Клиника Адела Фертилити - вълшебна тема 8

  • 32 522
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 19
Здравейте, някой знае ли защо не записват дати за хистероскопии в момента?

# 661
  • Мнения: 5 072
Здравейте, някой знае ли защо не записват дати за хистероскопии в момента?

Не ви ли обясниха?
А часове за док дали записват?Аз трябва да звъня днес за такъв Simple Smile

# 662
  • Мнения: 339
Момичета, знаете ли откъде мога да намеря Progestan 50 mg или Prolutex 25 mg?

# 663
  • Мнения: 5 896
Момичета, знаете ли откъде мога да намеря Progestan 50 mg или Prolutex 25 mg?
Попитай в темите за турските клиники, във фб групата на клиниката, на д-р Сигридов и тази за лекарства от Турция

# 664
  • София
  • Мнения: 181
Ако някой има да звъни на Цвети, да знаете че е извън страната. Каза да се свържа с друга акушерка

# 665
  • Мнения: 5 072
За протокола, ако някой мисли да записва час-все още не може.След 2 седмици ми казаха да се обадя пак.
Ще говоря малко по-късно с Мира, да видим тя какво ще каже Simple Smile

# 666
  • Мнения: 5 896
Vervam, благодаря за инфото. Ще актуализирам информацията в групата да се знае.

# 667
  • Мнения: 587
Здравейте, снощи изпих последното противозачатъчно. Е няма такава гадост, през цялото време ми беше зле. Слава Богу, че свърши. Сега се моля най-късно в сряда да съм в цикъл. Момичета, кога мога да очаквам да ме извикат преди ТВЛ за срещата с анестезиолога? ТВЛ ми е на 13.02. Теди ми каза да звъня веднага при цикъл.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Бренди, викат няколко дни по-рано. Моята операция беше в Сряда, искаха още в Петък да ме извика, но за мен беше невъзможно да пътувам толкова рано, та склониха да отида в Понеделник. Анестезиолозите не бяха особено доволни, защото искаха да имам 3 пълни дни подготовка с антихистамини ( противоалергични лекарства).

# 669
  • Мнения: 78
Бренди, извикаха ме два работни дни преди моята операция. Тя беше в понеделник, а консултацията и изследванията в четвъртъка, преди нея. Съгласна съм с Арвен относно антихистаминовите препарати. Аз ги пих четири вечери.

# 670
  • Мнения: 587
Добро утро! Задължително ли се пият тия антихистаминови препарати? Аз нямам проблем с упойки по принцип. За какво се приемат?

# 671
  • Мнения: 5 896
Преди не беше. Само единия път интернистката ми даде да пия за всеки случай, макар че ми беше поредната упойка. Явно е нещо ново. Но инфото беше полезно момичета. Да си знам какво ме очаква някой прекрасен ден. Благодаря Purple Heart
Aple, в момента графикът за операции е в процес на преразглеждане заради напускането на част от персонала и така или иначе увеличения списък от чакащи. Ще мине малко време докато влезнат в ритъм.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Приемът на антихистамини не е заради проблем с упойките, а за всеки случай, да бъде подготвен организма, защото всяка оперативна интервенция е стрес за него и никой не може да бъде сигурен как ще реагира тялото. По време и след операцията се вливат и други лекарства, не само упойка. Интересното за мен беше, че не ми правиха предварително тестуване на лекарствата, които ще използват - упойка, венозен АБ...
Друго, което бих препоръчала, попълвайте съвсем искрено въпросниците. Важно е за анестезиолозите да знаят, ако сте имали дори лека хрема в близките 2 седмици.

# 673
  • Мнения: 3 904
Аз бях на антихистамини 7 дни, защото бях с алергичен ринит две седмици преди хистерото. Та си е важно. Че дори ми спряха безобидните лекарства, които слагах локално в носа. Ама за това си има лекари там, за да говорим с тях.

# 674
  • Мнения: 333
Аз съм имала 9 процедури и никога не съм взимала нищо преди упойките. Явно е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт