Странни усещания по и в главата

  • 5 243
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
A кардиолог ?

# 16
  • Мнения: 26
Скрит текст:
Да и то много добър. Намерих я миналата година след 12г. неуспехи с некадърни невролози! Изключително  компетентно и без особени усилия се справи с главоболието и безсънието ми.

Мои познати ми я похвалиха. Като напишете името и в интернет, ще видите снимката и телефоните.

Не зная дали трябва да търсите ревматолог. Ако е необходимо, тя ще ви каже. Но ми се струва, че е добре първо нея да потърсите като и занесете направените изследвания и и обясните всичко. Ще отдели достатъчно време, за да ви изслуша и анализира положението ви.
Много ви благодаря, ще се свържа с нея. Обиколил съм 9 невролога, обяснявам им ситуацията, а те вдигат рамене все едно говоря на китайски.
Кардиограма, ехограф, холтер - всичко е наред.

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 12:10 от AnMary

# 17
  • Мнения: 2 488
Пишете за скенер на врата, а някой от всичките невролози не се ли сети да Ви прати на ЯМР на главата?

# 18
  • Мнения: 26
Пишете за скенер на врата, а някой от всичките невролози не се ли сети да Ви прати на ЯМР на главата?

На ЯМР не, на скенер на главата ходих, също така и на врата.

# 19
  • Мнения: 2 488
Това е добре. Би трябвало тогава са са отхвърлили това, за което аз си мислех - МС. При мен препоръчаха ЯМР, за да се отхвърли това, тъй като имах изтръпвания по лицето.
И аз препоръчвам консултация първо с още един невролог, чувала съм и аз добри отзиви за д-р Хинкова. За съжаление от опит, не всички невролози са много адекватни.

# 20
  • Мнения: 26
Това е добре. Би трябвало тогава са са отхвърлили това, за което аз си мислех - МС. При мен препоръчаха ЯМР, за да се отхвърли това, тъй като имах изтръпвания по лицето.
И аз препоръчвам консултация първо с още един невролог, чувала съм и аз добри отзиви за д-р Хинкова. За съжаление от опит, не всички невролози са много адекватни.

До момента смея да твърдя, че са доста неадекватни, но така е в по-малките градове. Записах час при д-р Хинкова, надявам се най-после да има развитие в добра посока!

# 21
  • Мнения: 2 480
Похвалете се как вървят нещата, когато намерите за добре.

# 22
  • Мнения: 241
Вестибуларен апарат

# 23
  • Мнения: 26

Има отклонение да, въпросът е защо и кое го предизвиква.

# 24
  • Мнения: 451
Не съм запозната,но е напълно възможно да сте отключили алергия .

# 25
  • Мнения: X
А имате ли задух, сърцебиене, тревожност?

# 26
  • Мнения: 26
Доста рядко имам тревожност, по-скоро доста лесно се изнервям

# 27
  • Мнения: X
Питах ви, защото и при паник атаките има подобни симптоми на чувствителност към горещини и т.н.

# 28
  • Мнения: 26
Здравейте отново, малко ъпдейт, категорично не е лупус. След като мина при невролога ще пиша за резултати!

# 29
  • Мнения: X
Б12 изследвали ли сте, не разбрах?

Общи условия

Активация на акаунт