Парфюмни размисли и страсти - 232

  • 52 073
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
Здравейте, извинявам се, че не е по темата, но искам да попитам дали можете да ми предложите парфюми,които да  са като Boucheron Vanille de zanzibar. Благодаря предварително.

# 61
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да се отчита,  че сън не спах докато не пробвах новия Роша. Не е чудо невиждано/ помирисвано , но ми хареса. Може да бъде придобит особено заради хубавата бутилка.
И клъча не е лош Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 4 422
Да се отчита,  че сън не спах докато не пробвах новия Роша. Не е чудо невиждано/ помирисвано , но ми хареса. Може да бъде придобит особено заради хубавата бутилка.
И клъча не е лош Simple Smile.
Абсолютно,  но в Дъглас Варна не са и чували...

# 63
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Благодаря за новата тема!!!
Знаех си, че харесвам Армани, ама то се оказа сериозно моето харесване. Имала съм и ще тъгувам винаги по това бижу в точно такъв комплект , но за съжаление минало-заминало...
Сега притежавам и обожавам + лосиона за тяло с аромата на първото Си; в малки опаковки  имам още без да са ми уау Si intense, Acqua di gioia, Because it’s you, Code edp и Sun di gioia+лосион.
От Приве серията имам само Oud royal, но желая страстно още поне 5-6 други, начело с
При МъжО също са налични доста... Любимите са ми
Добре му стоят също и Acqua di gio Absolue и Profumo.
Скоро мисля да разучавам и козметиката на бранда, понеже имам бегъл опит само с два фдт.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз съм Арманолюбителка. Като започнах от Манията преди доста години, преминах през всички видове Кодове, през Emporio Armani Night и  Lei, през Идола и Si, през Because It’s You и се установих за последно на Приве серията. Точно през лятото се подвизавах с една стотица от Pivoine Suzhou, която ми беше специален подарък и се превърна в част от специални моменти. Имам още два парфюма планирани за покупка пак от тази серия. Даааа, явно съм от големите и верни фенове на Армани.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 01:33 от Dona-Flor

# 65
  • Мнения: 2 254
Аз успях да се въздържа от парфюмната тема докато бях бременна, защото не понасях дори и любимите се парфюми (изключение беше само Be delicious DKNY), но ... месец и половина след като родих и обонянието ми се завърна, завърна се и страстта съм темата. Не пиша редовно, но ви чета Simple Smile. Обмислям да си подаря FlowerBomb за студения сезон.

# 66
  • Мнения: 357
Здравейте!
Моля за съвет! Бихте ли ми дали идея за някакъв по-лек, цветен или цветно-плодов аромат, подходящ напарво за лятото,  а не за зимни сезони. Харесвам Dior Addict Eau Fraiche, Aigner-Cara Mia Ti Amo, YSL -Mon Paris. Понеже виждам, темата е за Армани, парфюмите Si не ме грабнаха особено, само червения не съм пробвала. Много благодаря предварително!
Препоръчвам Гучи Блум. Такива възторжени отзиви от околните за мой парфюм досега не съм имала.

# 67
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тази сутрин се напръсках с привето на Армани, което обсъждахме по назад.
Да пипера си е там, Но бързо отстъпва.
Обаче това , което ме озадачи, е че моите (амбър , горите и аметистовата кожа) са от старите опаковки.Понеже не стоят на едно и също място у дома  с новите представители, чак сега  установих, че споменатите са с различни от сегашните флакони.Това ме  наввжда на мисълта, че това което се предлага сега в новите опаковки   е  реформулирано
Моите са от този вид, без златиста плочка.Купувани са от щанд на Армани  в El Corte Ingles


Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 10:45 от sl

# 68
  • София
  • Мнения: 2 060
И моят е в старите опаковки, купуван е от Selfridges през юни, миналата година.

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 10:58 от Dona-Flor

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Хванах се да пренареждам колекцията и се чудя дали да ги подредя по брандове или по офлактивни групи , с оглед по-бърза ориентация. Вие как си ги редите ?

# 70
  • Мнения: 500
Хванах се да пренареждам колекцията и се чудя дали да ги подредя по брандове или по офлактивни групи , с оглед по-бърза ориентация. Вие как си ги редите ?
Karen, аз ги редя по брандове като най-неподходящите за сезона прибирам, за да не ми пречат (цитруси и разни свежаци, които със сигурност няма да нося в студа).

# 71
  • Мнения: 2 230
Аз не познавам много от ароматите на Армани, май само In love with you линията, от които горе-долу единия ми харесва, но забравих кой Grinning Хубаво ме подсещате за Приве колекцията, много ми се иска да пробвам Pivoine Suzhou, но скоро нямам път извън страната.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Моля за съвет! Бихте ли ми дали идея за някакъв по-лек, цветен или цветно-плодов аромат, подходящ напарво за лятото,  а не за зимни сезони. Харесвам Dior Addict Eau Fraiche, Aigner-Cara Mia Ti Amo, YSL -Mon Paris.
Препоръчвам Гучи Блум. Такива възторжени отзиви от околните за мой парфюм досега не съм имала.
Дъщеря ми преди носеше такъв тип армати и много харесваше
Gucci Bamboo Gucci
Bright Crystal Versace
Burberry Brit Sheer
не са нови и хитови аромати, но лесно се откриват и са на приятна цена.

Аметистовата кожа
Скрит текст:
ми мирише н колбас Flushed

# 73
  • Мнения: 6 930
Хванах се да пренареждам колекцията и се чудя дали да ги подредя по брандове или по офлактивни групи , с оглед по-бърза ориентация. Вие как си ги редите ?

Аз се опитвам по цветовете на бутилките и по размер, но все не ми достига място и поне половината стоят прибрани в шкаф...Държа навън тези, които ползвам най-често в момента или искам да изпръскам.
Парфюм на деня Insolence. Чакам сега да пристигне една Velvet Orchid, мисля, че зимата доста ще ми се носи...

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 14:01 от tuali

# 74
  • Мнения: 35 961
редя по брандове и до колкото е възможно по сезон

Общи условия

Активация на акаунт