💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 54 031
  • 1 716
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 17 985
Вие си противоречите- актьор ли търсим- той наистина възпроизвежда текст, водещ със собствена позиция и мнение ли търсим- но това не е политическо предаване и да е нужна подобна експертиза. Конферансието със стенд ъп комедия ли искаме или добър коментатор на спортни събития? В случая с това шоу за мен последният вариант е най- добър.
За Сърчаджиева- споделяла съм тук и споделям голяма част от критиките към нея. Но съм убедена, че решенията коя информация и кога да се споделя не са нейни. Против съм да коментираме материалното и състояние или семейното положение. Да се предлагат смехотворни хонорари като 150 Хил. Лв. Това са огромни пари за българския пазар. За мен е изключено Сърчаджиева да получи подобна сума. Хубава вечер!

човек може да има добро актьорско поведение без да е завърши непременно НАТФИЗ. Поне половината модели могат да се похвалят с такова. Но целта ни не е само сценография, а човек, който може да отстоява и позиции пред режисьор на предаването и продуценти, да може да бъде истински водещ, т.е. да има някаква свобода на водене и тогава се получават нещата. Иначе е само една кукла на конци и режисьорът му дърпа едната ръка - отива нагоре, дърпа другата връвчица - отива надолу. Посел чете някакъв надписан текст. Това е несериозно.
Пак ще дам пример с Владо Карамазов. И той е Алекс Сърчаджиева са актьори но държането им през камерата, е съвсем различно. Карамазов е уверен в себе, контактува с публиката, непрестанно има контакт с очи с играчите, променя си дикцията. Сърчаджева чете като робот, крещи, облича се вулгарно и безквусно, слага си тъмни очила, чете Ау ту кю, а в студиото простее. Вчера каза на Килата че ще го изгони в ефир, без той да я е предизвикал, не се държеше да речем като Волен. Не си падам по музиката на Килата, но такова държане на Сърчаджиева е непростимо. Аз ако бях на мястото на Килата щях да й кажа в ефир - хайде изгони ме. И тя трябваше или да клекне или да му се извини, или да го изгони и да излети от ефир и да довършват с друг водещ.

# 1 711
  • София
  • Мнения: 27 142
bobby_me,
Наистина си личат леките разлики. Ами гаф си е.
Добра работа, поздравления за труда, който си положил.  Peace

# 1 712
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
Оф, хич не ми се четат тия чаршафи, честно. Не знам как на някои хора им доставя удоволствие да пишат по толкова, че и всеки тяхен пост е такъв. Отгоре на това се цитира в същият пост и още един километричен. 😝 Направо ги подминавам, лично аз.
Аз подозирам, че Марешка не си изкарва парите само с моделстване, ще ме извинявате. Много ми намирисват нещата при нея. И двете с Боянка са ми един дол дренки..

# 1 713
  • Мнения: X
Оф, хич не ми се четат тия чаршафи, честно.

И то чаршафи и пространствени обяснения, в които се коментира предимно водещата Александра, която вече е избрана да води предаването и това няма как да се промени. Преливане от пусто в празно!

# 1 714
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 066
Дори не съм ги чела, за да знам за какво иде реч. Само като ги видя в комбинация с огромен цитат и почвам да бЕгам. 😆

# 1 715
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
Реакцията на Юлиян за пеенето на Анна-защо-е-още-в-туй-предаване описва моята реакция за всичките жени там. Сега вуйна Радостина как ще изкара пари освен бомби да си оправи и сурата, не знам 🤷🏻♀ А еднозначките Вяра, Надежда... така де... тия новите “дека са ти пръстените” с блестящите психологични диагнози? И Венцислава-ко-каза-ко? Лошо, Седларов. Лошо! 😁 П.П. Март с краченцето за какво го държите? Че е фотогеничен, или?

JoyJoyJoy Горното е от фейса, от същата авторка, от която преди време ви пусках пак един коментар. Предполагам няма нужда да пояснявам, че става въпрос за момента на прибирането на Юлиян от битката със Стоян.

# 1 716

Общи условия

Активация на акаунт