Любители на кучета - 99

  • 19 998
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много им се радвам на Бизу и Каду как се гушкат, мили душици. Heart Heart Eyes
То на Ерос му е студено и се вре при нас, а какво остава за Роузи. Мишленце. Kissing Heart

# 706
  • Мнения: 2 915
Писах го от гледна точка на това, че съм забравила какво е да имаш нежно и финно животно. Предполагам се свиква и инстинктивно си го пазиш щом гл усетиш, че се е сгушило. Някога моите котки се вряха така при мен и нямаше смачкани, ама с тия 40 кила вече забравих какво е.
Ето така си делим леглото ние:

# 707
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Кактук, аз ги обезпаразитявам с хапчета и каишки, постоянно се къпят/ближат един друг, страх ме е.
Разбирам те, но имай в предвид,че хапчетата са доста вредни. Sad

Моят вече го отучвам от задружното спане. В замяна му дадох цял диван 2ка, кучешко легло и отделно клетка ( понякога обича сам да си спинка вътре на закътанко ). Е, прави набези редовно към моето легло, но като че ли започна да го приема. Проблемът е,че всичко става в косми, иначе е  чистичък, дори навън ползваме кучешки чорапки.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Хахахахаха, Сиви, че той е заел 2/3-ти от леглото. 🤣🤣

Знам, Кактус, но и да се ближат не е ок, още малко и Каду ще е с каишка, само да наедрее малко.

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Застудя и си седим на купчинка вкъщи.
Едната ни бездомна приятелка куче е родила и е станала изключително агресивна... Sad Онзи ден нападна Барби, опита да я захапе за гърба, но само я оскуба. Днес също се засили към нас, но се разкрещях и се отказа. Променихме маршрута рязко.

# 710
  • Мнения: 5 602
Майчица е. Оцелява. Освен нея няма кой да защити рожбите й. Горките животинки.

# 711
  • Мнения: 390
Пипчи сигурно си създала инстинкт да пазиш бебето.  Ние с   муленцето спим както можем и доколкото ни позволява то. Ари е към към 35 кг и като се пльосне няма оправавия🤣. Пък и не ще да се мърда, трябва на него да му е добре.  Най трудно е когато се настани първи. Тогава борбата е безмилостно жестока 🤣 , но ако го няма на легло-не можем да спим! Абе ненормално история. ..
А иначе събуждаш се целия схванат, краката ти изтръпнали, като станеш   едва пазиш равновесие, но се свиква.
Много сладки муцуни всички сте показали Heart

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 18:15 от bubeto_73

# 712
  • София
  • Мнения: 23 098
Момичета, случвало ли ви се е да ви нападат котки? На мен снощи ми се изправи косата, защото две котки скочиха срещу Харли и се наложи с крак да ги разгоня. Сърцето ми падна в петите. Отстрани сигурно сме били смешна картинка, а Харли стоеше като наакан Grin Сега не смея да го водя на същото място и ще заобикаляме.

# 713
  • sf
  • Мнения: 10 180
😄 Нейо два пъти го биха котки. Едната го шляпна по дупето, докато той бягаше от нея. Сега ги гледа изпод вежди и ги заобикаля.

# 714
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз се уплаших да не му извадят око. Тези две котки бяха истински терористки. Joy

# 715
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 514
И нас ни е нападала котка, също я гоних с тропане 😄
И Тео се скри зад мен, иначе е много отворен 🐶

Пос, това нашата красавица ли е 🤔


На нея ми прилича ма да не се изложа 😄

# 716
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И нас са ни нападали маци. Единия път разкърви окото на Ерос, точно над окото, тече доста кръв, но нямаше нищо на очето. Втория път беше мама и ни гони. Нали знаете как се наежват, хем ми беше смешно, хем ме беше страх.

# 717
  • Мнения: 2 127
И аз като си спях с котето, нямаше проблем, ама съм отвикнала вече. Въпрос на навик.
А някой се гушна доволно в новото си (не-черно!) легло.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 6 050
Бяхме на гости на баба и дядо. Обиколихме селото, играхме с всички селски кучета, които успяхме да намерим пуснати. Каталясали сме.
А аз каталясах да се боря с бабата и дядото. Гладна била, не сме я хранели достатъчно, да й дадем нещо от масата? (вкл. кисели краставички, кекс, трушия и пр.). И това два дни през половин час.

# 719
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Е, друго си е да хапне кекс детето. Grinning И мойто свеки е давала кекс на Еро, защото много искал. Joy

Денис е много доволен в новото легло, то си му е в тон.

Общи условия

Активация на акаунт