Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 135
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 15 356
https://sopharmacy.bg/fh-pro-za-reproduktivnoto-zdrave-na-jenite-180caps.html
Това е за преди инвитро точно,при 2 мои познати направи чудеса,има и мъжка серия,но е скъпичко.
Ако мъжът ти е с добри показатели,само Спимен може да му даваш.
Но това ако имате нужда,ние не сме пили нищо,само Вит.Д аз и мъжът ми дъжд на вятър Центрум за мъже.
Останалите как сте?Орион,търкаляш ли се вече?
Мен ме мъчат зверски киселини,вече са механични,ама ям рано ,че легна ли е страшно.
Успех на момичетата в процедура🤞

# 361
  • Мнения: 414
Масленка ние пием Профертил,дано ни помогне,че миналия път от 12Я само 5 се оплодиха и едно се разви до 5 ден.
Бобчи,в коя седмица си?Госпожицата как е?Надявам се бързо да отминат неразположенията 😊.
Орион,вашата девойка все още ли е топличко при теб?
Ние този месец ще стартираме втори опит,ако не ни мине котка път.Вече нямам търпение.
Чух се с Малена-каза като настъпи М да се обадя и на следващия ден преглед и стартираме стимулацията.Попитах за изследвания,дали няма отново да се пускат.Каза-ти ела на втори ден и всичко на място ще решим.Стана ми странно,защото миналия път ги пускахме 3/4 дни преди да стартираме процедурата.Да уточня,че от тогава са минали 5 месеца-дали резултатите са валидни все още?

# 362
  • Мнения: 15 356
Деси,25 г.с съм,сякаш вчера беше трансфера ми,расте и рита все повече 💓
Профертила доктора ли ви го предписа или вие по свое усмотрение?Само могат да помогнат.
За какви изследвания става въпрос?

# 363
  • Мнения: 414
Ехаааа,как лети времето-то не останало.Помня как докато чаках за пункция,прочетох,че теста ти е положителен и мнооого се зарадвах☺.
Профертила ми го беше препоръчал моя АГ преди доста време и сега решихме пак да го приемаме преди процедурата.
Става въпрос за изследванията за Хепатит Б,сифилис и др/които вече не помня/.Може би се пускат еднократно,аз реших,че са преди всеки опит.

# 364
  • Мнения: 3 124
Мисля, че важат за 6 месеца. Аз съм пускала сигурно 3 пъти с тия инсе и ин витро , а и някои бяха с по-голям период разлика ...и мъжО го бодаха, ама кво да се прави ...

Още малката е с мен, не й се излиза, а расте и тежи, вече се чудя дали ще се справя да я родя нормално и ми е доста тегаво емоционално, не знам какво ще става, стискайте палци. Иначе аз киселини имам броени пъти през бр-та, както и последните две седмици по-често вечер, доста гадничко е.Като цяло, доста е мъчно последните седмици, но търпя и можеше и да е по-зле.

Успех на процедурите и гуш на малкото бобчи Two Hearts а аз си стискам палци малката да тръгне скоро, че ... (вече е 3400грама)

# 365
  • Мнения: 15 356
Орион,дано успееш да я родиш нормално.В АГ ли ще раждаш?Ще чакам отзиви  ,аз съм решила там и без избор на екип,за нормално раждане само акушерка ми трябва все пак,абе винаги съм искала да родя като циганките,само без оркестъра .
И 4 кг бебе може да родиш нормално,стискам палци да ти се получи.За емоционално разбирам те,нормално е сигурно.🤗Стискам палци и на краката даже🤞🤞🤞
Аз вече два пъти я сънувам,че се е родила и се гушкаме ,и какво ли не ми минава през главата,ама така ще е.
3 месеца важат изследванията ,променено е от 6 на 3,което е голяма глупост ,особено ако не си в рискова група-медицинско лице пр.

# 366
  • Мнения: 3 124
Въх, голяма тъпотия да сменят на 3месеца, а пък нас колко ни изследваха дет знам, че няма за какво...

