Кръстени ли са децата ви?

  • 4 867
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 968
Със свеки пък изобщо не сме обсъждали този проблем. На нея май също казахме по телефона, след събитието.

Не мога да повярвам, че може да има такива отношения. Ние ако не поканим свекърите на някой празник, ще стане трета световна война. Направо ти се възхищавам на написаното.

# 106
  • Мнения: 1 190
Кръстихме я на Великден Peace

# 107
  • Мнения: 334
Да кръстени са и двете.

# 108
  • Мнения: 2 910
Не сме я кръщавали. Аз съм се кръстила на 18г., защото тогава реших, че искам. Ще я оставя сама да направи избор, дали да се кръсти или не.

# 109
  • Мнения: 1 028
Да,съчетахме първия рожден ден и кръщенето в едно.

# 110
  • Мнения: 4 390
Не.
И ние с мъжа ми сме за правото на свободен избор.

# 111
  • Мнения: 772
Болна тема. Още не е кръстено.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 5 587
И двамата ги кръстихме, когато навършиха една година.
Въпреки, че съпруга ми не е кръстен и е убеден атеист аз настоях да ги кръстим.

# 113
  • Мнения: 3 457
каката мии още не е но мислим заедно с малкия за годинката да ги кръстим Joy

# 114
  • София
  • Мнения: 2 968
каката мии още не е но мислим заедно с малкия за годинката да ги кръстим Joy

Супер! Това ще е един много голям празник с много подаръци за децата.

# 115
  • Мнения: 2 675
каката мии още не е но мислим заедно с малкия за годинката да ги кръстим Joy

ние пък мислим на именния  ден да  кръщаваме  Thinking - след около 3мес.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 252
Чета и се радвам колко много християнчета има във форума. Учите ли ги да се кръстят, да се молят и да благодарят на Бог? Кръщението за много хора е просто повод за поредния семеен банкет и дори и не се замислят за духовния дар, който са получили. Кръщението е стъпка към нов живот, който включва и духовно общение, посещаване на литургия, изповядване и вземане на причастие. Молитвите са част от живота на християнина. Надявам се, че ще отгледате децата си в духа на християнската традиция и че ще водите благочестив живот. Господ да закриля и вас и семействата ви!
Та за протокола - със съпруга ми сме християни и държим и детето ни да отрасне като християнин. И ако след време реши да приеме друга религия, ще означава, че ние не сме се справили с възпитанието му. На 19 август живот и здраве ще е Светото тайнство кръщение на сина ни.

# 117
  • Мнения: 5 622
Кръстено е детето ми. Кръстено е от човека, който помогна да се появи на бял свят и който пръв го извади от утробата ми.


# 118
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Кръстен е, от много близък наш приятел и много добър християнин.Смятам, че той найстина ще успее да изпълни всичко което се изисква от кръстника/духовният баща/

# 119
  • Мнения: 2 792
 Не и не възнамерям, ако някой ден намерят нуждата да се пречистят в този смисъл, ще бъда с тях.

Общи условия

Активация на акаунт