Азиатска козметика и грим 14

  • 30 131
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Нямам проблем с пачовете, а съм с дълги остри нокти.
Само първият път им оставих едни цепнатини, но после започнах да подхождам по-нежно към взимането им и няма поражения.
Повдигам ги леко нагоре с нокът и взимам, може да остане следа от лек натиск, но дупки няма. С възглавничките на пръстите намествам.

# 301
  • Мнения: 429
sunattraction, а така намерихме се! Joy

aleksandra11, взела съм си Skin79 Bronze BB Cream и добавям по мъничко към прекалено светлите бб и фдт. Не е много прецизен метод, но ми решава проблема.

Reddish Brown, а не, с нокът не пипам - и аз с шпатулката, после с възглавничките на пръстите хващам, намествам във въздуха и лепвам. Сложа ли го веднъж, повече не намествам, иначе после 20мин. ще ми се пързаля по лицето.

# 302
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Скрила си се ти в горите тилилейски и мълчиш като комунист на разпит. Grinning

# 303
  • Мнения: 86
Момичета, помня, че някоя беше поръчала на 107 Low ph chaga cleanser и ще се радвам да сподели  отзиви за него.
На половината съм на моята опаковка. Хубав е и върши каквато работа са казали, че ще свърши, но изненадващо за мен, имаше леки абразивни частици в самата консистенция. Трика да не ти драскат кожата е в това да ползваш малко от продукта, колкото зрънце грах е предостатъчно. Прави добра пяна и почиства лицето както трябва, без накрая да опъва. Има гадничка миризма обаче. Напомня ми на аптека + хапчета витамин С. Вече съм свикнала и не ми прави впечатление, но в началото беше зор.

# 304
  • Мнения: X
Нямам проблем със скъсани пачове заради нокти, с шпатолката ги намествам.
Има случай със задържана пратка от джолсе заради тежест, а стойността е под $15.
Аз току що взех това, но няма да ползвам скоро, че имам доста да изразходвам, а и пептидите и серамидите са с предимство.Само шийт маските може да ползвам.

# 305
  • София
  • Мнения: 939
Мацки, има скрита разпродажба в Джолсе, но не успях да копирам линка в темата. Има есенцията и винените падове на Neogen.

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 14:41 от Jeni_E

# 306
  • Мнения: 1 795
Добра оферта на PKY в Stylekorean. Има и подарък към поръчка с код 2019BLACK10
https://www.stylekorean.com/brands/190/pyunkang-yul?T_Brand

# 307
  • Мнения: 86
ето го линка- https://jolse.com/category/hidden-sale/1342/

продължават да ми отиват в спам кутията тези имейли :'(

# 308
  • Мнения: 429
А не не не! Нищо не виждам, нищо не чувам Animal Hear No Evil Ама на Неоджен есенцията е на далавера... не не не!

# 309
  • Мнения: 13 260
И аз така, а нещата от намалението не са шипнати още.

# 310
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
Добра оферта на PKY в Stylekorean. Има и подарък към поръчка с код 2019BLACK10
https://www.stylekorean.com/brands/190/pyunkang-yul?T_Brand
Пак не излиза сметката... като сложа и шипинг към продукта цента се качва над това, което може да се намери без зор в Ибей. Иначе без съмнение    [Pyunkang Yul] Mist Toner 200ml за $9,99 е добра цена.

# 311
  • Мнения: 1 795
Агент, не съм съгласна.
Intensive repair за 10долара никъде няма. В ибей върви най-евтино по 21-22долара, оест дори и само него да вземеш пак е изгодно. Ако дабавиш и тонер 200мл в кошницата стават по 13-14долара парчето (най-ниска цена на есенс тонера в ибей е $13-14). Moisture serum и moisture ampule също ще излязат по 15долара, като в ибей вървят по $18-19. Има хубав троен комплект  Intensive repair крем, тонер и новата измивна пяна с ниско pH мини размер за 20долара и е лек . Комбинацията от него плюс moisture serum и moisture ampule e 50 долара с доставката, същите 5 продукта в ибей излизат по най-иските цени 75долара. Само комплекта ще е 27долара при цена на същия в ибей 35долара и то само от един търговец. Олиото е само 60гр.  и може да се добави към почти всеки друг продукт без да увеличи доставката, т.е. ще излезе $10.

Редовно презареждам всички наличности на PKY от подобни намаления на Stylekorean, защото основно тях ползвам с пептиди и активи.

# 312
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
Well, нека да поясня, Виола - аз искам само мист серума в момента и не искам да похарча 50+ долара за продукти, които не ми трябват и ще отлежават в шкафа неизвестно докога. Да не забравяме, че и аз живея в икономика с много сейлс и намаления и за себе си съм установила, че соц подсъзнанието ми ме води и до презапасяване и до прахосничество - бяла козметика имам за 3 години напред, цветна за 5-6, а пудрите, бронзърите и ружовете е добре да си ги напиша в завещанието, че ще ме надживеят Wink

А в момента в който стигна до запасите аз вече искам друго/ново/по-висок клас!

Та много се пазя вече от "леле, колко добра цена, ще му намеря приложение на 5-тото луксозно олио за лице като омекотител за пети!" Което разбира се не означава, че нямам многобройни бройки, защото и аз съм човек и стрес се лекува със шопинг Grinning

Последна редакция: пт, 15 ное 2019, 19:51 от Agent Provocateur

# 313
  • Мнения: 140
Аз гледам да мисля от икономическа гледна точка - няма значение дали нещо е намалено, след като парите пак ще трябва да излязат от джоба ми. Това май си беше психологически трик. Позволих си да поръчам например втори бройки от продукти, които много ми допаднаха, защото се ползват ежедневно, а и заради безплатния тракинг от Джолсе.
Не е края на света ако изпусна поредната разпродажба Nerd

# 314
  • Мнения: 13 260
Sunglasses браво момичета, трябва да се пазарува разумно.
На теория и аз го мога и ги знам маркетинговите трикове, нооооооооо в реалността някак не ми се получава да се извися над консуматорското, което властва за определени неща у мен, едно от които е козметиката.

Общи условия

Активация на акаунт