Носите ли фамилиите на съпрузите си?

  • 12 870
  • 337
  •   1
Отговори
# 270
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
от отбора на "тиретата" съм Mr. Green

# 271
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И аз съм с тире Laughing Laughing

# 272
  • София
  • Мнения: 36 121
Нося я, но винаги съм съжелявала, че я приех /като име де/, не че е лоша.

# 273
  • София
  • Мнения: 6 810
С тире. Най-често си казвам моята си фамилия, само като съм с него карам на новата, а за документи, естествено цялата, с тирето.  Laughing

# 274
  • Мнения: 339
С тире съм-не можах да свикна с мисълта за неговата преди сватбата-все едно съм негова собственост, а и след 20 и няколко години с мойто си име-хич не ми звучеше.Сега вече свикнах и се дразня, че стана супер дълго име-трудно се събира по документи и т.н. ама това е...

# 275
Аз не нося фамилията на моя мъж,но той носи моята.Това му еше свадбеня подарък за мен.

# 276
  • Мнения: 369
Да нося я , защото така е прието може би а и защото моята не ми харесва . Бях Ранчева а сега съм Вачева  Laughing

# 277
  • Мнения: 4 392
Не,защото нямаме брак.

# 278
  • София
  • Мнения: 3 123
да ,нося я.Въпреки че,много повече харесвам моминската-но пък не ми харесва с тире,стават сумати имена така(това винаги ми е било смешно).Реших,че предпочитам цялото семейство да сме с една фамилия.

# 279
  • Мнения: 4 362
Да нося я

# 280
  • Мнения: 955
преди време бях писала че ще  е тире по определена причина.Сега мога да кажа че вече е с тире.

# 281
  • Мнения: 1 035
нося на мъжо фамилията,понеже....
моите родители се разведоха и майка си върна моминското име....
татко пък ,му бяха объркали фамилията още на 16г и сега като излязоха новите ли4ни карти си подаде молба и си върна истинската фамилия....
брат ми също взе на баща ми новата фамилия...
а аз останах с първата фамилия на татко и след 2г се омъжих и сега съм г-жа Добрева,приятно ми е!   bowuu

# 282
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
нося фамилията на сьпруга си  Flutter

# 283
  • Мнения: 165
i da i ne-s ednakvi familii sme o6te predi da se ojenim Laughing Laughing Laughing

# 284
  • Ruse
  • Мнения: 390
И аз си смених фамилията и приех неговата
1 защото съм два пъти Георгиева
и 2 защото неискам мъжът ми и детето ми да носят една фамилия а аз като някой 4ужд друга Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт