Моето име е Мелек * Benim Adım Melek* - сериалът с Кутси

  • 20 496
  • 60
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Сценарий: Берфу Ергенекон и Нилюфер Йозчелик
Режисьор: Джем Акьолдаш
Продуцент: Сюрея Яшар Йонал
Продукция: Üs Yapım  


        Мелек и Халил са обречени един на друг още от деца. Бащите им- Сеит Али и Джумали са приятели от 40 години. Но тя е влюбена в Алпай. Когато семейството на Халил пристига в конака за да я поиска официално, тя успява да избяга при Алпай. Двамата заминават за Германия и прекратяват връзките си с роднините. Двамата с Алпай имат 3 деца, но Мелек е нещастна. Любимият мъж се оказва деспот, който прави живота ѝ непоносим. Успява да се разведе с нея и да вземе попечителството над децата– с измама -без тя дори да подозира за това. Въпреки всички пречки, Мелек успява да вземе децата си и се връща в Антеп. Тук обаче не е желана. Нейното семейство и семейството на Халил са скарани, заради постъпката на Мелек и баща ѝ се отрича от нея.
   От друга страна Алпай няма намерение да се откаже от парите, които му „носи“ попечителството над децата и е готов да води война за да си ги върне обратно.
   Ще намерят ли отново път един към друг Халил и Мелек?
   Ще се стопи ли къмъкът в сърцето на бащата на Мелек – Сеит Али?
   Ще си стиснат ли отново приятелски ръцете Джумали и Сеит Али?


Канал на сериала в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7KHmsZzPlDJOukA4-JLBcQ
Сериите с руски превод: http://vserialy.me/video/turkey-serials/menja-zovut-melek


Добре дошли!

Последна редакция: сб, 26 окт 2019, 21:39 от *💘*morski_briz*💘*

# 1
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Каква прекрасна изненада! Благодаря за великолепната тема!
Започнах да гледам сериала заради Кутси, но след няколкото епизода мисля, че за сега си заслужава. Написах няколко поста в темата "Втори шанс", защото главен герой там също е Кутси, но не разбрах дали някой го гледа. Много се радвам, че вече има отделна тема, което според мен е най-доброто.
Поздрав от Кутси :

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравей, Нина! Hug Hug Hug
     Харесвам Кутси и съм изгледала почти всички негови сериали, включително и „Втори шанс“/С Дениз в сърцето ми/.  Не зная защо няма интерес към творческия потенциал на един толкова талантлив и деен актьор, певец и композитор, какъвто е Кутси. Затова и много се колебах дали да пусна тема за сериала. Дано е предизвикал интерес, след като вече го „има“ и по българска телевизия.
А сериала го гледам от първа серия и разбира се - харесва ми! Много ми прилича на „Черна роза“, особено с присъствието на Шериф Сезер и Бурчин Бирбен и най-вече с конака на Карадаалар, но историята е различна и увлекателна. Надявам се да се запази и временния рейтинг, който никак не е лош в момента, за да можем по-дълго да се радваме на сериалчето.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 432
Здравей, Бризче ! /позволи ми така да се обръщам към теб, както се обръщат твоите приятелки от другите теми/
Аз също се надявам да има и други, които ще харесат сериала и ще го гледат с интерес. За сега няма български превод, но рускините са много редовни. Наистина сюжета е свързан с кюрдските порядки, но е осъвременен и дано няма жестокости и отмъщения. Харесва ми Кутси, но също и целия актьорския състав - талантливи артисти, които ни  предлагат чудесни образи. Аз имам слабост към малките артисти и тук има едно прекрасно дете, които играе като голям артист. Последните два епизода не съм гледала и смятам това да направя тези дни. Всичко добро ти желая и до скоро.
https://www.instagram.com/p/B34_Pl-g85q/

# 4
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Днес Кутси е публикувал афиш за участието си в концерт на 29-ти октомври. Концерта е във връзка с Националния  празник  на Турция , когато през 1923 г е провъзгласена за република.

https://www.instagram.com/p/B35Q4czFoZf/



Хубава вечер.

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 16:50 от Nina NN

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Привет! Hug

Аз пък "донесох" реклама с един сладур:

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 19
Добро утро!!!
Ето го и първия фраг към 6 серия:


Изгледах 5 серия и мога да кажа , че определено ми харесва постепенното омекване на бащата към малкия ( а смятам ,че скоро и към другите две деца и, разбира се,  Мелек). Мога даже да разбера и защо Мелек не казва за болестта си все още, но и това ще стане скоро.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет и добро утро!
Здравей, Ioannata и добре дошла при нас. Благодаря ти за 1-ви фрагмент от 6-та серия. Рускините са превели 5-ти епизод. За тези, които искат да го гледат:
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/205 … onlayn-na-russkom
Наистина, надявам се този малък сладур да разтопи ледовете, но май няма да е скоро. Ще чакаме!
Дядото  Сеит Али - големият артист Мехмет Чевик:

 Децата на Мелек:

Кога ли ще видим двамата засмяни?

Хубав ден и до скоро.