Ще пиша повече като мине, иначе в АГ, да.
За 4 кг едва ли мога, не съм от най-разтегливите, а обратно, Малена търсеше по-малки инструменти 😢Ще видим...да не ви занимавам с тия неща❤

# 367
  • Мнения: 4 005
Ние не сме пили добавки,но преди процедурата намалих сладкото и спряхме  алкохолните напитки.Аз пиех обикновени мултивитамини от ДМ,които после смених с витамини за бременни.
Момичета,поздравления за смелостта че сте решили да родите нормално.Мен ужасно много ме беше страх и исках д-р Александров да ме изражда,а той не води нормално раждане.Затова исках  да е секцио че уж всичко да е сигурно.Но пък малкият тръгна да се ражда по-рано от предвиденото и така от двата вида болка изпитах. Беше едро бебе за седмиците си и едва ли щях да се справя нормално.Но пък за успокоение ще ви кажа,че аз съм била 4 кг,а майка ми ме е родила много бързо и лесно. Simple Smile Успех момичета.

# 368
  • Мнения: 18
Така за витамините разбрах, ама след процедурата ( в моят случай инсеминация ) вие лежите ли си във вкъщи или живеете нормално, питам защото от страх аз все лежа, този път съм си казала че няма да е така и ще си действам по задачите само няма да вдигам тежко. Вие какво правихте ?

# 369
  • Мнения: 4 005
Така за витамините разбрах, ама след процедурата ( в моят случай инсеминация ) вие лежите ли си във вкъщи или живеете нормално, питам защото от страх аз все лежа, този път съм си казала че няма да е така и ще си действам по задачите само няма да вдигам тежко. Вие какво правихте ?
Аз си признавам,че доста полежах.Не съм водила обичайния живот,беше зима а и без друго ми се лежеше.

# 370
  • Мнения: 15 356
Живеех нормално без да вдигам тежко,работих,излизхме ,каквото ти душа иска.Аз и след трансфера не лежах,върнаха ми малката бобчи и скочих,щях да се напишкам на магарето иначе.После излизах ,на ресторанти ходих,абе нормално всичко.
А като бременна не се спирам.
За мен,ще става ли ще става,ако ще и с парашут да скочиш.Ако пушите -спрете,ако пиеш концентрат-намали,това е.
Стерилитета е кофти сам по себе си,затова си живейте живота,докато действате за бебе,виното не го спирайте.
Стефи,всеки си го усеща,ние се надяваме да родим така,ама дали ще стане..
А като роди секцио,кога ти дадоха детето?Лесно ли засука?И това ме вълнува .
Не харесвам и "дадоха",то е мое,аз трябва да го дам на тях,не те на мен,ама моите размисли в сферата на раждането ще ви отегчат.😁

# 371
  • Мнения: 4 005
Бобчи,на 3 ден ми го дадоха, но ми го водиха преди това всеки ден за малко да го видя.Аз нямах късмет с кърменето.На 4 ден се оказах със сериозно запушени канали и бебо въобще не можеше да засуче.Изцяло на адаптирано мляко израстна.

# 372
  • Мнения: 414
Момичета,май ще пропуснем старта на процедурата този месец-завъдих гъбички/как и откъде не ми е ясно/.Естествено предприех мерки,но предвид това,че очаквам М до края на седмицата незнам дали да не го отложим този месец.Взех си Флукорик и Ломексин.
Вие можете ли да препоръчате нещо друго?
Ако симптомите отшумят удачно ли е да стартираме според вас?

# 373
  • Мнения: 15 356
Деси,обади се на Малена и й кажи.
Аз не съм имала гъбички ,лекарката на ЖК беше объркала Кринона с гъбички и ми изписа Гино певарил и Кандизол 1 таб.за мъжът ми.Ама помага ли не знам.

# 374
  • Мнения: 414
Ох,днес вече е по-добре☺Вчера докато усетих на къде вървят нещата и взех мерки.Май ще взема да й звънна.
Благодаря Бобчи 😊

Общи условия

Активация на акаунт