Отговори
# 240
  • Мнения: 7
Благодаря , дано да няма нищо но ми спря цикъла след това

# 241
  • Мнения: 46 516
Да, малка е вероятноста, но след раждане хормоните още не са се наместили и всичко е възможно.
Ако не искате веднага друго дете, ползвайте презервативи. По време на менструация пък съвсем, тогава рискът от инфекции се повишава и дори да си на хапчета или спирала, пак презервативът е задължителен.

# 242
  • Мнения: X
Благодаря , дано да няма нищо но ми спря цикъла след това
Спря ти след сутрешния секс ли? Смяташ, че може да е спряло защото си забременяла ли?

# 243
  • Мнения: 49
Искам само да попитам според вас обилно течение на бяла слузеста течност, болки в корема и яйчниците и уголемяване на корема от какво може да се дължат?

# 244
  • Добрич
  • Мнения: 933
Искам само да попитам според вас обилно течение на бяла слузеста течност, болки в корема и яйчниците и уголемяване на корема от какво може да се дължат?
Ами при мен описаните симптоми +температура и бяло разстройство бяха, когато имах дермоидна киста на яйчника,на прага на илеус.Тогава ми махнаха яйчника и тръбата.
При вас може да е от много други неща и ако симптомите продължават повече от 3-4 дни посетете лекар.

# 245
  • София
  • Мнения: 11 489
Може да е бременност.

# 246
  • Мнения: 49
Може да е бременност.
Без проникване възможно ли е да е бременност?

# 247
  • Мнения: 333
Може да е бременност.
Без проникване възможно ли е да е бременност?
Разбира се, че не може...
Какви са тези въпроси, най-добре преди да започнете да водите полов живот да се образовате малко.
Чудя се на последните постове в темата, наистина ли толкова не знаете или просто се правите на интересни...

# 248
  • София
  • Мнения: 11 489
Зависи как и колко дълго сте се бутали.

# 249
  • Мнения: 2 515
Вижте само как отбягва мнението на elfito  😁
Да, без „бутане” - няма бременност.
А това течение може да е инфекция, гъбички и прочие.
Отиди на лекар.

# 250
  • Мнения: 46 516
И при мен беше киста, последва кръвоизлив. Не отлагай прегледа.
Без проникване няма как да е бременност.

# 251
  • Добрич
  • Мнения: 933
Бутането му е майката.От бутане се забременява,екологични катастрофи стават.Някой нещо се бута.Ами като не знаете как се бута и до какво може да доведе това,не го правете.А това,че може да е бременност ме присети за един епизод на "Доктор Хаус".В този епизод при него дойде двойка,твърдяща,че секс не са правили,пазили се за брака.Мацката обаче беше бременна.И при зададения от нея напълно сериозно въпрос,дали може да забременее от семената течност,попаднала на седалката на тоалетната чиния,отговорът беше:"Да,ако между вас и седалката е имало мъж."
Сериозно се замислям да си сканирам учебника по"Биология и здравно образование" за 8-ми клас и да го разпространявам безплатно на хора,задаващи такива въпроси.

# 252
  • Мнения: 49
Бутането му е майката.От бутане се забременява,екологични катастрофи стават.Някой нещо се бута.Ами като не знаете как се бута и до какво може да доведе това,не го правете.А това,че може да е бременност ме присети за един епизод на "Доктор Хаус".В този епизод при него дойде двойка,твърдяща,че секс не са правили,пазили се за брака.Мацката обаче беше бременна.И при зададения от нея напълно сериозно въпрос,дали може да забременее от семената течност,попаднала на седалката на тоалетната чиния,отговорът беше:"Да,ако между вас и седалката е имало мъж."
Сериозно се замислям да си сканирам учебника по"Биология и здравно образование" за 8-ми клас и да го разпространявам безплатно на хора,задаващи такива въпроси.
Значи казваш, че съм или?

# 253
  • Добрич
  • Мнения: 933
Не,не си бременна.Иди на лекар да се види от какво са тези симптоми.По-честно от това няма как да го кажа.

# 254
  • Мнения: 8
Здравейте искам да задам един въпрос най-вероятно ще бъда оплюта но.. та въпроса ми е следния.. преди 3 дни правихме секс с приятеля ми (това бешу 4 дни след овулацията ми)и накрая той уж да свърши на корема,но свърши под корема на сгъвката между корема и вагината(меката част по която излизат косъмчета) и се стече по гънката между бедрото и вагината не мисля че е влязло в влагалището ... веднага след това се изчистих с мокри кърпи. Моля дайте ми някъв съвет защото малко се паникьосах? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт