Лъжат ни в грамажа !

  • 2 116
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 625
В Била и мен са ме лъгали.Имаше на промоция рол-они на Дав за 2.99 лева,а на касата ми го хванаха 3.99 лева.
И нас вчера така с един препарат за почистване уж на промоция с една цена пък на касата друга.......Не беше голя сума, но е важен принципа! Е поскарахме се културно и така..... Crossing Arms
Иначе със сигурност ни лъжат.Навсякъде Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
 ooooh! въпросните супермаркети от репортажа бяха два "Европа" и един "Фантастико".
Единият "Европа" и "Фантастико"-то  си ги разпознах - и двата са в квартала, в който живея.
"Фантастико"-то е това в ТЦ "Глобус", а "Европа"-та - новата на Симеон, до "345".

Може би трябва да купуваме само от щандовете с целите буци сирене и пити кашкавал, и да казваме колко да ни отрежат, а не готово пакетирани. Макар че те ако искат да ни режат в грамажите, пак ще го правят.
 Sad

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Точно преди седмица вдигах скандал с цел подобряване на обслужването в един Т-маркет и в едно фантастико. В Т-маркета пуснали мюсли на промоция с цена 2.79, на касата ми ги хванаха 3.69. Вдигнах пара и се оправдаха че промоцията била за други мюсли. да ама бележката седи пред тези и грамажа е същия. Върнах им ги за да не ме правят на балама и купих същите на промоция в метро за 2.79.
Няколко дни по-късно промоция на активия с фибри във фантастико - 91 ст. кофичката при нормална цена 99 ст. Купих 4 за децата и хоп на касата цена 99 ст. Оправдаха се че промоцията още не била влязла в сила. Щяла да влезе по-късно през деня. Да ама етикета сложен. Оставих им кофичките с гръм и трясък и казах че ще ги купя като влезе в сила промоцията. Не са много парите ама що да ме правят на луда?
И вече редовно си проверявам сметките в магазините защото на два пъти се оказва че си купувам стоки дето ми ги няма в количката.
Грамажа също проверявам стриктно на кантарите за плодове.

# 18
  • Мнения: 59
Тук се молиш да ти се случи такова разминаване - да е обявена една цена и да ти таксуват друго на касата. Политиката в супермаркетите е  - получаваш стоката безплатно. Няколко пъти вече ми се случва. Особено в понеделник - когато сменят промоциите Wink Първия път не знаех - бях взела бутилка зехтин и цената на щанда беше около 8 долара, а на касата ми я таксуваха за 10. Казах на касиерката -Извинявайте, но цената, която беше обявена беше 8 долара, откъдето взех зехтина. Касиерката извика супервайзора, провериха и ми казаха - Sorry, наша грешка, получавата безплатно зехтина.
Рано или късно, това ще стане и в България

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Тук се молиш да ти се случи такова разминаване - да е обявена една цена и да ти таксуват друго на касата. Политиката в супермаркетите е  - получаваш стоката безплатно. Няколко пъти вече ми се случва. Особено в понеделник - когато сменят промоциите Wink Първия път не знаех - бях взела бутилка зехтин и цената на щанда беше около 8 долара, а на касата ми я таксуваха за 10. Казах на касиерката -Извинявайте, но цената, която беше обявена беше 8 долара, откъдето взех зехтина. Касиерката извика супервайзора, провериха и ми казаха - Sorry, наша грешка, получавата безплатно зехтина.
Рано или късно, това ще стане и в България

Да, може би, но се съмнявам да сме от живите тогава... ooooh! ooooh! ooooh!

# 20
  • Мнения: 11 004
В началото на репортажа показаха една луканка с по-малък грамаж. Ами много ясно, че с времето сухите мезета стават още по-сухи и олекват!
Просто не е редно да ги теглят и надписват предварително.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт