The Ordinarу + DECIEM (Тема № 4)

  • 50 259
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 628
Ако се абстрахираш от миризмата, която е различна за различните партиди, смятам, че  морският хиалурон е по-добър.
За изравняване на тена - ниацинамид, млечна киселина, шипково масло.
Мисля, че ти е рано за  аргилерин, матриксил и ретиноли.

# 16
  • Мнения: 31
Ня 20 г. Съм и имам нормална /суха кожа и използвам тези неща ,но тена ми остава проблем

# 17
  • Мнения: 12 208
За изравняване на тена - ниацинамид, млечна киселина, шипково масло.
+ Мисля, че и азелаиновата киселина работи в тази посока.

# 18
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Момичета, моля за линк за крема за ръце.
Предварително благодаря! Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 772
Момичета имате ли от серум ФДТите? Обмислям да си взема 2 на тази цена сега с намалението, но не познавам цветовете. Всяко мнение ще ми е от ползва от това дали са трайни и как се държат, дали се окисляват и дали се свличат. Харесала съм супер светъл Н цвят вместо коректор за под очите, както и 2.0Н за цялото лице. Ако някой може да сравни цветовете с Ревлонския КолорСтей направо би било страхотно.  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 628
Ня 20 г. Съм и имам нормална /суха кожа и използвам тези неща ,но тена ми остава проблем
Скрит текст:
Зависи от колко време ги ползваш, поне два-три месеца трябват, за да започнат да се виждат резултати.

# 21
  • Мнения: 2 428
Момичета, моля за линк за крема за ръце.
Предварително благодаря! Simple Smile
https://chemistrybrand.com/product/intense-youth-complex

# 22
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Момичета, моля за линк за крема за ръце.
Предварително благодаря! Simple Smile
https://chemistrybrand.com/product/intense-youth-complex

Много благодаря!

Хм, не мога да направя поръчка в сайта! Постоянно ми се изпразва кошницата!
При вас как е?

# 23
  • Мнения: 1 212
Здравейте, страхотна тема!
От доста време чета за The ordinary, доста нашумяла марка, та ми стана голям мерак и аз да я пробвам.
Днес поръчах:



И останах доволна от цените, защото очаквах да са по УАУУ...
Доста се зарибих и съм хвърлила око и наThe Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution и The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution.
Някой с мнения за тях?

# 24
  • Мнения: 730
Момичета, моля за линк за крема за ръце.
Предварително благодаря! Simple Smile
https://chemistrybrand.com/product/intense-youth-complex

Много благодаря!

Хм, не мога да направя поръчка в сайта! Постоянно ми се изпразва кошницата!
При вас как е?

И при мен е така. Но, понеже ползвам само телефон, реших че проблема идва от там:)
На 42 с нормална кожа, искам да повлияя на малки бръчки на челото. Какво ще е подходящо? Ползвам ХК, кофеина, ЕУК 134, масло от марула и овлажняващите фактори. От две седмици, де:) та още не мога да се ориентирам много много.

# 25
  • София
  • Мнения: 399
Сутринта пуснах поръчка без проблем, не съм в Бг. обаче. Един от продуктите, които исках беше свършил.

# 26
  • Мнения: 4 441
Някою ползвал продуктите на Hylamide дали може да напише мнение?

# 27
  • Мнения: 4 609
Здравейте, страхотна тема!
От доста време чета за The ordinary, доста нашумяла марка, та ми стана голям мерак и аз да я пробвам.
Днес поръчах:



И останах доволна от цените, защото очаквах да са по УАУУ...
Доста се зарибих и съм хвърлила око и наThe Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution и The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution.
Някой с мнения за тях?
Пробвай първо с гликоловата киселина. Маската ще ти дойде в повече ако не си ползвала киселини досега.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Копирам питането си от предната тема и се надявам някой да се отзове.

Моля за съвет. Доста страници от темите съм изчела, но все още не знам с кои продукти да започна. До сега не съм използвала киселини. На 28 години съм, може би кожата ми е смесена, има сухи участъци, но пък много се омазнява цялото лице, имам разширени пори по челото и около носа, също и черни точки. Пъпки мога да кажа, че излизат много рядко.
За сега съм се спряла на три продукта -  Lactic Acid 5% + HA 2%, Niacinamide 10% + Zinc 1% и The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5. Какво друго може да ми препоръчате?

# 29
  • Мнения: 4 609
Като за начало тези са добре. Изкарай 2-3 месеца така и после може да смениш Млечната киселина от 5% на тази с 10% и ако ти понася добре - пробвай с AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution 2 пъти в седмицата. Аз съм й хвърлила око, но още изчаквам, тъй като не съм сигурна кожата ми как ще я понесе.

Общи условия

Активация на акаунт