Педикюр-цени?

  • 6 727
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
На Кондев къде е салона? Аз ходих в Трията на педикюр и там беше с такъв ел. стол-голям кеф е! 32лв ми взеха там за маникюр и педикюр-голям кеф е!

# 16
  • София
  • Мнения: 847
12 лв. с OPI и разни американски кремчета за масажиране на стъпалата - салонът е в Лозенец скоро намалиха цената от 15 лв.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Преди месец - 10 лв, това включва и масаж и по желание рисунки по ноктетатта Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
12 лв. с OPI и разни американски кремчета за масажиране на стъпалата - салонът е в Лозенец скоро намалиха цената от 15 лв.
къде в Лозенец точно е салона, Моля дай повече инфо

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
20 лева с OPI ,много съм доволна

# 20
# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На Кондев къде е салона? Аз ходих в Трията на педикюр и там беше с такъв ел. стол-голям кеф е! 32лв ми взеха там за маникюр и педикюр-голям кеф е!

Стола си заслужава да се пробва Peace Остава и маникюристката да е добра Naughty

32лв., това е общата цена - нали? Доволна ли си от резултата?

Салона на Кондев се намира срещу спирката на Ботева, под една нова кооперация, точно до магазина за пердета и дамаски.

# 22
  • Мнения: 1 313
Непременно да се пробва стола! Те са две или три момичета в този салон и са много мили и добре работят, 32 лв е обща цена.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
12 лв. с OPI и разни американски кремчета за масажиране на стъпалата - салонът е в Лозенец скоро намалиха цената от 15 лв.

Това е много добра цена! Peace

# 24
  • Мнения: 5 317
10.00 лева.

# 25
  • Мнения: 79
и на мен ми го направиха на такъв масажен голям стол ведно с вана за краката:) размазах се от кеф за 14 лв.Simple Smile

# 26
  • Мнения: 240

Продуктите на OPI са скъпички и са предназначени за професионална употреба.

Последния път когато ходих на педикюр, маникюристката използва продукти на OPI, но ме лакира с лак на ABALICO (не бях ги чувала), според мен имат много по-добра цветова гама от OPI.
Abalico е немска фирма и също са професионални, с разликата че лаковете са 2 пъти по-евтини от O.P.I./незнам за качеството/, иначе имам някои други продукти и съм много доволна.
За педикюр плащам 15 лв.

# 27
12 лв. с OPI и разни американски кремчета за масажиране на стъпалата - салонът е в Лозенец скоро намалиха цената от 15 лв.
Къде се намира?

# 28
  • Мнения: 15
25лв с  продукти на abalico  Blush мадамата е много добра, но като гледам цените явно е решила да си финансира ремонта  Rolling Eyes варианта за 15 с OPI си е жива далавера ако и машина за заглаждане ползва, а не ренде Peace

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз давам 12 лв за един час кеф тук, в Зарата. Мацката е много внимателна.

Общи условия

Активация на акаунт