Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 32 099
  • 750
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 697
Здравейте, момичета Simple Smile

Извинявам се, че така нахлувам в темата, но имам един въпрос. Знам, че не е точно по темата, но моля да ме извините. Все пак всички сте пациентки на МЦАР-Варна и сте минали вече по този път при тях.
Предстои ми цветна снимка при д-р Кисьов. Казаха ми, че се обезболява само с лидокаин, а аз съм голяма пъзла. Та, някоя от вас, правила ЦС снимка там, вземала ли е друго обезболяващо на своя глава? Мисля да взема един аулин и Профенид.
Благодаря предварително и успех на всички в борбата Simple Smile

Здравей , спокойно няма да усетиш нищо . Аз не съм вземала нищо допълнително за обезболяване , но ако това ще ти помогне може да пиеш нещо .( но все пак имай предвид, че всяко хапче натоварва допълнително организма . )

# 481
  • Мнения: 3 124
При мен бе за минута болка като при цикъл.Спокойно!
Расте малкото човече, мъчат го вечер колики ама няма как ...❤след някой ден ще я теглят и мерят🤗

# 482
  • Мнения: 15 356
Усмивка,в 28 г.с съм,25.05 е термина.Расте малката боба,рита и така.Орион,някакви капки не помагат ли?
Абе да ви питам,ще ми трябват ли бодита и ромпъри с дълъг ръкав,все пак в края на май ще е топличко предполагам.
Moonwind, аз след цветната снимка ходих на кафе,разхождах се,не е страшно.

# 483
  • Мнения: 4 005
И аз никакви хапчета не съм пила за цветната снимка.Почти не ме боля.
Бобчи,на мен лично ромпърите с предно закопчаване ми бяха най удобни.Моят син е роден през септември ,но беше топло и го обличах само по ромпър с дълъг ръкав.Не ми беше удобно аз като една млада неопитна майка да слагам по няколко ката блузи,а при положение че малкият не си държеше главичката все още,ми беше трудно да обличам бодита през главата.Моят съвет е да се запасиш с удобни за обличане дрешки с предно закопчаване.Има и такива бодита,тип прегърни ме.

# 484
  • Мнения: 3 124
Аз бих взела с дълъг ръкав, все пак са свикнали на топло в корема и в болницата слагах къс и дълъг, но не съм от най-знаещите 🤗мале, кога стана 28г.с хихи ох, завид, благородно, искам пак корема, не че сега пак не се радвам, хаха ама искам и корем, хаха

Иначе ползваме биогая и инфакол, сега поръчах и ко лактаза, не са страшни за час основно, но ти е жал как се мъчи и гърчи, гушкам я да се топли и успокои и малко помага.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 16:02 от Orion_Sagitta

# 485
  • Мнения: 15 356
Орион,щом искаш,стягай се и като стане малката на годинка почвайте второ😁

# 486
  • Мнения: 91
Привет момичета, минавам само да ви кажа, че на 17.02. се роди нашата дъщеря, благодрение на д-р Александров и на неговия екип от началото, та чак до самия край Simple Smile През десетте години в които искам това дете много пъти бях отчаяна, но истината е че в един момент колелото се завърта на обратно и чак се чудиш колко бързо се случват нещата. Ние получихме нашата първа заповед точно преди една година! Стискам палци на всички и вярвам, че всеки ще намери своя път в постигането на целта, само не трябва да забравяме да се чувстваме пълноценни и щастливи докато чакаме Simple Smile

# 487
  • Мнения: 15 356
Семела,честита радост!Много да й е светъл живота и да ви радва!

# 488
  • Мнения: 3 124
Има вероятност за това, хихи

 ама ще видим...нека отрасне малко и свикним.Иначе татито иска и момченце.

А Стефи е напълно права, аз също ползвам основно такъв тип дрехи, да не я мъча докато я обличам, а и още свиквам и правя нещата, които са по-удобни и бързи❤🤗Тук там пробвам нови дрешки като тип обличане.

Семела, чудесна дата, чудесна новина, много се радвам, голямо гуш!!!Нека расте здрава малката госпожица ❤🤗❤🍀🍀🍀

# 489
  • Мнения: 4 005
Семела,честито бебче.Да расте здраво и щастливо!

# 490
  • Мнения: 697
Семела , честито бебче . Да ви радва много и да изпълва дните ви с безкрайно щастие .
Бобчи , препоръчвам ти дрешки от @angel baby . 
И
https://www.organic.dafra.biz/
За мен не само лесното обличане , а и материята е от значение .
За начина по който ще я обличаш , това е твоят избор . Аз Януари от болницата ги изкарах по боди и потури с боси крака ( но аз съм твърдо за каляването )  и за мое щастие не са боледували .

# 491
  • Мнения: 15 356
Знам ги тези дрешки,даже имам едно боди вече от тях за 0 месеца.
И аз съм за закаляването и няма да се втелясвам много,много.

# 492
  • Мнения: 3 124
Според вас дали е удобно да планирам някоя събота да идем при дрКисьов?Искам да бъдем и с таткото и дапе по-спокойно, пак ще ги питам и тях де...

# 493
  • Мнения: 697
За преглед или да го видите ? И зависи дали искаш да го изненадаш или иска да знае .

# 494
  • Мнения: 3 124
Ще питам Малена, иначе за снимка с бебчето и да го видим за мъничко, то няма да му отнемаме от времето много, понеже знам че са заети, но се чудех кога да стане ...към края на март мисля. Мисля да знае все пак.

Общи условия

Активация на акаунт