Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 093
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 301
Момичета др-Александров защо изписва противузочаточни преди инвитро?

# 106
  • Мнения: 15 356
Момичета др-Александров защо изписва противузочаточни преди инвитро?
Това май е по дългия протокол,аз не съм имала .

# 107
  • Мнения: 3 124
И аз не съм пила противоз.
Иначе не мисля,че има смисъл от магнерота,някои си изписват по навик и на всички ...хемогл.колко ти е?

# 108
  • Мнения: 15 356
Орион ,110 ми е.Не е драматично нисък.

# 109
  • Мнения: 3 124
И моят падна на 107 и пия сорбифер.Ще видим как ще се повлияе.Но при мен падна след шестия месец,почна яко да дърпа витамини от мен😉

# 110
  • Мнения: 311
Аз пих противозачатъчни месец преди опит на ЕЦ. Уж, за да си починат яйчниците...

# 111
# 112
  • Мнения: 4 005
Аз пих противозачатъчни няколко месеца преди процедурата.При лапарото ми прекъснаха тръбите и това беше най-доброто решение.Хем да си почине яйчникът,хем да не си хабя яйцеклетките при положение,че нормално не мога да забременея.
Магнезий Александров не ми е изписвал.От ЖК като споделих за контракциите,казаха след 20г.с,но аз си самоназначих още от 16 магнезиев даспорал.Ефект нямаше и после ми изписаха Магнерот макс доза.Аз през цялата бременност имах много и болезнени контракции и нищо не ми действаше.

# 113
  • Мнения: 301
А дали знаете дали прават хетчинг на ембрионите

# 114
  • Мнения: 91
Някой правил ли е лапароскопия при Александров.Итересувам се,колко струва,какво точно се установява (не съм на ясно) и колко време е възстановяването.

# 115
  • Мнения: 311
Аз, но беше 2013г.и едва ли ще съм от помощ. Все пак цената беше 900лв, платихме по-малко. И 11лв за хоспитализация.

Моята лапароскопия беше оперативна, за отстраняване на тръбите. Възстанових се бързо

# 116
  • Мнения: 15 356
Някой правил ли е лапароскопия при Александров.Итересувам се,колко струва,какво точно се установява (не съм на ясно) и колко време е възстановяването.
Аз имам тамън 3 при него.Май 800 платих на плановата,другите бяха по спешност и не съм плащала.Много е бързо,хич не го мисли.През корема бяха моите,сега не си личи къде е имало дупка,хем последната беше май.

# 117
  • Мнения: 4 005
2016 беше моето лапаро.С направление за хоспитализация минава по ЗК и се плаща избор на екип и болничен престой по 5,6 лв на ден.Цената за избор на екип по него време беше 700лв.
Възстановяването при мен беше много бързо.Беше лято,помня че ме оперираха в сряда,а в събота и неделя бях на плажно кафе още с конеца в пъпа.Направихме голям преход,а още като ме изписаха на 2 ден шетах вкъщи и си вършех домашните работи.Въобще не го приемах за операция,а се чувствах все едно не са ми пипали нищо.При мен операцията беше за прекъсване на тръби,чистене на сраствания и ендометриозни огнища.Само в пъпа имах конец,а другите две дупчици по 0,5мм бяха само залепени с лепенки.

# 118
  • Мнения: 414
Момичета,трансфера мина и най-после си прибрах снежинката.Казаха ми тест след 14 дни -не е ли много/как ще изтрая толкова незнам☺/.
Да попитам и друго-не ми споменаха при евентуални болки и бодежи дали мога да приемам нош па,аз също пропуснах да попитам.Знам,че максималната дневна доза е 3*2.Дали ако се наложи мога да го пия на сама глава или все пак да попитам?

# 119
  • Мнения: 15 356
Деси,на мен Малена ми каза ако имам болки да си пия но шпа.Аз дори и като нямах го пиех,той успокоява матката.
За теста,аз направих на осми ден уринен и то не с първа урина и се видя тънка чертичка,с фенера на телефона я търсих.Сега си го карай спокойно,ние стискаме палци много,много силно.

Общи условия

Активация на акаунт