Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 375
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15 356
Звезди,моя приятелка има син от първа инсе при тях.
 Няма камера,инсеминацията има успеваемост ,колкото секса в къщи.Сантиметър в ляво и в дясно от кое?Катетър със обработената сперма се поставя и въвежда в матката,от там плувците тръгват към тръбите ,където е  фоликула/те.Туй то.Точно като секса в къщи,но с таймирана овулация и обработен материал.

# 271
  • Мнения: 89
За мен инсеминациите са малко проформа. То ако щеше да стане при инсеминации, ще стане и в къщи. Щом в къщи не се получава с месеци\години (защото нали затова сме в клиниката), едва ли ще стане при инсето. Факт е, че има забременели при инсета, но процентът успеваемост е доста нисък. Иначе катетърът се поставя във входа на  матката и там се впръсква материала.

# 272
  • Мнения: 4 009
Аз също имам позната,която има вече голям син заченат от инсеминация в АГ.Преди това е правила и в Майчин дом,но неуспешна.Не всички пациенти пишат във форума,но със сигурност тя не е единствената.

# 273
  • Мнения: 301
Момичета весело посрещтане на новата година

# 274
  • Мнения: 3 124
Честита 2020 година!!!


За много мами през Новата Година!
За много бебета от тука до Амина!
За пълна къща с радости и песни!
За да разказваме приказки чудесни!



Нека има много успешни процедури през Новата Година!!!

# 275
  • Мнения: 414
Честита Нова Година!
Бъдете здрави и обичани!Желая ви безброй щастливи мигове с любимите ви хора!Нека Новата Година озари домовете ви и ги изпълни с бебшки плач 😊

# 276
  • Варна
  • Мнения: 9
Здравейте и за много години! Искам само да Ви споделя накратко моя опит, понеже доста изчетох по форума и знам, че е много полезно за всички интересуващи се.

На 37г. съм и забременях с близнаци от 2-я опит след свеж трансфер на 2 петдневни ембриона. От близо 3 години се опитваме да имаме дете и в момента съм в 14г.с.

Да, условията в клиниката са много занимарени, да, няма спазване на запаземи часове, да, Александров е директен и на моменти вулгарен, но трябва да го опознаете и нали за всички ни е най-важен крайният резултат!

Това е от мен, бъдете здрави, упорити и вярвайте, че чудото ще се случи!

# 277
  • Мнения: 15 356
Аз бях тия дни на преглед и стартираха процедури,ако някой е взел заповед,да има впредвид.
Нашата девойка си расте и вече е половин килограм😍

# 278
  • Мнения: 3 124
Супер🤗
Ние сме 2900грама и се готвим за важния момент🥰
Имаше доста хора и аз като ходих.

Клипър, честито❤

# 279
  • Мнения: 15 356
Орион,кога е големия ден?Бая си напреднала.

# 280
  • Мнения: 3 124
Когато малката избере🤗не бързам, нека стои още на топло в коремчето❤ че майка й нещо още не може да осъзнае какво я очаква🤣🤣 рита ме яко, теснее й вече, тежи ми, но свикнах с коремчето и ще ми липсва❤Боря се за нормално раждане, стискайте палци да е всичко наред, да изтърпя болките и да имаме здраво пухкаво бебче❤❤❤Времето буквално се изтърколи в един момент.

# 281
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте, момичета!
Мирна и много щастлива нова година Ви желая! Flowers Four Leaf Clover Hands Pray
Днес започнах стимулацията с Гонал 200 на ден. Misc Syringe Тъй като ми е за първи път искам да Ви попитам това висока доза ли е и има ли някакви странични реакции от него? Има ли някоя дама, която е започнала скоро и ще се засичаме в болницата и ще се борим заедно за People Baby

Последна редакция: пт, 10 яну 2020, 16:46 от dobreva.m

# 282
  • Мнения: 3 124
Аз бях на 150 и това мисля, че е стандратна или дори ниска доза, та и 200 не е висока.Нямах никакви странични реакции, два пъти бях в стимулация, може би само втория път нямах много апетит по време на стим.Желая ти късмет и успех!!!🍀

# 283
  • Мнения: 180
Здравейте,при стимулация инжекциите съхраняват ли се в хладилника задължително?

# 284
  • Мнения: 15 356
Здравейте,при стимулация инжекциите съхраняват ли се в хладилника задължително?
Да.Гонал,Цетротид и Овитрел съм съхранявала в кошничките на вратата.

Общи условия

Активация на акаунт