Кралски Работи и Клюки - Ноември 2019

  • 131 204
  • 3 269
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Мнения: 13 770
Предлагам направо целия Уиндзор да преместим - замъка, земите, Фрогмор хаус, котиджа, мавзолея, гроба и въобще - ВСИЧКО! Ще се мъчат баба и внуци там, хайде бе Joy

# 2 056
  • Мнения: 10 424
Еми сигурно нещо се е случило за да ги/се преместят там. Като чета, ни инсталация, ни изолация е имало. Може и с външна тоалетна да е било Sunglasses Joy Занемарено, явно не е било предвидено за живеене от някого. Сигурно е било предвидено Харко да си остане в двореца. Размишлявам си просто Joy Нещо спешъл е станало , та къде, къде...."у трафопосто"..
..Много сте писали,няма изчитане..Grinning вчера ми попадна това..
ще има още дела,кралските информатори от двореца прекаляват..
средно и високо интелигентните в темата да не четат,че инфото е от Блиц*..Joy
https://jenata.blitz.bg/zvezdi-i-shou/prints-charlz-khvrli-golya … amp;cache=nocache*Simple Smile

# 2 057
  • Мнения: 75
Здравейте на всички. Чета ви от мнооооооого време, но най-накрая сега се престрашавам да пиша Simple Smile. Относно ситуацията с ММ и РФ моето мнение е, че към този момент Меган е използвана с всички сили за отвилчане на вниманието от скандала с Андрю. Това, в което "любимото дете" на Нейно Величество се е набъркало е меко казано обезпокоително и скандално. Никой и нищо не може да ме убеди, че Андрю е бил много наясно с педофилските изцепки на Епщайн, както и че не само е знаел, но може би е правел и друго. Скандала е огромен и ако не е "крушата" Маркъл да разсейва поне малко вниманието, РФ сериозно може да си навреди вовеки на имиджа. Относно самата Меган не и симпатизирам, намирам я за прекалено повярвала си, стила и също не ми допада. Глупавите известни приятелки-защитнички също не помагат особено за образа и. Нагла, прекалено самоуверена и стъпала на главата на глупавия си мъж. Но, че я изкарват прекалено "черна" и и намират кусури там, където няма и само търсят да я захапят за нещо, също е вярно. Според мен се старае поне доколкото възпитанието и акъла и позволяват. Не бива да се забравя, че тя е американка, а там нравите са много по-различни от английските. И това за Коледа, каквато и теория да излезе вярна, какво да прави жената. Ако наистина са натирени да седне да реве и да се тръшка, че няма да прекара Коледа в една доста враждебна за нея среда? Факт е, че РФ не я харесват, както е и факт, че тя доста помогна това да стане и си го направи сама в по-голямта степен. Според мен ще заминат по живо, по здраво в Америка. Там ще е в "нейни води", ще може да се види на спокойствие с майка си, ще има шанс да се отпусне, да се зареди. В дългосрочен план, според мен РФ ще и позволява от време на време такива волности и изцепки едно заради Хари (все пак той е доста чувствителен към нападките към жена му - поне засега Simple Smile=), друго защото истината е, че важните са Кейт и Уилям. Няма да крия Катето ми е абсолютна любимка. Откъм стил, поведение, достойнство - родена кралица. И финално темата е интересна, чешем си езиците, правим догадки, само малко да се озаптяваме и да няма лагери за и против Катето и Меги и ще сме си супер. Да са живи и здрави РФ много дълги години и да ни дават хляб и зрелища Simple Smile

# 2 058
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Здравейте на всички. Чета ви от мнооооооого време, но най-накрая сега се престрашавам да пиша Simple Smile.

 thumbsup thumbsup thumbsup wavey

Изобщо не трябва да се страхуваш да пишеш. Всеки си казва мнението и така.


Аз за Андрю съм много объркана. Някак ми липсва "месо", за да коментирам. А ми се иска да излезе повече информация за Епстийн, за да си изградя някаква по-пълна картинка на безобразието.

Въпреки че ... си бях обещала да не чета и коментирам с други хора истории за педофилия, защото по едно време (особено, когато ФБР разкриха педо-ринга в Норвегия) направо ми се повръщаше и не можех да повярвам, че могат да съществуват такива хора.

