Нещо интересно което е добре да знаем

  • 1 272
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 257
вдигам тази стара тема,сори  Rolling Eyes  ама направо и аз не знаех, че съществуват такива  ooooh! ако някой разконспирира такъв трол в нашето чудно форумче, да казва... че ми е много интересно- пусто женско любопитство  Crazy

Трудно ще се появи и задържи трол от класическия вид в това чудно форумче, защото те виреят най-добре в немодерираните.

# 16
  • Мнения: 4 399
вдигам тази стара тема,сори  Rolling Eyes  ама направо и аз не знаех, че съществуват такива  ooooh! ако някой разконспирира такъв трол в нашето чудно форумче, да казва... че ми е много интересно- пусто женско любопитство  Crazy

Трудно ще се появи и задържи трол от класическия вид в това чудно форумче, защото те виреят най-добре в немодерираните.

Сигурно е така, но и тук има потребители които в голяма степен показват поведение на трол. Заяждат се преднамерено, основната им цел като че ли е да обиждат останалите потребители и най-добрия начин да се справиш с тях е да не им обръщаш внимание. И аз съм се питала какво ги мотивира и толкова ли не могат да си намерят по-интересно занимание, но за тях явно това е начин на обществена изява и дори си имат фенове. Така че добре си виреят троловете и в модерирани форуми.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт