Тест за овулация - въпроси / тема 10 /

  • 25 843
  • 737
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 11 484
Щом днешният е по-наситен, значи пикът е днес. Поне аз така разсъждавам.

# 571
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Щом днешният е по-наситен, значи пикът е днес. Поне аз така разсъждавам.
Този в дясно е по-наситен според мен ( от вчера)

# 572
  • София
  • Мнения: 11 484
Втората черта е по-убедителна днес, това имам предвид.
Вчерашните са еднакви.

# 573
  • Мнения: 28
Здравейте момичета.Не съм писала близо 2 месеца.Реших да споделя с вас моето виждане,относно тестовете за ОВУ.Имах положителни тестове (както можете да видите в мои стари коментари) около 16-17 ден от месечния цикъл, в продължение на месеци наред.През това време,разбира се,работихме много активно,нооо резултат нямаше 🤷🏻♀Един ден просто казах край,отказвам се от това следене и вманиачаване,но си имах едно на ум за 15я и 16я ден от цикъла ми и си продължихме с опитите,но без тестове и мерене на базална темп и тн.И познайте..Нещата се получиха!Та съвета ми е,ако можете не се вманиачавайте и колкото може по-малко го мислете,колкото и трудно да е Simple Smile Успех ☺

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 23:47 от Katybaby

# 574
  • Мнения: 142
Здравейте на всички.
Според вас до колко дни ще настъпи овулацията.
Благодаря вии!!

# 575
  • Мнения: 164
Правят се всеки ден тестове,  няма как от един не положителен тест да предполагаш кога

# 576
  • Мнения: 337
Здравейте момичета!
За пръв път пиша и имам въпросче, тъй като въобще не съм на ясно.
Днес си купих тестове за овулация и ми излезна отрицателен. По менстралните календари на телефона ми (2бр.) Обаче излиза, че днес съм в овулация. Ако овулацията е минала например вчера, възможно ли е днес теста да е отрицателен?

# 577
  • Мнения: 978
Всичко е възможно, но аз не бих вярвала на приложението в телефона.

# 578
  • Мнения: 142


Здравейте на всички.
Теста е направен на 6-тата минута.
Днес ми е 15ти ден на цикъла.
Вие какво мислите ще настъпи ли овулацията скоро?

# 579
  • Sofia
  • Мнения: 3 485


Здравейте на всички.
Теста е направен на 6-тата минута.
Днес ми е 15ти ден на цикъла.
Вие какво мислите ще настъпи ли овулацията скоро?
Отрицателен е теста. Колко дни ти е цикъла? Днес за първи път ли правиш , 15-ти ден ми се вижда късно, може вчера да е бил положителен - няма как да знаем

# 580
  • Мнения: 142
Попринцип цикъла ми е около 30-35 дни.. Вчера правих също тест и пак беше отрицателен.. От 5 дни започнах да правя тестове Simple Smile

# 581
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
В такъв случай би трябвало тези дни да се насища Simple Smile

# 582
  • Мнения: 142
Благодаря за бързите отговори Simple Smile

# 583
  • Мнения: 338
Алиса Ч. 626369 рано е за овулация. Принципно, ако цикъла ти е 30-35 дни, при 30 дни, О трбва да е на 16 ден, при 32 - 18, 35 - 21 ден.
Прилагам картинка, смятай по нея Simple Smile
Ще е добре denis да я сложи тази картинка на следващите теми на 1 стр. Помня, че я свалих от някоя от тукашните теми.

# 584
  • Мнения: 337
Момичета,  много се обърках и тъй като съм крайно не запозната моля да ми кажете. По електронен календар трябваше да имам овулацията на 14.03. Направих си тест и нямах втора никаква чертичка. Все пак разчитахме на календара и решихме да пробваме. Незнам точно, но например след 2 дни пак си направих тест за овулацията и пак беше отрицателен. Ако не бъркам и на 21.03 си направих тест за овулацията (и аз незнам защо) и пак нищо. Днес реших пак да си направя (вече откачам може би) и изненада втора бледа чертичка.  Теста го правих преди малко в 18.30 ч. Възможно ли е да съм с късна овулация? И ако да - какво да правя сега, за да разбера кога ще е овулацията? Може ли да има втора бледа черта, ако е минала овулацията? Ще се пукна, ако сме я изтървали, защото след 14.03 спряхме с бебе правенето.

Общи условия

Активация на акаунт