Има хубава статия в The Times за Андрю и за Чарлз, и за това, че отношенията м/у двамата братя още повече са се влошили, но, за съжаление, не съм абонирана за вестника.

https://www.thetimes.co.uk/edition/news/prince-andrew-interview- … ly-bond-fp305kr76

Ако някой има абонация, дали ще може да каже, дали има някаква по-така информация в статията.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 14:09 от Eleonora_27

# 2 059
  • Мнения: 13 770
Схема на кандидатите за английския трон:
https://www.graphicnews.com/en/pages/36389/UK-ROYAL-WEDDING-Line-of-succession-

ПП. Това обаче сигурно е ситуацията преди раждането на Арчи. Би трябвало той да е седмия и всички останали да се изместят с 1 място назад.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 14:33 от птица

# 2 060
# 2 061
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Хахаха ...

Уилям казва "Още една целувка?", а Кейт вика "ОК".

# 2 062
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Не, той Андрей си е тъп... имена конкретни не казва в интервюто, казва екстродинъри пипъл, политици, писатели и влиятелни личности... интервюиращата намесва трето име, който твърди, че е видял Андрю с жена рускиня да му прави масаж... супер е нагъл, и осем че говори без да мисли, се изкарва онъръбъл и не знам си колко почтен... мислил е, че ще му се размине, но явно някой го е хванал и го държи с доказателства за доста долни схеми...

На снимката бил той, но не си спомнял да се е снимал... тази снимка не била в Лондон, а той в Англия ходел само с костюм и вратовръзка... пък после нямало как да се докаже, че снимката е Фотошоп... изобщо цялото интервю е една измислица, където излиза, че Андрейката има ментални проблеми...

Няма да се очудя ако го изкарат болен, или най-малкото ще го скрият от публичното пространство... преди си ходеше и правеше кампании, сега ще го приберат в някое имение...

# 2 063
  • Мнения: 8 578
От статията, която Eiger пусна:
"Принц Андрю оспорва още един детайл от описанието на Робъртс, според която той е бил "плувнал в пот", докато двамата танцували в нощен клуб при първата си среща.

"По онова време страдах от особено медицинско състояние, поради което не можех да се изпотявам. Когато стреляха по мен по време на Фолклендската война, получих свръхдоза адреналин, след което за мен беше почти невъзможно да се изпотя. Едва след като предприех няколко мерки в близкото минало, успях да възстановя способността си да го правя", казва той в интервюто."
🤨🤨🤨

# 2 064
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не, той Андрей си е тъп... имена конкретни не казва в интервюто, казва екстродинъри пипъл, политици, писатели и влиятелни личности... интервюиращата намесва трето име, който твърди, че е видял Андрю с жена рускиня да му прави масаж... супер е нагъл, и осем че говори без да мисли, се изкарва онъръбъл и не знам си колко почтен... мислил е, че ще му се размине, но явно някой го е хванал и го държи с доказателства за доста долни схеми...

Вярно ли е, че е казал, че не съжелява, че е познавал Епстийн?


Аз ако бях на интервюиращата, щях да го питам следното:

- Къде се запознахте с Епстийн?
- Кой ви запозна?
- Епстийн е известен с това, че е правел 3 неща - изнудване, доставка на деца и млади момичета на богати мъже и нормален бизнес? Вие в кое от тия 3-те неща имахте вземане-даване с Епстийн?
- Бил ли сте на острова?
- Когато се срещахте с Епстийн, имаше ли още известни хора, които присъстваха на срещите ви? Кои са тия хора?
- Бил Клинтън ходеше ли на острова?
- Хилари Клинтън ходеше ли на острова?
- Рон Бъркъл ходеше ли на острова?
- Обама ходеше ли на острова?
- Тръмп ходеше ли на острова?
- Каква е връзката на бившата ви жена с Епстийн?
- Познавате ли Уайнстийн?
- Спал ли сте с млади момичета?

