такъв интерес. Но щом в ДМ има постоянно- доколкото разбирам, това е добре, все пак значи има откъде да се намери.

# 661
  • Мнения: 23 446
В Метро винаги има

# 662
  • Мнения: 10 538
А, значи и там има. А къде е, около касите ли или..? Не стм го забелязала, макар че ми се е случвало и там да пазарувам понякога.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 457
Някой има ли хлебопекарната от била

# 664
  • Мнения: 6 929
Магазин ХИТ в Младост и Люлин вече се казва ХИТ МАКС с ново лого, брошури и онлайн супермаркет с доставка в рамките на София 4,50 лв до 100 лв, а над 100 лв - безплатна доставка.

# 665
  • Мнения: 2 666
Някой да е закупил въздохопречистваля на Xiomi mi, който е на промоция в Метро. Имам питане.

# 666
  • София
  • Мнения: 2 375
Някой да е закупил въздохопречистваля на Xiomi mi, който е на промоция в Метро. Имам питане.

ние сме купували модела от другаде преди около 2 месеца

# 667
  • Мнения: 2 666
Някой да е закупил въздохопречистваля на Xiomi mi, който е на промоция в Метро. Имам питане.

ние сме купували модела от другаде преди около 2 месеца
Нормално ли е бързо да се сменя процента или там в незнам какви единици се измерва рязко само при влизане или или излизане от помещението.
Например показва ок.37 влиза някой и скача на 99.
Иначе си работи, но имам съмнение за дисплея. Показателите. Управлението на дисплея тъча, също работи.
И колко единици е нормално да са за чист въздух? Взех го за човек астматик...
По в книжката няма текст на български, в нета също нищо не намирам за този модел.

# 668
  • Мнения: 2 065
От няколко дни сме с такъв- емаг. Като пушач живеещ с 2 непушачи в холокухня споделям опити и наблюдения.
Ако свети зелено е добре- до около  65- 70, светва жълто и  леко се усилва шума,
при около 80- 90 някъде се включва дооста по- силно и свети червено. 
Дори когато си седим кротичко и гледаме филм се сменят понякога показателите.
Ако си запаля цигара под абсорбатора/2-3 метра/ ме усеща и бавно вдига цифрите, но започва да фучи по- силно едва когато седна пред него Simple Smile  Хлапето го е настроил да се изключва вечер, сутрин около 7.30- 8.00 ч се включва.
Днес забравих и изпуших 1 цигара седнала пред него, то пък взе че се включи и ... 315 - шях инфаркт да си докарам!
Имам усещането, че прави вакуум в стаята. В книжката има упътване на руски, но то е как да се включи, почисти и т.н.
Оскъдно инфо. Дано си ме разбрала Simple Smile

# 669
  • Мнения: 2 666
Трънке, благодаря.
Значи така трябва да е.
Иначе има нощен режим.
И работи напълно безшумно.
А аз гледах няколко видеа,  но не показаха там такива резки промени. Стряскащо като видиш при някой действия как се менят показателите.
Дано и аз съм ти помогнала с нощният режим.
Още веднъж Благодаря за отделеното време. 🍀

# 670
  • София
  • Мнения: 2 375
И аз да си кажа, че е напълно нормално да прави резки промени в стойностите. Единят ни стои до врата на хола, особено последните дни, когато я отворим и се вдига доста. Обикновено стойностите са макс 5, но последните дни заради замърсяването навън варират 10-20.

# 671
  • Мнения: X
Виждали ли сте шафран наскоро по големите вериги магазини? Винаги сме вземали от ХИТ, но тази година не намерих там.

# 672
  • Мнения: 20 246
Някой да е закупил въздохопречистваля на Xiomi mi, който е на промоция в Метро. Имам питане.
Да ти благодаря, че попита, и на другите момичета за отзивите.
От няколко дена се оглеждаме за такъв, а за Метро дори не бях помислила.
Взехме вчера, но още не сме го пробвали. Една жена след нас взе три или четири, за подаръци за родата. : ))

# 673
  • Мнения: 27 971
Леми, на каква цена е, че взимат по 3-4? Simple Smile

# 674
  • Мнения: 20 246
249.
Ние гледахме някакви други марки, един намален Филипс от 600 на 350, който обаче се оказа стар модел и не се намират филтри. Другите които гледахме бяха в този диапазон около 500 лв. Може и да са по-добри, не зная, на този цената много ни хареса : ))
Между другото и в eMag са го пуснали с код за намаление, и излиза 254 лв с безплатна доставка.

Общи условия

Активация на акаунт