Стартира Tелевизия 7/8 - Tелевизията на Слави Трифонов! - ето и програмата и...

  • 25 051
  • 370
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 776
Аз бих му дал и 1 лев ако в телевизията си спре да говори за политика. Grinning Според мен не му се получава. Ще е нещо средно между Светльо от Хиподил и Марешки и реална промяна няма да направи. Не вярвам и целта му да е едно място като европейски депутат като Бареков.

Да си направи една телевизия със скечове и гости 4 часа в денонощието и ако иска да ги върти повторно след това. Само да не ни занимава с политиката си. Според мен ще има по-голям успех.

# 346
  • Мнения: 2 394
Ма как ще спре да говори за политика ..
Къде иначе ще видиш Антония Първанова. "Виден политик и прекрасен лекар". Не бях и слушала простотиите от царско време, докато ни оправяха за 800 дни.
Алфа, тв на БСП, СКАТ и 7/8 са един и същ боклук(без извинение).

# 347
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 141
Да плащат, като са балами. Слави изрично каза, че въпросните стотинки са извън пакетите. Само който иска, плаща.
така е. както и другите платени пакети. искаш - плащаш.
голяма част от предлаганите ТВ са безплатни за нас.

# 348
  • Мнения: 474
Да плащат, като са балами. Слави изрично каза, че въпросните стотинки са извън пакетите. Само който иска, плаща.
Ами то има и онлайн тв-та където 7/8 може да се гледа безплатно, както спортните диеми и 4 те спортни канала на А1

# 349
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Навсякъде където се появал линк към безплатно гледане на диема спорт е свалян до 1-2 часа максимум. 

# 350
  • Мнения: 474
Навсякъде където се появал линк към безплатно гледане на диема спорт е свалян до 1-2 часа максимум. 
знам две онлайн тв та дето излъчват постоянно двете спортни и един спортен който предава онлайн мачовете и е с тяхното лого,не са линкове за безплатно гледане

# 351
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 141
само някоя ТВ да се похвали, че  не може да се разкодира и специалистите я отварят за отрицателно време.
спортните предавания по Диемите може да се гледат на много други кодирани чуждестранни пакети.

# 352
  • Мнения: 474
само някоя ТВ да се похвали, че  не може да се разкодира и специалистите я отварят за отрицателно време.
спортните предавания по Диемите може да се гледат на много други кодирани чуждестранни пакети.


и некодирани също Yum И то такива ,които излъчват бг канали

# 353
  • Мнения: 5 219
само някоя ТВ да се похвали, че  не може да се разкодира и специалистите я отварят за отрицателно време.
спортните предавания по Диемите може да се гледат на много други кодирани чуждестранни пакети.

Използват стандартен метод, който не изисква специални умения.
Някой плаща за пакет с телевизии и тези телевизии се стриймват в интернет.

# 354
  • Мнения: 9
Уикенда почивах в хотел, където си бяха сложили пиратска версия на всички ТВ пакети от Виваком.. Не знам как става тая работа, обаче всяко действие си има противодействие в България хаха..

# 355
  • Мнения: 8 775
Когато шоуто се води от Сиромахов, не знам защо, но ми е много скучно и превключвам.

# 356
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
По-скоро е твърде скучно безкрайните политически дърдорения в 90 % от шоуто вече и във всички предавания на тв. - то нямат край полит. мрънканията на всички водещи в тази телевизия!

Не бях гледал телевизията от месец насам  до снощи...все същото си е....мрън-врън...мрън....и предаването в събота късно вечер  на оня шантавия репортер дето бъзика плеймейтките го няма май вече?

# 357
  • Мнения: 3 068
Въпрос, кой е парфюма на Гьоргина, дето Слави толкова се прехласва?

# 358
  • Мнения: 474
Въпрос, кой е парфюма на Гьоргина, дето Слави толкова се прехласва?

Коя е Гьоргина ?

# 359
  • Мнения: 7 847
Въпрос, кой е парфюма на Гьоргина, дето Слави толкова се прехласва?

Коя е Гьоргина ?
От балета.

Общи условия

Активация на акаунт