Спам тема (юруш на големите...лафове) от 01.11 до 30.11

  • 54 216
  • 6 097
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Мнения: 13 082
Хммм Гугълче, звучи не толкова зле. Нямам недочетена книга де, ще и дам шанс най-вероятно. Сега започвам някаква фантастика Аз, вещицата. Приятелка ми я подари, дано му допадне. Забелязала съм, че хората подаряват книги каквито те харесват, и аз в това число 😁

# 1 891
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Наздраве!

# 1 892
  • Мнения: 6 964
Хммм Гугълче, звучи не толкова зле. Нямам недочетена книга де, ще и дам шанс най-вероятно. Сега започвам някаква фантастика Аз, вещицата. Приятелка ми я подари, дано му допадне. Забелязала съм, че хората подаряват книги каквито те харесват, и аз в това число 😁
Да, не бих казала, че е шедьовър, ама е увлекателно, аз я дочетох преди малко.
Ти кажи дали си струва Аз, вещицата, нея не съм я чела, а май майка ми я има. Да знам да я взимам ли. Grinning

Aз сега започвам Пайнс: Живи или мъртви, на Блейк Крауч. Мама много харесва поредицата (май засега са 2 книжки, ама не съм сигурна).

# 1 893
  • Мнения: 9 571
И аз не оставям недочетени книги, ама вчера една ме изнерви направо и я зарязах за известно време. Мудна ми е. Сега си оправям вкуса с друга Simple Smile Първата много прехвалена къде ли не, ама мен не ме грабва и това си е.

# 1 894
  • Мнения: 6 964
И аз не оставям недочетени книги, ама вчера една ме изнерви направо и я зарязах за известно време. Мудна ми е. Сега си оправям вкуса с друга Simple Smile Първата много прехвалена къде ли не, ама мен не ме грабва и това си е.
За коя книга иде реч?

# 1 895
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Изключително рядко оставям недочетена книга. Досега само една я почвах няколко пъти и оставях. Накрая заради бас с приятелка я прочетох. Ами, не е моето нещо.

Двете книги от "Аз, вещицата" ги има в Читанка:
https://chitanka.info/person/deborah-harkness

Иначе една и съща книга може да ми бъде интересна и скучна - зависи в какво настроение съм. Обикновено дадена книга  я зачитам в началото, края и тук-там средата и тогава решавам дали ще я чета, или не. Колкото по-подробно знам сюжета, толкова по-интересно ми е Grinning. И с филмите е същата работа.

# 1 896
  • София
  • Мнения: 6 308
точен план ли ти трябва?
Треба си. С отправна точка, азимут, трасе и GPS координати. Simple Smile

Пънч, тва да ней Jamo studio 180?

# 1 897
  • Мнения: 17 616
само 'вакантен пост' не съм дочитал. имам я ще и дойде времето но единствената която нещо ме изгуби по някое време. иначе беше биваща и вярвам че не е лоша

# 1 898
  • Мнения: 9 571
И аз не оставям недочетени книги, ама вчера една ме изнерви направо и я зарязах за известно време. Мудна ми е. Сега си оправям вкуса с друга Simple Smile Първата много прехвалена къде ли не, ама мен не ме грабва и това си е.
За коя книга иде реч?
Останалите  Grinning Не е лош сюжета, ама ми е мудна на мен. Сега ми се чете нещо по-динамично, аз като цяло такива харесвам де. Почнах на Юнас Юнасон за убиеца Андерш, типично негова си е- смешки и фантасмагории, този път слава Богу и без политика  Laughing След нея мятам на Саймън Бекет, май ти го спомена и дръпнах веднага Mr. Green

# 1 899
  • Мнения: 6 964
Аз не дочетох единствено "Здрач". Уж харесвам от време на време фентъзи, нямам против вампирската тематика, ама ми стана толкова лигава, че не издържах.

# 1 900
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Единствено една мафиотска преди сто години не можах да дочета и властелинът, че някой я гепи. Инак дори "Вълшебната планина" на Томас Ман прочетох преди време (определено почти нищо не разбрах, но това е друг въпрос:)

# 1 901
  • Мнения: 17 616
предпочитам лигава пред 'игрите на глада'. там нищо не се случи

# 1 902
  • Мнения: 9 571
Аз не дочетох единствено "Здрач". Уж харесвам от време на време фентъзи, нямам против вампирската тематика, ама ми стана толкова лигава, че не издържах.
Всичко чета аз, ама доста често много прехвалени книги мен не ме грабват, чак се чудя в мен ли е проблема Joy

# 1 903
  • Мнения: 13 082
Оооо срам не срам признавам си, че бях полудяла по Здрач JoyJoy Гълтах ги за по една нощ. И излъгах, имам недовършена книга Dizzy Face Под игото.

# 1 904
  • Мнения: 17 616
и аз излъгах. бях забравил Властелина. четох кво четох и я върнах на човека от който я зех. много скучна. Хобит я прочетох. още по-скучна. може би една от най-безсмислените книги. Игрите на глада май беха по-раздвижени

Общи условия

Активация на акаунт