Спам тема (юруш на големите...лафове) от 01.11 до 30.11

  • 54 345
  • 6 097
  •   1
Отговори
# 2 400
  • София
  • Мнения: 6 309
Надали ше има сми.
Case closed. Stuck Out Tongue
Явно ше си поръчвам само от тевтонците. Simple Smile Стискам зъбки, жмим и готово. Simple Smile
А тия чепици ше ги подаря на некой колега с по-тесен крак от моя. Вероятно няма да има същата грижа или ше е в пъти по-малко, ако вопще усети нещо. Simple Smile

# 2 401
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Опитът ми с КЗП досега показва, че само при споменаването им, търговците стават много меки, разговорливи и склонни към съдействие, поне масата, с които съм си имал работа. Не знам защо са толкова наплашени от тях, но явно има защо.

# 2 402
  • Мнения: 9 851
Работят бавно, но глобите им са сериозни, а и проверките са кофти. За жалост още чакам да ми обработят една жалба от преди почти 1 година.. Но се плашат наистина като чуят. Спиди така ми заявиха най-нахално, че лъжа. Пуснах жалба към крс и кзп и изведнъж се оказа, че не съм лъгала.

# 2 403
  • Мнения: X
Агент, и аз понапазарувах Simple Smile

Харесах нещо и за дамите:

Скрит текст:

# 2 404
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Бай Иван е обиден, че го нарекох алкохолик. Дулсинеята му ревнува и ми готви отмъщение . Обявява го нечленоразделно, на висок тон. Пред ченгетата заекна. Joy
Братан, осигури ли си демонстрация на тоалета?

# 2 405
  • Мнения: X
Този Бай Иван е голям трън в гъзъ.
*Прочетох дегустация вместо демонстрация Wink
Моят дупан няма да се сбере в тия гащуни, тъй че от вас се очаква демонстрацията.

# 2 406
  • Мнения: 11 377
Добро утро!
Таа сутрин мноо трудно станах..... пия кафе, но кафето не помага....
Щастлив вторник! Grinning

# 2 407
  • Варна
  • Мнения: 36 689
Абе къде е Лан да ни ръчка всяка сутрин? От два дена се губи нещо. Дали не го е приклещила някоя морска сирена 😁

Ох, бях забравила какво е ползваш телефон, който не забива. И да зареждаш веднъж на три дни.

# 2 408
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро!
В Аскуу са на гости Колумбиеца и М'глата, ама най-вече вторият. На 10 метра пред теб не виждаш нищо. Joy

# 2 409
  • Мнения: 18 327
Айде и аз си изпих кафето и вече мога да пиша без правописни грешки. Иначе съм в метрото. Вивиана, периодически се разправям (но дипломатично) с възрастен комшия, дето не може да спи и все едно си имам полтъргайст на тавана. Мечтая за апартамент на последния етаж. Smiley
Успешен ден на всички!

# 2 410
  • Мнения: 15 619
Сводка на времето!? Laughing
По Лунските земи е ясно и слънцето ще пече. Шибнах по един на Пените, кафепия и ооооммммкам. Grin Дано е хубав денят!

# 2 411
  • Мнения: 18 327
Май сега е пълнолуние... Обясних си защо спах неспокойно таз нощ (а и сериозната дейност на комшито, който домакинства шумно цяла нощ). Thinking

# 2 412
  • Варна
  • Мнения: 36 689
Има една порода малки кифли (около 20-25 години), които карат малки коли, тип въшка. Въшките са впечатляващо накичени с всякакви пухчета и финтифлюшки, тип циганска сергия, а стилът на шофиране на собственичките на циганската сергия е също толкова впечатляващо некадърен.

Искам да ги изтрепя всичките.

# 2 413
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хай, нещо в особено добро настроение си се събудила днес.
Не с рогите така, че може и косвени жертви да има. JoyJoyJoy

# 2 414
  • Варна
  • Мнения: 36 689
Не, всъщност се събудих чудесно наспана, напук на пълнолунието, всичко ми вървеше по вода, докато не виснах в задръстването за работа. Още не мога да преглътна късното ходене на работа. Досега 4 години, докато детето беше в градината, а преди това и още една, в която беше в яслата, съм свикнала да излизам от нас към 7,00-7,10 и малко след 7,30 да съм в офиса. Сега трябва да оставям ученичката около 7,45 в училището и съответно карам в най-ши@аното време до работа. Откачам, хора, откачам! Знаех, че има некадърници по улиците, но досега не знаех, че са толкова голям брой. Ще трябва да стисна зъби за поне две години. Май от трети клас ще започват в 7,30 и ще се върна към старите си навици.

Поне да беше топло, че да пална мотора. Нямаше да се бавя толкова, нито да се ядосвам...

Общи условия

Активация на акаунт