# 8
# 9
  • Мнения: 9 737
Привет Hug

Кутси заслужава да има тема Peace

Браво, Бризче bouquet

Гледах "Втори шанс" и "Мирна улица" , ще гледам и "Моето име е Мелек" естествено, защото Кутси ме покори с талант и харизма Peace Grinning тия дни съм по- заета, но при първа възможност ще наваксам със сериите. Grinning


# 10
  • Бургас
  • Мнения: 19
Ето го и втория трейлър към 6-та серия

# 11
  • София
  • Мнения: 3 432
Здравейте, момичета!
Кутси, който е почитател на Мустафа Кемал Ататюрк, поздравява с Националния празник на Турция и 96-години от обявяването й за република:






# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте!
Нина, Hug,Лили, Hug Йоанита Hug
Днес комшиите отбелязват 96 г. от Освобождението си от османска власт и обявяването на Републиката. Много актьори отправят поздрави в своите лични страници. Да им е честит празника и дано делото на Мустафа Кемал Ататюрк не пропадне.

Аз предлагам да се запознаем лека-полека с нашите актьори. Простете ми, че не мога толкова бързо да преведа инфото, което откривам за всички тях, но ще се опитам поне през ден, два три, да пускам събраното.
Ще започна с Мелек и трите ѝ деца. Умишлено ще оставя Кутси за по-нататък, защото предполагам, че за него имате повече инфо и аз едва ли ще съобщя нещоо ново. Peace

Нехир Ердоан
Родена на 16 юни 1980 г в Измир. Докато изучава „Бизнес администрация“ в Мармарския университет, решава да разшири обучението си и записва „Радио, телевизия и кино“ в същия университет. Като стажант в тази специалност е водещ в програмата „Telepazar“, където представя актуалните новини за култура, изкуство и музика.
През 2002 г за пръв път играе в сериал – „Koçum Benim“ и дава живот на героинята Пелин. След това в сериала – „Estağfurullah Yokuşu“ -2004 г.
Междувременно продължава да е водещ в програмата „Life Style Cinema“по NTV. През март 2004 води тв шоу „Pop Star“. Същата година заминава за Лос Анджелис за 3 месеца за да усъвършенства английския си език като взема участие и в майсторския клас на Ерик Морис.
От 2004 до 2007 г. участва в сериала „Yabancı Damat“ с персонажа Назлъ. През 2007 г. участва и в игралния филм „Meleğin Sırları“, който се снима в Лос Анджелис.
През 2007-2008 г участва и в сериала „Tatlı bela“. Следват „Ay Işığı“
„Aşk Bir Hayal“, „Son“, „Reaksiyon“.
През 2014 г се жени за Ахмет Сесиюрил и през 2017 г се развежда.



В сериала изпълнява главната роля на Мелек, която е предана майка, готова на всичко за децата си, въпреки тежката съдба – да е болна от рак на лимфните възли.



Рабия Сойтюрк

Родена е на 11 май 1996 г в Истанбул. Завършила е медицински колеж и има специалност – медицинска сестра. След това посвещава времето си на културния центар „Sadri Alışık“, където учи театър и актьорско майсторство. Първият си актьорски опит прави в сериала „ Şahsiyet“, а малко по-късно през същата  2018 година и в сериала „Гюлпери“
През настоящата година снима във филма „ Özgür Dünya“ и след това получава покана за героинята Дефне в сериала „Моето име е Мелек“


Дефне е дъщеря на Мелек и близначка на Керем. Нейната мечта е да стане известна певица, но обстоятелствата я изпращат в непозната посока – родното място на майка ѝ. Дали ще свикне с традициите и обичаите и дали ще припознае Антеп за свое родно място, предстои да научим.



Улви Каяоолу
Роден е през 1996 г в Измир. Възпитаник е на университета „Dokuz Eylül“, където е учил изящни изкуства. Има роли в театъра и участие в късометражни филми. Един от тези филми е „Ah Bir Ataş Ver“. Този филм печели 6 национални и една международна награда.
Участието на Улви в „Моето име е Мелек“ е дебют в сериал за талантливия актьор.


Неговият герой е Керем – братът близнак на Дефне. Обича и играе футбол и смята, че това е начинът и шансът да спаси майка си, братчето и сестра си от всички нещастия. Обича безкрайно много майка си и се опитва да я разбира. Въпреки избухливият си характер, той е истинска подкрепа за Мелек.



Пойраз Ар


Роден на 8.03.2013 г в Истанбул. Неговият талант е открит от мениджърската агенция за деца актьори –„Лейла Ширин“. До сега се е снимал в няколко рекламни клипа – за „Карфур“, за „Нисан“ и за „Филипс“ – всичките през настоящата 2019 г. Ролята му на малкия Сеит Али е първо участие в сериал.
Пойраз има сестра Наз Ар, която също е дете-актьор на същата агенция. Тя е на 10 г. и има вече няколко участия в сериали. Малкият актьор обича да свири на пиано.


В сериала Пойраз изпълнява ролята на най-малкото от трите деца на Мелек.


Толкова за сега! Hug
Хубава вечер, момичета! newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 3 432
Здравейте, момичета и добро утро!
Бризче, прекрасна идея за запознаване с актьорския състав. Благодаря ти!
Концерта от снощи с участие на Кутси:
https://www.instagram.com/p/B4NjzUXFmsw/

Много овации, аплодисменти и много, много любов от публиката.

Прекрасен ден ви желая и хубава вечер с "Моето име е Мелек".

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 19
Успешен ден на всички! Ето и малко снимки от епизода довечера.






Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 11:46 от Ioannata

Общи условия

Активация на акаунт