# 2 065
  • Мнения: 75
Така и така, днес се разписах да си продължа темата с „любимите“ ми снахи. За мен Меган и Катрин в същината си са еднакви в това, което желят, но начините по които да го постигнат са коренно различни. Меган е огън, не мисли много, не задълбава, иска да и се случат нещата веднага и държи да стане на нейното независимо от всичко. Но с РФ удря на камък със сигурност. Има живец в нея, наивна и неопитна е в много от нещата, които и се случват (или предстои да и се случат като член на кралската фамилия) в двореца, не мисля че и Хари и е наистина от полза. Не говоря за това да реве и да се обяснява като недосаръл тийн, че някой я тормози, а наистина да и бъде от полза с  възпитанието и знанията си. И съм абсолютна убедена, че само и единствено Хари би успял „да култивира и убеди“ жена си че си има ред, кралски привички и линия на поведение, която трябва да се спазва. Да в Америка не е така, там на почит са пробивността, нахалството, блясъка, но това е Англия. Добрата стара госпожа при която нещата се случват „наопаки“ за разлика от новия свят. Трябва си търпение, постоянство, упоритост и най-вече желание и голям инат, за да успееш да се интегрираш успешно сред тази клика. Английската аристокрация, както никоя друга може да те накара да се почувстваш като парцал, ако не си достатъчно заслужил да станеш един от тях. Не казвам, че това е ок и Меган трябва да се старае да се хареса на всички, но нека реално погледнем фактите. Съпругът ти е част от Короната и е израснал сред тези аристократи, с тези нрави. Сина ти също ще израсне сред тях (ако не се стигне до скорошен развод и евентуално постоянно пребиваване на Арчи в Америка), ще посещава същите училища и университети. В крайна сметка, ти самата си си избрала да станеш част от тези кръгове, затова ако искаш да ти се получават добре нещата, се учиш да играеш играта, или отпадаш. Много добре си спомням огромното количество хейт и омраза, което Катрин търпеше докато бяха гаджета с принца. То не бяха обиди, то не бяха прякори, сигурна съм че и за нея не е било лесно с тези студенокръвни аристократи. Но ето, че сега и се получават нещата. В далечното бъдеще даже съм убедена, че именно тя ще е скалата и стожера на РФ, а не Уилям . В заключение двете снахи ми напомнят до някаква степен на Кралицата и Маргарет. В сериала Короната, в един от епизодите имаше много интересн диалог между двете – Маргарет казва, че дава на хората живец и цвят, показва една жива, по-близка до народа корона, докато Елизабет и отговаря че тя дава мълчание – тоест отсъствие на шум. Харата са се порадвали за малко на панаира и суетата било им е интересно, но в крайна сметка не това е предназначението на Монархията, не това искат в дългосрочен план поданиците на Нейно Величество. Та, те така за нашите „две снахички“.

# 2 066
  • Мнения: 10 424
..Английската аристокрация, както никоя друга може да те накара да се почувстваш като парцал, ако не си достатъчно заслужил.. нека реално погледнем фактите. Съпругът ти е част от Короната и е израснал сред тези аристократи, с тези нрави. Сина ти също ще израсне сред тях (ако не се стигне до скорошен развод и евентуално постоянно пребиваване на Арчи в Америка), ще посещава същите училища и университети. В крайна сметка, ти самата си си избрала да станеш част от тези кръгове..
И да се разведе,никой няма да и даде Арчи освен да го вижда, както стана с Даяна и Сара,
 за кралските наследници на трона,правилата са други..

# 2 067
  • Мнения: X
Никак не мога да свържа 38 годишна жена И разведена артистка с описание "наивна и неопитна". Знае какво иска, но не знае как. Как казваше баща ми "не умее да извади душата на човек с памук".
Тя не е виновна,толкова си може женицата и толкова са й умствените възможности. Дано се усети,  защото с това с което държи мъжа си е със срок за годност.

# 2 068
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И да се разведе,никой няма да и даде Арчи освен да го вижда, както стана с Даяна и Сара,
 за кралските наследници на трона,правилата са други..
Не, не, Еве, всъщност Короната няма права над детето на Мегън. Правилото важи само за внуците на Баба и за до 6-тия в линията за наследяване.

Те на Мегън нищо не могат да й кажат за детето.

Мегън като бебе с баща си и с майка си:

# 2 069
  • Мнения: 75
За мен е наивна и неопитна, в това което и се случва. Да не е малка и има опит в много други неща, но специално за кралското семейство, как функционира, какво поведение предполага да имаш и къде ти е мястото във фирмата и е дошло като удар "с мокър парцал". В това отношение ми прилича на Дяана, но докато първата е била млада и неопитна в чисто житейски план, втората е вряла и кипяла в живота, но не и в нещата, с които челно се сблъсква сега. Затова и нещата не и се получват и няма да и се получават. Но да видим. Едно е сигурно няма скука с това семейство Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт