Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 132
  • 370
  •   1
Отговори
# 135
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Шоуто за Бъдни вечер е много добро  на фона на другите тв. със старите филми.

Пирянкова се е превърнала в Преслава! 

# 136
  • Мнения: 8 823
Сценаристите говорят един през друг. Едно е да си сценарист, друго е да си артист, водещ.

# 137
  • Мнения: X
Сценаристите говорят един през друг. Едно е да си сценарист, друго е да си артист, водещ.

Тъй като местния кабелен оператор не беше пуснал телевизията и спряха да качват клипове в ютуб, помислих че вървят към спиране. Сега видях, че качват всички предавания на сайта си, а след няколко обаждания пуснаха телевизията.
Бях скептичен, но сценаристите ме изненадаха, че не са досадни и натрапчиви, и правят смислени анализи на темите от ежедневието.
Показват чувство за хумор и самоирония и разговорите им с гостите са разчупени и интересни. Ще видим дали ще продължат така
Ако сте забелязали, в подобни предавания винаги се говори един през друг, но тук поне им се разбира.

Препоръчайте по-качествено предаване на подобна тематика?

# 138
  • Мнения: 8 823
Като говорят един през друг правят невъобразим шум и даже свестните реплики не се чуват или възприемат. Този вид общуване, да си го правят н маса,  на гости, ама не и в телевизионно предаване. А на моменти се изпускат и казват нещо пошло, видимо съжалявайки.
За мен, по-добре да си бъдат сценаристи, зад кадър са по-силни.
За един водещ очаквам като минимум - добър външен вид, дикция, глас, актьорско майсторство, интересно облекло. Повече подготвка преди предаването няма да им е излишна.

# 139
  • Мнения: X
За един водещ очаквам като минимум - добър външен вид, дикция, глас, актьорско майсторство, интересно облекло. Повече подготвка преди предаването няма да им е излишна.

Кажете предаване с такъв водещ да го погледна. Само без един от нова, които онзи ден "интервюираше" един бизнесмен и се стичаше олио по екрана. Избяга ми името му

# 140
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
За един водещ очаквам като минимум - добър външен вид, дикция, глас, актьорско майсторство, интересно облекло. Повече подготвка преди предаването няма да им е излишна.
такива НЕМА.  Laughing

# 141
  • Мнения: 8 823
За един водещ очаквам като минимум - добър външен вид, дикция, глас, актьорско майсторство, интересно облекло. Повече подготвка преди предаването няма да им е излишна.

Кажете предаване с такъв водещ да го погледна. Само без един от нова, които онзи ден "интервюираше" един бизнесмен и се стичаше олио по екрана. Избяга ми името му
Водещите на "Търси се" ми харесват. Ще помисля и за други.

# 142
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212

Водещите на "Търси се" ми харесват. Ще помисля и за други.
те са с добър външен вид ???

# 143
  • Мнения: X
Попадал съм на това предаване - много е кичозно, захаросано и донякъде лицемерно. На мен ми е трудно за гледане

# 144
  • Мнения: 8 823

Водещите на "Търси се" ми харесват. Ще помисля и за други.
те са с добър външен вид ???
Simple Smile а за теб кои са примерите, сценаристите ли? Дай да видим твоите? Говорим за БГ ТВ.

# 145
  • Мнения: 1 723
За един водещ очаквам като минимум - добър външен вид, дикция, глас, актьорско майсторство, интересно облекло. Повече подготвка преди предаването няма да им е излишна.

Кажете предаване с такъв водещ да го погледна. Само без един от нова, които онзи ден "интервюираше" един бизнесмен и се стичаше олио по екрана. Избяга ми името му

Той вземаше интервю от собственика на телевизията:) А е объркал нещо,  а е останал без работа:)

# 146
  • Мнения: 2 394


За един водещ очаквам като минимум - добър външен вид, дикция, глас, актьорско майсторство, интересно облекло. Повече подготвка преди предаването няма да им е излишна.
 
Да попитам - мъж, водещ и интересно облекло. Веднага си представям банския костюм на Борат. Или мъж в интересно облекло е нещо друго.
И точно в липсата на дълга подготовка е хубавото на тази тв. Стига вече заучени фрази, еднотипни предавания, водещи болни от ишиас, затова винаги в поклон и с мазни усмивки за гостите си.
Телевизията е различна и затова ми харесва. Очаквам доста интересно бъдеще.

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Хареса ми вчера участието на Къци при сценаристите.

# 148
  • Мнения: 35 115
Новогодишната програма беше трагедия- чалгия до шия

# 149
  • Мнения: 1 211
Скечовете и най-вече комуникацията между Слави и Камен бяха забавни, иначе подбора на музиката беше манджа с грозде.

Общи условия

Активация на акаунт