Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 287
  • 370
  •   1
Отговори
# 150
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Канили са наред и който приел, той участвал.
Като за два месеца всичко е на приятелски начала.

# 151
  • Мнения: 2 395
Новогодишната програма беше трагедия- чалгия до шия

Не беше най - идеалното предаване, но пък дистанционното беше в ръката ми и не се наложи да гледам нещо, което не ми харесва за да се оплаквам после.
И най - важното минах без поредната назидателно безмислена реч на поредния президент.

# 152
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Канили са наред и който приел, той участвал.
Като за два месеца всичко е на приятелски начала.

Точно и  въпреки това  наред със скъпарските шоута на Би ти ви - предварително записан началото на декември скъп концерт от изпълнителите на България търси талант  и Нова тв/  запис на новогодишно шоу на Маскираният певец....
-  пошлото и евтино шоу на Слави беше най - забавно с възможно най-нисък бюджет и скалъпено от двама човека за три дни  буквално!

Аман от старите подeствани пъти филми по Би ти ви и Нова тв. и ултрапростотията на Домус тв.  в 23 часа на 31 декември Анимация!!!

Много изгубиха Нова.тв че нама Господари на ефира....за 31 дек. правеха уникално новогодишно шоу!

Тъпото и странно е че мултимилионер като Слави си стиска кесията като Чичо Скрудж и не отпусне някой милион първоначално и разчита на треторазредни  "вс телешоп" рекламодатели!

# 153
  • Мнения: 2 395
Двете телевизии май се взеха за незаменими. И въпреки, че постоянно ни набутват пред очите някакви рейтинги от подопечни платени агенции, лично аз имам чувството, че постоянно, тихо и полека си губят зрителите. И сега вече си зависи от Слави дали ще може да заложи на нещо ново и различно за да спечели постоянна аудитория.

# 154
  • Мнения: 9 013
Това си е старото шоу, пренесено  в една нова телевизия. Всеки от екипа на шоуто води предаване. Е,  не става така, трябва да привлече специалисти.

# 155
  • Мнения: X
Рейтингите в новогодишната нощ

# 156
  • Мнения: 2 395
"Новогодишното шоу на Слави Трифонов в 7/8 ТВ изпревари по рейтинг всички предавания по БНТ, bTV и Нова телевизия на Нова година. Това показват данните от изследване на Булсатком, направено въз основа на данните от 100 хиляди устройства.
 
За сравнение - двете пийпълметрични агенции ползват не повече от 1200 устройства."
 Това си го знаехме и без тази публикация.  👍

# 157
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
В пocлeдния eдин чac oт прaзничнитe нoвoгoдишни прoгрaми нa чeтиритe тeлeвизии вeчe имa нoв лидeр и тoвa e 7/8 ТВ, кoятo прeз цялoтo врeмe прoдължaвa дa пoкaчвa зритeлcкa aудитoрия. Нa втoрo мяcтo излизa БНТ 1.

В 23:10 часа  на 31 декември рeзултaтитe зa чeтиритe тeлeвизии ca:

7/8 ТВ – 18.69% (Нoвoгoдишнoтo шoу нa Cлaви Трифoнoв)

БНТ 1 – 12.77% (Cцeнa пoд звeздитe)

БТВ – 11.35% (Глacът нa Бългaрия)

НOВA – 10.49% (Зooтрoпoлиc)

Пocтeпeннo рaзликaтa мeжду първaтa тeлeвизия 7/8 ТВ и ocтaнaлитe три cтaвa вce пo-гoлямa зa дa дocтигвe в
- 23:55 часа  дo cлeднитe cтoйнocти:

7/8 ТВ – 23.66% (Нoвoгoдишнoтo шoу нa Cлaви Трифoнoв)

БНТ 1 – 18.22% (Cцeнa пoд звeздитe)

БТВ – 10.57% (Глacът нa Бългaрия)

НOВA – 6.07% (Зooтрoпoлиc)

Мегапростотията на Нова тв. в 23.10-23.55 часа    - Анимация е гледана от 6 %!

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 26 632
Гледам Виктор Калев в доста скечове участва.
Като гост ли е поканен или е за постоянно?

# 159
  • Мнения: 7 848
Беше гост във вечерта на актьорите мин. седмица.

# 160
  • Мнения: 14 790
На НГ никоя телевизия не сме гледали.Конкретно новата на Трифонов,колкото пъти превъртя каналите,все попадам или на негови концерти,или на муцуните му,които така или иначе не гледах.Ако се появят интересни предавания и др.водещи,които да ме заинтригуват,ще обърна внимание.

# 161
  • Мнения: 35 187
Слави си е поставил за цел да докаже на хората, че е в добри отношения с всички, за които се твърди, че са се скарали с него. На този етап покани Крисия, Деси Добрева, Нели , Виктор Калев. Но има такива, които едва ли ще направят крачка назад. Най- любопитно ми е дали ще успее да привлече Росен Петров отново на своя страна или там е тотален крах

# 162
  • Мнения: X

Тъпото и странно е че мултимилионер като Слави си стиска кесията като Чичо Скрудж и не отпусне някой милион първоначално и разчита на треторазредни  "вс телешоп" рекламодатели!

Не е ли Евгени собственикът на телевизията? И защо мислите, че Слави е мултимилионер? Даже Годжи беше споменал, че Слави е свършил парите.. Но пък ми е странно как се е случило 🙄

# 163
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 402
Слави, чрез компанията му е купил лиценза на една нац.ТВ. така е придобил право да се излъчва навсякъде.
Евгени е директор на телевизията - всяка вечер го напомнят. може би програмен или някакъв друг, а може и Генерален.

# 164
  • Мнения: X
Току-що пуснах телевизията и гледах как Сашо Роман и Годжи пеят нещо в стил кръчма през 92ра.
И вие ми твърдите, че това имало по-висок рейтинг от БТВ и Нова?
Хаха, доообре, вярвайте си JoyJoy

П.С. Най-забавна е видеостената на заден план - пуска картинки, които се ползваха като скрийнсейвър за мониторите преди  Joy

Общи условия

Активация на акаунт