Отговори
# 735
  • Мнения: 49
Здравейте мами!!За пореден път пиша тук,и сигурно този път ще ми се смеете на това което ще напиша..
Та имам следния въпрос:
Снощи (23август срещу 24ти) до 4:00 часът се въртях и не можех да заспя,защото имах болки в корема и ми се гадеше,а именно 30 Мин по-късно (в 4:30) отидох до тоалетната и повърнах..та на какво може да се дължи това,защото аз си втълпявам пак глупости най-вероятно че може да съм бременна макар че последно правих секс на 19 юни,а след това си ми идваше цикъла без проблеми,само дето последния който трябваше да дойде на 14 август той дойде на 3-ти и свърши на 10-ти но тогава пак бях пуснала тема и ми казахте че е възможно да е дошъл по-рано заради топлото време и просто тогава да се е нормализирал защото предпоследния път беше закъснял с 5 дена.Но ме съмнява и друго според мен си набивам тук филма само за това с бременността..чудя се обаче да не би да е и от един сладолед който изядох в 21:00 и след него ме почна корема и да не би да е от него освен защото и преди това пак бях яла сладолед..

# 736
  • Мнения: X
Здравейте,
 Пиша защото съм нетърпелива, а и повечето от вас вече са били бременни и ви се доверявам. Sweat Smile
Така, с приятеля ми имахме малък гаф три дни преди овулацията ми, която се предполагаше да е на 19ти този месец, но решихме, че няма нужда да пия хапче за контрацепция, защото ако забременея няма да сме разочаровани, въпреки, че все още не правим опити. Да поясня, че той не свърши нацяло в мен, но все пак една част от еякулата остана в мен. Менстуацията ми е редовна, както и редовно посещавам гинеколог и досега не са ми откривали проблеми освен функционална киста на яйчник - киста на жълтото тяло, която изчезна сама в период от една менструация, без лечение (споделям това, защото си мисля, е съм здрава).
 Връщам се на главната тема, в деня след предполагаемата ми овулация (предполагаема, защото не съм правила тест, обикновено я засичам с появата на лепкаво прозрачно течение) , гърдите доста започнаха да ме болят, което обикновено е нормално за мен, но се задържа не повече от 1-2 дни около овулация. Сега е различно вече 5-6 дни ме болят и то по различен начин, все едно са натъртени Sweat Smile , никак не е приятно, като вчера почти бяха спрели да ме болят, но днес отново с нова сила, болките продължават. Трябва да ми дойде на 2ри или 3ти, а съм притеснена, че може би нещо е станало след този "гаф". Притеснена съм главно защото имам страхотно главоболие, а ме е страх да пия нещо, ако по някакъв невероятен начин съм забременяла.
 Вие какво мислите, дали е възможно да съм? И най-вече моля да ми дадете съвет, какво да пия за главоболието.

# 737
  • Мнения: 1 625
Анонимен, прекалено е рано за симптоми. Минали са само 5 дена от предполагаемата овулация, няма как, чисто физически да имаш симптоми толкова рано.
Все пак, щом се притесняваш, хапчето за глава разрешено при бременност е парацетамол. Но не повече от едно на 24 часа. Най-добре да си го разделиш за два приема, вече ако не помогне до час-два само половинка, пиеш още една.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Elpiko,летен вирус.Кажи на майка си да те заведе на лекар.
И се опитай да говориш с нея,че водиш и искаш да продължаваш да водиш полов живот с приятеля си.

# 739
  • Мнения: X
Анонимен, прекалено е рано за симптоми. Минали са само 5 дена от предполагаемата овулация, няма как, чисто физически да имаш симптоми толкова рано.
Все пак, щом се притесняваш, хапчето за глава разрешено при бременност е парацетамол. Но не повече от едно на 24 часа. Най-добре да си го разделиш за два приема, вече ако не помогне до час-два само половинка, пиеш още една.

Благодаря за отговора, парацетамол пих, просто нямах време да пиша по-рано. Вчера си правих тест, макар да знам, че няма как да е положителен толкова рано и естествено беше отрицателен.
Тестовете за ранно отчитане след колко дни започват да отчитат бременност?

# 740
  • Мнения: 1 625
Анонимен, най-добре да се изчака датата за менструация. Т.е. 14 дена + 1-2 още след овулацията. Дори при това положение на мен първият ми тест беше с много, много бледа черта. Чакане му е майката.

# 741
  • Мнения: 23
Здравейте , цикъла ми започна на 17 август , искам да попитам кога ми е овулацията горе долу знам че не е точна и какви са симптомите при вас

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Зависи колко ти е дълъг цикъла. Овулацията е 14 дни преди следващата менструация, т.е. при 28-дневен цикъл - на 14-ти ден, при 30 - на 16-ти и т.н. Не разчитай на симптоми.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт