Слънчеви юнски късметчета 2020 ТЕМА 2

  • 18 022
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 975
Аз също имах изключително неприятно сърцебиене в шеста-седма седмица. Сега премина и скоро не ми се е случвало.

# 91
  • Мнения: 343
Благодаря за пожеланията, момичета! Hug Flowers Hibiscus
Сега е ред да честитим и на Омчето! Честит Рожден Ден! TadaCakeBalloon
С пожелания за здраве, щастие, лека бременност и на финала едно сладко и послушно бебе! Flowers Four Leaf CloverPeople Angel

# 92
  • Мнения: 632
Леле,момичета,докато ви изчета..... Simple Smile
Първо искам да поздравя Диди и Оммм за рожденните дни.Бъдете живи и здрави,много щастливи и обичани.Лека бременност,момичета.Какъв по-хубав подарък? ! ? Simple Smile Радвайте се двойно. Simple Smile

Аз също имам течение,но не е някакво особено,я нормално,няма мирис,мене обилно и за сега това не ме притеснява.
Понякога така ме болят гърдите,че направо .... Вечер като синпегна ,не знам защо,не ме болят толкова,но сутрин стана ли ,пак почват.
Тези дни захладня и се налага да се навличам с адски много дрехи,защото освен на открито,работя и на голямо течение.Вече съм постоянно със шапка и ръкавици,якета,елеци,пуловери,термобельо.... Мразя зимата!!! Simple Smile
За сега не съм настивам,оня ден само малко подсмърпах,но нищо особено.Кято работя правя нещо ме наболява кръста от сега,на няколко пъти щях да си изйълча крака.Четох,че стойката ни се променя и трябва да внимаваме,за да паднем дори на равното,защото бързо губим равновесие.

Апетит си имам,не винаги ми се яде всичко.Някой беше питал за яйца,малко и на мен нещо не ми понасят и даже не помня от кога не съм яла.Салати и тестено ми се хапва,киселко.Преди ядях много десерти,сладкиши,сега не ме и изкушават,странно.

Да ви споделя ,че една мама от декемврийската тема ,в която бях преди ми писа на лично да ме поздрави.Толкова ми стана мило,даже ми каза,ако искам да напиша нещо в групата им да се похваля,но инкязсх,че ще изчакам още малко,защото ме е страх все ощо.Декември се надявам вече да е минал по-критичния период и ще се включа да им пожелая леко раждане Simple Smile За някой може да е нищо,но едни мили думи от непознат,много силно могат да разчувстват и да ти дадат радост и надежда за по-добро. Благодаря отново и тук Алекс Simple Smile

На мен също не ми казаха с колконудъра бие сърчицето на бебо,а ми се искаше да знам.Обапе съм толкова срамежлива и не попитах,а още по-голяма може да се разбере дали ще е момче или момиче Simple Smile Но сега не се сещам какво бяха точно цифрите.

Добре дошли на новите юнски мами,честито за новите чути сърчица. Simple Smile Не споменавам имена,понеже хич ме няма по-запомнянето,а нямам къде да пиша,на работа съм и влизам набързо от телефона.
Забравих да спомена,че като седна в колата седя някак на криво,местя се уж да ми е удобно,абе трагедия от сега.Понеже на моята кола ММ ми е направил колана да не ми стяга ,а като седна в неговата е ужас,мисля да се възползвам вече от правото си на бъдеща мама да шофирам без колан.
А за дискомфорта,като ми се налага да слагам клин под анцунга,за да мине топло,оня ден си извадих един новзмного мек и пуккаф,но нарязаха ластиката на няколко места,за да не ми стяга Simple Smile Ще трябва вече за бременни да си взимам,макар,че за сега и така се издържа.

Хубав уикенд на всички! Simple Smile

# 93
  • Мнения: X
Омче, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и лека бременност и догодина да гушкаш сбъднатата си мечта! Heart Eyes

Момичета, тези дни ми е толкова студено и на мен. Започнах от сега да се навличам. Даже в нас си стоя постоянно с едно олекотено юрганче, а е топло уж... Като гледам по термометъра над 23 градуса поне.
Аз си взех вече клин за бременни. Най-малкият размер, но ми идва малко широк нагоре. Хихи, има аванс да расте коремчето. Обаче е супер удобен. И аз като Иринка нарязах ластиците на две три места и на другите клинове, че ми стягат иначе. Blush На вас личи ли ви коремчето вече? Аз приличам по-скоро на преяла, хахаха

# 94
  • Мнения: 99
Бррр, била си ме, аз ставам по 4 пъти засега 😂 Кракът ми е син, защото взех единия ъгъл на масата при едното ставане...
Момичета имам много неприятни киселини! Каквото и да ям. Четох разни неща и се старая да не ям някакви неща, които ги предизвикват, обаче ми се появяват постоянно въпреки това. Споделете някакъв лек, ако някоя друга също има киселини как се справяте? Много е неприятно, имам чувството, че ще започна да бълвам огън докато говоря. #ДРАКАРИС 😂
ТАЛЦИД, една приятелка през цялото време на бременността беше с киселини, това приемаше и казваше, че е добре

# 95
  • Мнения: 3 975
За киселини - Талцид.
Откъде взимате клинчета?
С първата бременност ми пролича чак в шести месец, а тази имам чувството, че вече имам коремче.

