.....или за опитите да ни изместят от сърцата на децата ни !

  • 2 849
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Аз мисля, че бабите са, за да глезят внуците си. А родителите да възпитават децата си. Не мен ми е приятно, когато свекърва ми или майка ми угаждат на дъщеря ми или я научат на нещо ново. Аз лично имам страхотни спомени от детството с баба ми, при която можех да правя неща, забранени при родителите ми. Не мисля, че така някой измества децата от сърцата на родителите. Това е абсурдно и ме може да стане, освен ако родителите просто не са си зарязали децата.
Peace

# 16
  • Мнения: 817
И мен ме дразни такова поведение, но пък това си им е "работата" на бабите  LaughingА представи си, че нямаше желание да гледа детето, нич да не ти пука неможе да те измести от сърцето на детето ти!

# 17
  • Мнения: 4 806
мама трудно се измества от сърцето на децата.
Поведението на баби и дядовци е нормално да бъде такова. Имам наблюдения, че отношението към малките деца с възрастта става все по - гальовно и мило. Това е като правило, не закон. И не бива да предизвиква голямо раздразнение.

# 18
  • Мнения: 5 577
ПОСТОЯННО СЕ НАТИСКА ДА Я ГЛЕДА

Ами възползвай се! Прати я за  уикенда и си почини.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Оф, не ви разбирам бе, хора!Ако бабата е грижовна - що така, ако е хаймана и не си поглежда внучето - що пък така ShockedМного сте капризни ooooh!

# 20
  • Мнения: 2 978
Оф, не ви разбирам бе, хора!Ако бабата е грижовна - що така, ако е хаймана и не си поглежда внучето - що пък така ShockedМного сте капризни ooooh!

Ами той човека си го е казал.

"Разни хора, разни идеали" Laughing

Имаше и едно детско стихче:
"Все за нещо ще намери да се начумери..." ...и т.н.  и т.н. Wink

И моята баба ме е глезила и то много..ама втора като мама няма Naughty

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Чак пък опити за изместване... Никога не съм гледала на тези постъпки като такива опити. Дразнещи са, ама много, поне за мен. Но колкото и да се опитва ( ако наистина това е поставено за цел), едва ли ще излезе по- добра, мила и грижовна от МАМА.
Те бабите са си такива. Уж...

# 22
  • Мнения: 6 472
Този начин на мислене ми е доста чужд честно казано Simple Smile Ти сигурна ли си наистина, че не си въобразяваш и в момента не търсиш под вола теле newsm78

# 23
  • Мнения: 2 584
майката си е майка, като съм на работа малката я гледа баща и, при него слуша много не като при мен, но като съм почивка не го иска, само да изляза от стаята и започва един рев, едно чудо, дори и до тоалетната ходя с нея Mr. Green

# 24
  • Мнения: 509
Не мисля,4е някой или нещо може да ме измести от сърцето на дъщеря ми.Както никой не успя да измести моята от моето сърце.Имам 4удесни спомени от времето,когато за мен се грижеше баба ми-глезеше ме,позволяваше ми вси4ко,оби4ах я много,но още пове4е мама.Така 4е днес аз само се радвам на оби4та и грижите и на двете баби към детето ми.В подобно отношение не виждам никакви опити за изместване от където и да било.Тя ги обожава и двете,но мама си е мама.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
При нас и свеки, и мъжа ми се правят на добри. Аз винаги им казвам, че най-лесно е да си добър с детето. Трудното е да го възпиташ добре.

# 26
  • Мнения: 7 391
....Не , че според мен е възможно , но е доста дразнещо. Става дума естествено за свеки.Според мъжа ми си въобразявам ,но аз знам, че не е въобразяване , просто го усещам във всяка нейна дума и постъпка.ТЯ ДА Е НАЙ - ДОБРАТА( всичко позволява на детето , "не и се карайте , тя е малка ,не разбира..... и т.н), КАКВОТО ВИДИ , ЧЕ НИЕ ПРАВИМ И ТО ЗАБАВЛЯВА ДЕТЕТО , ВЕДНАГА И ТЯ, ПОСТОЯННО СЕ НАТИСКА ДА Я ГЛЕДА , и ДЕТЕТО ВИДИТЕ ЛИ КАТО НЕЯ МРАЗИ ДА ХОДИ БОСО ПРЕЗ ДЕНЯ и оше един куп работи , които в момента ми убягват.Ще кажете обикновенна ревност , а може би не.....Сега като се замисля , моята баба прилагаше същите приоми спрямо мен и моята майка.
  По-големи глупости не съм чела скоро.Това прилича на параноя.Я,иди на психиатър.Не се обиждай,но УТРЕ и ТИ ЩЕ СТАНЕШ БАБА и ще те питам как ще се чувстваш когато искаш да се порадваш на детенце ,а снаха ти или дъщеря ти се държат по подобен начин.Що не помислиш,че на определена възраст човек чувства,че живота свършва /никой не е вечен/ и иска да се порадва на тези ,които остават след него.Знаеш ли колко пъти бабите се питат дали ще видят малките палавници пораснали мъже и жени.На вас на пример и през ум не ви минава подобтно нещо.Аман от простотии. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт