отопление на детска стая

  • 4 138
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
ние също се отопляваме с климатик, много съм доволна  Peace

# 16
  • Мнения: 962
Ние тази зима ще сме на камина  Party

# 17
С климатик и отглеждаме и двамата .

# 18
  • Мнения: 318
Ами ние досега сме си били на дърва, мисля и тази зима така да си откараме, хем топличко , хем по-изгодничко идва, а и казват че това било най-подходящо за бебето Peace

# 19
  • Мнения: 1 800
И в трите стаи сме с климатици.

# 20
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Отопляваме спалните с конвекторни радиатори с термостат, много тънички (12см с разстоянието до стената) и въздуха излиза отгоре, а не отпред. Под прозорците са и пред тях сме сложили скринове да не ги пипа малката, отпред не се нагряват и не нагряват дървото.  Само завесите ми са по-къси, да не стигат непосредствено до радиатора.
Харчат малко по-малко от акумулираща печка, но досега работеха непрекъснато. От тази година смятаме да им сложим таймер.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
ние чакаме зимно бебе, декември месец......
Вече избрахме, ще се топлим с климатици. След многобройните за и против, които ни набиваха в главите ние махнахме с ръка и взехме сами решение.

# 22
  • Мнения: 27
Ние се отопляваме с климатик. Дъщеря ми е родена декември и от самото начало е на климатик. Мисля че няма проблем за детето, стига да не духа в него.

# 23
  • Мнения: 472
Отопляваме спалните с конвекторни радиатори с термостат, много тънички (12см с разстоянието до стената) и въздуха излиза отгоре, а не отпред. Под прозорците са и пред тях сме сложили скринове да не ги пипа малката, отпред не се нагряват и не нагряват дървото.  Само завесите ми са по-къси, да не стигат непосредствено до радиатора.
Харчат малко по-малко от акумулираща печка, но досега работеха непрекъснато. От тази година смятаме да им сложим таймер.
И ние в спалните сме с такива,но не са икономични.В хола сме с инверторен климатик много по икономичен вариант.

# 24
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Климатика е идеален! Не само за топлене, но и за охлаждане. Почти целогодишно в къщи е 23 градуса.

# 25
  • Мнения: 2 407
С радиатор сме. температурата зимата е около 22-23 градуса.

# 26
  • Мнения: 1 081
Ние чакаме бебе януари и нямаше никакво колебание с какво да се торлим. Решихме климатик, нищо че който и да питам не било хубаво, не било препоръчително, глупости! Така или иначе въздуха се изсушава, с каквото и да се топлиш. Само не зная какви сметки за ток ще плащаме като зная миналата зима какво чудо беше: печка само през деня само в една стая и то не по цял ден, защото ходим на работа - за месец февруари сметката беше 130лв.! #Crazy Някой беше споменал 80-90лв. сметка?! как толкова малко?! newsm78

Тези, които се топлите с климатици и имате зимни бебета или въобще бебета, какви сметки платихте миналата зима?

# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не се притеснявай за сметката, климатика е икономичен. Ние с 3 климатика зимата плащаме до 200лв ток.(работят нон стоп)

# 28
  • Мнения: 1 353
Нямам мнение относно климатика ,но  ние държим 18-20 градуса в стаята а като се къпем 21-23 градуса  Peace
Ние топлим с радиатор и нямам оплаквания

# 29
  • Мнения: 1 120
Ние се отопляваме с климатик. Предвиждам още един да сложа тази година Wink Много съм доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт