Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 910
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 6 095
...Всъщност през БГ - мама проведохме две миниреволюцийки и все със сравнително успешен край. ...
Не мога да не допълня и борбата срещу включването по никое време на произведенията от пети и шести клас в материала за изпита.

Сиси, щом така стоят нещата, длъжни сме да повторим срещата. 😉

С дрескода по-неангажиращо, моля, че снощи ми изгоря ютията.

# 466
  • Мнения: 901
И аз тъкмо щях да добавя борбата за изключване на произведенията от 5 и 6 клас; сега се сещам за Светкавица.... изобщо, вече ни слушат и се съобразяват. Na_Vesi - респект и от мен за усилията! Офф - и аз няма да мога да присъствам на митинга: много ме е яд; от днес съм на АБ и ще пазя стаята, а така исках да се запозная с вас и да се видя с някои, с които вече съм си писала 🤗. Каквото и да разказвате после, не е като да видиш лично как Санака изскача от тортата ! Да си изкарате весело!!!

# 467
  • София
  • Мнения: 2 768
Сиси, жалко, че няма да успееш. Sad
Задължително повтаряме в този случай, едвам се навих 😂
Дрес кода е като за първа среща 🤣 ама без костюми, че да отъврем гладенето 😆Спунк😘🤗


Na_Vesi_Pateto
Много добра препоръка за мъжка мода 👍
Между другото, не разбрах сега представители от другия пол ще има ли престрашили се или ще сме само женска компания? За балната роклА питам, дали да си я турям😆
Допълвам се, едновременно сме писали saffron, да оздравяваш бързо.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 21:46 от звездица

# 468
  • София
  • Мнения: 11 722
Ще има ли такъв да вадя балната роклА?
Спунк ще ти услужа с ютията,ти само кажи!Но след втората чаша вино ми се струва,че гънките няма да се забелязват.Stuck Out Tongue Winking Eye
Сиси жалко,че се налага да пропуснеш срещата!
Значи предлагам бис,ако не през декември,че е коледен месец,то през януари.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 21:38 от Ali97

# 469
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Сиси, жалко!
Сафрон, до утре няма ли да си по-добре? То зависи и за какво е АБ, ама.

Бални рокли, кУстюмчета???
Аз ще съм от другите, безютийни Simple Smile

# 470
  • Мнения: 4 098
Еееее, Сиси... Как ме е яд.
Сафрон, оздравявай бързо!

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
И аз мразиМ ютия Confounded Обичам дънки Satisfied
Saffron, е как си го причини това Weary Сезон на ангините е, за жалост.
Сиси (независимо къде са сърчицата), ама тия хора как не се съобразяват ‘начи...

# 472
  • Мнения: 1 138
Ох, хем ми се идва на сбирката, хем ме мързи.
😊 Напоследък ми е едно такова отпуснато.( и аз съм на АБ)
Да си изкарате весело. 🍷

# 473
  • София
  • Мнения: 5 365
Оо, хич не ми е отпуснато! И ютията извадих и роклАта приготвих. Та аз за тази среща живея последната/ама че и седмица/.
 Сиси, ще ми липсваш❤

# 474
  • София
  • Мнения: 1 210
Е, Сиси, жалко. Saffron, Elea Lea, какво става, бе хора, що тъй?
И аз до последно бях на кантар, но ни отпадна пътуването, така че, ида. С рокля, без рокля - там съм.

# 475
  • Мнения: 7 640
Е, Сиси, жалко. Saffron, Elea Lea, какво става, бе хора, що тъй?
.....
Пийте хапчетата и на срещата Grinning

# 476
  • София
  • Мнения: 6 183
1. Не помня от сутринта писах ли и честитих ли празника - това първо. Старост - нерадост.
2. Много се надявам да не отпадат повече от 2-ма, 3-ма, 5-ма, мааксимум 10. Най-вече ме е страх да не отпадна аз.
3. Няма да се сърдите, но ще прескоча дрескода. Искам да ми е удобно и конфортно, а и не мога да се боря за титлата Мис майка 2005. Но не пречи да съм в журито на такъв конкурс, така че вие се издокарайте!
4. Дано му хванем цаката за още такива срещи и да ни държи до абитурентската!
5. Не на последно място, за форумските революции - респект!

# 477
  • Мнения: 4 098
Аз не знам в какъв вид ще съм, защото преди това сме на батути с децата. Дано успея да мина през нас и да метна една рокля. Ако не - рошава и по клин. Нали няма да ме върнете,  дето се вика, от торта няма да излизам Simple Smile

# 478
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Ааа, аз ида от футболен мач. Ще хвърля футболиста вкъщи и ида. Оказа се, че мачът е от 15.30 на др. край на Сф.
К'от тако' а Simple Smile

# 479
  • София
  • Мнения: 6 183
При всички случаи ние ще си цъкаме една на друга и ще си се възхищаваме колко сме прелестни, пък за сервитьорите ще сме сбирщина вещици.

Общи условия

Активация на акаунт