Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 094
  • 750
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 697
Честита баба Марта !!! Здрави и щастливи . И по бебче или две на всички 🙂

# 496
  • Мнения: 414
Честита Баба Марта!
Да сте бели и червени,румени,засмени ☺

# 497
  • Мнения: 15 356
Деси,какво става при теб?

# 498
  • Мнения: X
Здравейте момичета ❤️ Отново съм тук след седем месечно отсъствие . Бобчи радвам се ,че се видяхме днес доста добре ми се отрази . Ще държим връзка 😘

# 499
  • Мнения: 15 356
Радвам се,че съм ти дала положителна енергия!Ти като тръгна ,момичето отсреща ме заговори и времето мина.
Нашето моме расте и хубавее,кило и половина е вече и всичко изглежда добре,но се изтощих от чакане.

# 500
  • Мнения: X
Радвам се,че съм ти дала положителна енергия!Ти като тръгна ,момичето отсреща ме заговори и времето мина.
Нашето моме расте и хубавее,кило и половина е вече и всичко изглежда добре,но се изтощих от чакане.
Радвам се , че малката Бобчи е добре  Wink в четвъртък ще съм пак на преглед, пък ще видим и този месец 😁😁😁

# 501
  • Мнения: 414
Бобчи,миналия месец отложихме заради гъбичките.Сега чакам М до седмица и живот и здраве ще стартираме.Вече нямам търпение☺Надявам се този път повече Я да се оплодят и да се развият повечко Е.Миналия път незнам защо така се получи,дали Я са били некачествени....
Госпожицата много е порастнала,все така да е.Ти как си?

# 502
  • Варна
  • Мнения: 147
Здравейте!
Днес ми дойде МЦ и ако всичко е наред ще правим ЗЕТ. Звъннах в клиниката и ми казаха да отида на 13ти ден от МЦ на преглед, а евентуален трансфер се правел между 18-21 ден. Тези от вас, които са правили ЗЕТ може ли да споделят опит, на мен лично ми се струва малко късно? Подготовката не започва ли още в началото на цикъла?

# 503
  • Мнения: 91
Здравейте!
Днес ми дойде МЦ и ако всичко е наред ще правим ЗЕТ. Звъннах в клиниката и ми казаха да отида на 13ти ден от МЦ на преглед, а евентуален трансфер се правел между 18-21 ден. Тези от вас, които са правили ЗЕТ може ли да споделят опит, на мен лично ми се струва малко късно? Подготовката не започва ли още в началото на цикъла?
Привет, според мен не е късно - и мен на 13ти ден ме извикаха. На прегледа ще стане ясно на какъв етап от цикъла си си и съответно ще изберете дата за трансфер. Моят беше на 17ти ден, като от 13ти ден започнах да слагам кринон и всъщност това беше единствената подготовка.

# 504
  • Мнения: 15 356
Здравейте!
Днес ми дойде МЦ и ако всичко е наред ще правим ЗЕТ. Звъннах в клиниката и ми казаха да отида на 13ти ден от МЦ на преглед, а евентуален трансфер се правел между 18-21 ден. Тези от вас, които са правили ЗЕТ може ли да споделят опит, на мен лично ми се струва малко късно? Подготовката не започва ли още в началото на цикъла?
Мен ме извикаха на 11ти ден,на 19ти ден беше трансфера.И аз бях само на Кринон,това е ЗЕТ на естествен цикъл.Успех!

# 505
  • Мнения: 301
Момичета да ве питам кога пускат микробиология цитуна  и хормони

# 506
  • Мнения: 697
Честит празник , момичета ! Бъдете силни , борбени и истински ! Никога не подценявайте силата която носите . Пожелавам на всички да ви " болят " ушите от постоянното мамо , мамо,мамоооооо.
Щастлив ден , прекеасни !

# 507
# 508
  • Мнения: 3 124
Желая ви от сърце здраве и здраво бебче или две ❤🎀💕Днес дъщеря ни става на 1 месец❤❤❤да ни е здрава милата малка пуканка🤱💐🎉🤗🍀🥳🎀💕❤Мен още ме тресат на моменти хормон.емоции и съм на моменти доста тревожна, но ще мине, иска време, важното е да сме здрави❤💕❤

# 509
  • Мнения: 4 005
Честит 8 март и от мен мили момичета. Flowers Four Leaf Clover Знаете ли дали в АГ-то ще работят следващата седмица или и там са под карантина?

Общи условия

Активация на акаунт