Изпитва ли нещо към мен?

  • 6 177
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24 467
Не знам как е фактологията, за това не я обсъждам.
Но определено не е добра идея да си активен за връзка, при която другият е вече обвързан. За мен си остава неморално.

# 61
# 62
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 308
Много семейства са се получили на работното място. 
В бившата ми работа - 7  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 24 467
И аз не смятам, че това, че хората са колеги, е спирачка за развитието на такива взаимоотношения.
Но наличието на обвързаност - да, определено. Ако самият обвързан е недоволен от връзката си или за него тя не е особено сериозна, той трябва да бъде и активната страна за нови отношения.

# 64
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Много теории на вероятностите се изписаха в темата. Най ми хареса тази, че ако тя била направила първата крачка (ако приемем една покана за кафе за такава), той щял да се възползва от нея, но като one night stand. Съответно тук се смях най-много.
Ако приемем, че момъка е срамежлив (още една теория), ще ми е много интересно да видя как агнето ще стане вълк за една вечер.

# 65
  • Мнения: 257
Е откъде да го знае жената обвързан ли е? В нашия офис например сме няколкостотин човека, да не ги знам всичките кой си има гадже и кой си няма. А и то гаджето е до време - днеска имаш, утре може да нямаш. Щом няма халка на пръста си - приемаш, че не е обвързан. Той ако е, ще си каже.



Някои хора са за хапчета ,или просто са зле ориентирани към разбиранията за връзка. Wink
Много хора живеят без брак,имат деца и стабилни отношения,значи според някои хора те са си сингъл ,като не са им наденали халките. Trollface
По същата логика : Днес си женен,утре или в други ден да се разведеш.

# 66
  • Мнения: 692
Казваш "не знам ДОКОЛКО СЕРИОЗНО Е ОБВЪРЗАН", значи все пак знаеш, че е по някакъв начин обвързан. Така че, и да те хареса, и да се получи някоя забежка (много е вероятно краткотрайна), после неловката и сконфузна ситуация на работа ти е гарантирана. И покрай него ще ти е неловко, и пред другите. По-добре не проявявай активност, а ако той ти покаже, ясно го попитай дали и "доколко" е обвързан, преди да предприемаш нещо. Дори и принципно да не те бърка да си в такава ситуация, но различно е ако е с някой, когото после няма къде да виждаш и никой от обкръжението му не те познава, но на общата ви работа е съвсем друго, имай го предвид.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 14 569
Phoenix,то си е констатация. Мъжът ще възприеме поканата и буквално и за още нещо. Ако е тонизиран с напитки на градус едва ли ще обсъждат теории за хаоса. Първични инстинкти. Grinning

# 68
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Phoenix,то си е констатация. Мъжът ще възприеме поканата и буквално и за още нещо. Ако е тонизиран с напитки на градус едва ли ще обсъждат теории за хаоса. Първични инстинкти. Grinning
Агнето ще си остане агне, без значение колко кураж е погълнало заедно с алкохола. Дори колкото повече, толкова по-зле.
"Ще приеме" и "Ще се възползва" са две различни неща.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 14 569
Вълкът с овча кожа. Мислиш ли, че би пропуснал шанс, особено ако женска покана е рядко явление ? Не подценявай градусите, водят до крайни трансформация.Grinning

# 70
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Това са градски легенди, Вив. Защо си мислиш, че кучето ще стане касапин само с гледане, особено ако това, че е срамежлив, е вярно?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 14 569
Ами, била съм свидетел . Wink
На авторката ще и са полезни различни хипотези.

# 72
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
На авторката хипотези НЕ и трябват. Само ще я объркат повече.
Аз предложих да го покани на кафе на обедната и да ги говорят общи приказки. След това се отдръпва. Кратко, точно, ясно. Реакция от него или ще има, или не. Няма средно положение. Ако няма, гръб в гръб и в различни посоки (с писъци). Joy

# 73
  • Мнения: X
Е що градуси, нали кафе щеше да бъде? Така решихте тук, съвместно.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Все си мисля, че ако един мъж има интерес, колкото и да е срамежлив ще се усети. Последно се чудих Гошо харесва ли ме в 7ми клас.
Никога не бих си забъркала авантюра на работа. Ама никога. Но пък съм усещала кога към мен е имало повече от приятелско или колегиално отношение, без да се чудя. Ми то си личи от 5 км. Маниера е различен, езика на тялото също. Ако няма смелост да поеме инициатива, то 100% ще даде сигнал, че би отговорил положително на провокация.
И остава въпроса, за какъв дявол ми е да си въртя любови с колеги? Явно работя в консервативна компания. За 12 години никой с никого не се взема. Пф.

Абе когато един мъж иска една жена, ама наистина да я иска, тя не се чуди. То си личи.
Останалото са детски игри.

Общи условия

Активация на акаунт