# 96
  • Мнения: 99
Аз си ходя на работа, изкарвам си по 8 10 часа, нямам проблем. Бизнеса си е мой и когато реша мога или да намаля работата или да спра. На мен не ми личи, не съм увеличила храната, само леко ми се подува стомаха, че пия много вода.

Честит рожден ден Омче! Бъди безкрайно щастлива! 🍰❤️

# 97
  • Мнения: X
Amelie, моят го взех от H&M. Памучен е и беше около 17 лв.

# 98
  • Мнения: 98
Здравейте,момичета аз пак с моите притеснения,вече не ме болят гърдите гака като в началото.Мн ме е страх ,точно в 8ма седмица имам мисед със спрял пулс.Мн ме е страх на преглед чак на 15ти .Вашите гърди още ли са така болезнени?

# 99
  • Мнения: X
Здравейте,момичета аз пак с моите притеснения,вече не ме болят гърдите гака като в началото.Мн ме е страх ,точно в 8ма седмица имам мисед със спрял пулс.Мн ме е страх на преглед чак на 15ти .Вашите гърди още ли са така болезнени?
Домби, при мен гърдите има моменти, в които много ме болят и ги усещам напрегнати, а има и моменти, в които не усещам нищо различно. Много е важно сега да се пребориш със страховете си. Това не е показател за гърдите. Нормално е ту да имаш симтоми, ту - не. Ако ще те успокои да минеш на преглед по-рано и да се увериш за себе си, че всичко е наред, отиди на частно някъде. Просто за твое спокойствие.

# 100
  • Мнения: 98
Много благодаря,за подкрепата,ще изчакам някой ден и сигурно ще отида.Дано вс е ок.Страхотни сте момичета

# 101
  • Мнения: 3 975
Пламъче, мерси, ще мина и аз да прегледам какво имат.
Домби, при мен също, ту болят, ту минават. Ако имаш притеснения, по-добре отиди да те видят и да се успокоиш.
Омче, честит рожден ден!

# 102
  • Мнения: 188
Аз съм в 8ма седмица, взех си болничен от личния 14 дни, до 10 ноември и после почвам при Аг да взимам.Нея я питах каза че след 8ма седмица няма проблем да се излезе стигат дните,но за всеки случай пуснах 1 и от личната.Аз повръщам постоянно и ми се спи нон стоп, като пребита съм.

А аз да ви питам. Вие ходите ли на работа? Моята е много натоварваща психически и досега пусках отпуска. Но вече нямам повече дни за годината. А докато се запиша при лекар  за ЖК и той да ми дава болничен не знам какво да правя. Освен от личната да искам. Ама не съм много наясно до колко може да ми дава. Трябва да говоря с нея . Вие как ще процедирате?

# 103
  • Мнения: 727
Честит рожден ден Омче! Спокойствие и щастливи мигове!
Момичета, при мен симптомите се появяват, изчезват, пак идват.. гърдите болят, спират, подуват се, омекват, имам гадене, нямам, после пак се връща.. лудница. Не го мислете това, ако пък толкова се притеснявате отидете извънредно на преглед. Аз миналата седмица така направих. Първите три месеца ще са така - повече притеснение, особено за тези с първа бременност и много бавно минава времето между прегледите.. Аз се успокоявам с това, че от 13 седмица ще е една идея поне по-спокойно. Още малко остана.
Аз последните два дни се чувствах ужасно, беше ми лошо, повръщах. Подозирам, че недоспиването има ключова роля. Сутрин едвам ставам. Днес си поспах повече и се чувствам добре. Утре с ММ имаме годишнина, нямаме планове да празнуваме, не и нещо специално. Имаме традиция да ходим в Пловдив, но в това време не ми се рискува, че от нищото настивам. Ще си останем тази година в София и може би ще отидем на ресторант, ако не ми е лошо пак..
Аз да ви кажа мислех да работя до последно, обаче все повече си мисля след Нова година да излизам болничен. В офис съм, на топло обаче тия грипове и вируси много ме плашат.. ще го мисля. В момента още мисля ЖК.

# 104
  • Мнения: 955
Омммче честит рожден ден и от мен!
Бъди здрава, спокойна и щастлива!
Аз днес се отдадох на паниката и сърцебиенето напълно. Така се притесних, че получавам някоя паник атака, че цял ден не мога да се отпусна. Много ме е яд. Цялата ми радост от 2те чертички отиде на кино и сега само тревожност. Лошото е, че аз имам история с тревожност последната година, но сега не мога да преценя то ли се е върнало или е от бременноста тези притеснения и сърцебиене. Мрън!

Общи условия

Активация на акаунт