Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 289
  • 758
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 987

Едва си намерих 2 панталона от мПулс за 7 лв общо


Тази верига отвориха огромен магазин в нашия град, на мястото на Мания. Ужасен е, не знам как е при вас, тук нищо не е подредено, рокли, блузи, всичко е заедно, наблъскано, скъпо, толкова ме е яд за Мания. Нямаше толкова стока, но въпреки това повече неща сме си купували. Сега не ми се влиза, и не влизам вече де

# 76
  • Мнения: X
Fancy point е бившето Dress you, което пък е бившето La Fiesta. Поне в Пловдив магазините са си на същите места и за 5-6 години си сменят за 3-ти път вече имената. Сега на сточна гара където беше голямата La fiesta на 4 етажа има нова Мания, така че явно имат нещо общо. Не знам каква им е политиката с цените, но преди си бяха фиксирани и не бяха много евтини.

# 77
  • Мнения: 35 130
Големият мПулс при нас е подреден. Малкия е бардак. То е и в едно мазе и е тъмно и неприятно.
Има не лоши работи , но мисля, че цените са високи

# 78
  • Мнения: 17 987
И при нас е в мазе, но и Мания беше там. Сега е точно дупка, бардак. Явно  е до управител

# 79
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Fancy point на човек, който е бил на франчайз към Мания. Цените са като на Мания. Аз пък виждам доста хубави неща, но като цяло не е толкова добре зареден. Ама пак става да се рови Simple Smile
то и персоналът е от там май. Simple Smile)
Да, предполагам за Хасковския магазин говориш Wink
За хасковския, да. Wink

# 80
  • Мнения: 205
В Пловдив в Ритейл парк Райков откриват нов магазин,но не запомних името му. Откриването е 16.11.

# 81
  • Мнения: 2 726
До момичетата от София Grinning
Срещали ли сте някой добре зареден магазин със ски екипи.
Сестра ми ме помоли да ви питам, че няма никакво време да обикаля  Hug

# 82
  • Мнения: 35 130
Ски екипи съм виждала в Хумана
Днес много пазарувах...даже доста неща върнах и не ги купих. В мания беше доволно заредено с детско
От Маниер/ Скандинавия

От Мания
Видя ли дънки с ластик или пуловер с цип на гърба не мога да устоя. Купувам веднага!

За дребчо

# 83
  • София
  • Мнения: 396
аз да попитам някой пращал ли е плик до ремикс? Днес го взех от спиди, като го напълня пак ли там отивам или викам куриер от място?

# 84
  • Мнения: 6 162
Трябваше да ги попиташ, защото когато поръчаш от профила си имаш бутонче да извикаш куриер, а така .. нямам идея. Но нищо не ти пречи да пробваш, мисля че няма да откажат да го вземат от адрес, нали това им е работата.

# 85
  • Мнения: 1 122
Влизам, за да се оплача от Мания Тракия, Пловдив днес, вероятно същото е положението във всички останали. Цените са необосновано високи, а масово дрехите - парцаливи, в деня след зареждане..., Две не много плътни пуловерчета ми излязоха 17лв и стотинки, на касата - само една е - безбожни опашки, понеже служителите са инструктирани да вербуват клиенти да правят регистрация в  мобилното приложение и да изчакват, за някакви десет процента отстъпка се касае, изнервих се и си спестих и слушането...

# 86
  • Мнения: 35 130
Да, това с приложението е мъчително..
Аз никога не ви купувам дрехи от зала А в деня след зареждането. Голяма секира е. Само детските дрехи вземам основно от зала А. Иначе да мен - не

# 87
  • Мнения: 14 648
И на мен ми е необяснимо това лудо пазаруване в деня на зареждане.Какво толкова слагат в количките и плащат скъпо?Аз не намирам нищо.Не ходих известно време,после реших,че проблема е в мен.Пак ходих в ден първи.Гледам,зяпам,нищо особено.Днес в Зиг-Заг,28лв./кг.Пълно с народ.Пообиколих,разгледах,ами да ще ме извиняват-нищо.

# 88
  • Мнения: 4 042
Дами, търся специфичен цвят палто и така случайно попаднах на сайта на Ремикс шоп. Влязох тук да прочета мнения, но дори не го виждам в първия коментар на темата. Намирам само някаква стара тяхна тема от 2017г. Да няма някакъв проблем с пазаруването от този сайт?

# 89
  • София
  • Мнения: 5 547
Няма, работи си сайта.

Общи условия

Активация на акаунт