Неправилният мъж

  • 5 942
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 32 523
Голяма е разликата между това да не искаш да гледаш животно, но да ги мразиш и измъчваш. Че и да не ги понасяш.

# 106
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като обърнахте темата на любов към животните- няма как да ги обичаш, но да ги ядеш.
За мен човек осъзнаващ ценността на живота, обича и хората, и животните, и природата.

# 107
  • Мнения: 32 523
Глупости.
Аз не ям неща, които не обичам  Mr. Green

# 108
  • София
  • Мнения: 24 839
Не всички, които обичат животните - обичат и хората (аз лично не се сещам за такива, но може и да има), но всички, които НЕ обичат животните - не обичат и хората. Wink
Мъже, които често разказват като нещо забавно, случки от детството си, свързани с тормоз на животно, са доста често психопати, насилници и нарцисисти.
Гьобелс, например- обичал си е кучетата и собствените деца, ама хората е мразел доволно.
Да те питам, като обичаш животниТЕ- колко плъха и мишки, и хлебарки, домашни любимци, имаш? newsm78
Или си отглеждаш змии?
А, какво общо има необичането на животни с измъчването им?

# 109
  • Мнения: 8 049
Разбира се, че има разлика. Има много хора, които не искат да гледат домашни любимци поради различни причини и това въобще не ги прави автоматично хора мразещи животни. Има и хора, които гледат животни, но всъщност ги мразят и ги търпят в дома си само, за да се правят на нормални пред обществото или някой друг. Познавам такива. Един уби мъчително персийската си котка, заради гневен изблик след някоя нейна беля, при което ѝ нанася силен удар по главата. И после го разказваше със смях. Изроди вякакви има...

# 110
  • Мнения: 55 040


Да те питам, като обичаш животниТЕ- колко плъха и мишки, и хлебарки, домашни любимци, имаш? newsm78
Или си отглеждаш змии?
А, какво общо има необичането на животни с измъчването им?



Не си в час. Змиите са много атрактивни донашни любимци напоследък. Simple Smile Няма връзка с конкретния мъж, но представям си, ако вместо куче беше змия. Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
Ние имаме 2 newsm08.

# 111
  • София
  • Мнения: 24 839

Не си в час. Змиите са много атрактивни донашни любимци напоследък. Simple Smile Няма връзка с конкретния мъж, но представям си, ако вместо куче беше змия. Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
Ние имаме 2 newsm08.



Това ми е домашния смок- единият. Ама и той е на свободно отглеждане.........

# 112
  • София
  • Мнения: 4 379
Разбира се, че има разлика. Има много хора, които не искат да гледат домашни любимци поради различни причини и това въобще не ги прави автоматично хора мразещи животни. Има и хора, които гледат животни, но всъщност ги мразят и ги търпят в дома си само, за да се правят на нормални пред обществото или някой друг. Познавам такива. Един уби мъчително персийската си котка, заради гневен изблик след някоя нейна беля, при което ѝ нанася силен удар по главата. И после го разказваше със смях. Изроди вякакви има...


Боже, то хора има, които гледат деца за пред обществото, а всъщност ги малтретират и не понасят, ти за животни се чудиш

# 113
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Ако беше силна, нямаше да търпиш такова човече.
Изритай го с 200.
Точно.

# 114
  • Мнения: 70
По-добре сама,отколкото зле придружена. Малко изтъркано,но си е самата истина.  Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 45
тоя форум май започвам да разбирам как работи, появява се някой регистриран "днес или оня ден"

crispy choc
Регистриран
чт, 31 окт 2019, 09:32

преписва нещо от в. Лична Драма в стил свободни съчинения и племето започва да кълве веднага, както и аз в един от постовете там, но нещо много започнаха да се повтарят, като че ли ми се струва Yum и мадамите дет "мнооо разбират" веднага - ама зарежи го как, ама тва, ама онова ... Е може да ебе качествено или като си стъпи на портфейла да стане 2.50м. никой не знае включително и тази с Темата иначе нямаше да съществува такава измислена тема въобще Grinning

Общи условия

Активация на акаунт