💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 54 077
  • 1 716
  •   1
Отговори
# 1 695
  • София
  • Мнения: 11 590
То това си е хубав ангаажимент, колко ли водещи и кандидат такива се надяват да водят такова предаване 5 пъти седмично. Добре платено и в праймтайм. Това, че тя не е най-подходящата за такова предаване е отделен въпрос.

# 1 696
  • Мнения: 11 550
Скрит текст:

новината е потвърдена от твърде много източници, за да е лъжа
По-скоро е преписана от твърде много източници. Simple Smile

# 1 697
  • Мнения: 18 249
За лечението на Ласкин съм съгласен, ама тези неща които прочетох - заем за кола на лизинг, искала да ремонтира апартамент - еми ще икномисва малко. И аз искам лимузина на Ролс Ройс за 1 милин, ама си купуваме стар Фият за 3000 лева. Съобразяваш се с парите които имаш, а не да правиш разходите и после да търсиш парите.
Апартамента като няма пари просто няма да го ремонтира, или ще ремонтира само част от него. Сега  - съобразявай малко желаният с възможностите, другото е наглост.

За Карамазов дори няма да отварям дума - разликата между класите на него и Сърчаджева е в пъти. и не в полза на Александра. Както казах,  продуценти, продуценти, ама ако водещият има самочувствие той може да спори с продуцентите, как да направи предаването по-добро. Ако е човек без авторитет ще е една пешка.
Тя работата е като при редкатора/издателя и автора. Ако влезе Джордж Мартин в издателството или Стивън Кинг, редактори и издатели се съобразяват с него, а ако влезем някой от нас в издателството е друго.

# 1 698
  • Мнения: 3 387
Заговорихте за водещите. Мен ме интересува защо Владимир Карамазов вече не води Сървайвър ? Защо няма Сървайвър ?
Той ли се е отказал или просто завинаги закриха това предаване ?

# 1 699
  • Мнения: 3 298
новината е потвърдена от твърде много източници, за да е лъжа. Това че не го е изтрила, не е доказателство нашите "ВИП" персони по десет пъти се карат и сдобряват.
Има сторита с него от вчера и днес.
Това, че в хиляда жълти сайта пише нещо, не означава че е вярно. Това им е редовна практика.

# 1 700
  • Мнения: 18 249
"Сървайвър" май го правеше Евтим Милошев, а той е скаран с БТВ. Затова няма Сървайвър. Там се говори, че Слави подлял вода. Той е скаран с Евтим Милошев, още от "Хъшове". Даже наскоро пак го бъзикаше в новото си студио.

Така че ако някоя друга телевизия не купи предаването, няма да има повече "Сървайвъри". Мен ме е яд и че преустановиха  "Форт Боярд", ама там оправданието бе че много скъпо им излизало.

# 1 701
  • Мнения: 6 493
Тцъ, тцъ, някои хора следят, четат и Вярват на жълти сайтове, все едно Луната е обладана Worried Sad

# 1 702
  • София
  • Мнения: 1 891
Чете си Алекс,че дори й личи как минава на нов ред.Бях в потрес в началото,че я даваха в близък план,сега отдалечават или още по-големия абсурд-слага си слънчеви очила.Последното не мога да го понеса,кой си позволява да е водещ с очила?А Карамазов как присвиваше очи под палещото слънце,ех .... Simple Smile

Сървайвър последно беше закупен за 4г от Евтим Милошев като след смъртния случай имаше даже пауза.После направи Ол старс и мисля,че няма да се навие да купува повече,към киноиндустрията се насочи.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 23:52 от avicom

# 1 703
  • Мнения: 4 749
Сървайвър и Къртицата нямало да ги дават повече, защото са много скъпи продукции.
Карамазов не води Сървайвър, защото няма Сървайвър.

Аз пък се чудя защо не се навие някой пак да направи Страх. Много любимо ми беше също.

# 1 704
  • Мнения: 18 249
"Страх" и на мен ми бе любимо. помня още като гледам чуждата продукция. Веднъж направиха Страх с кечисти, на финала, в третия рунд - Кейн срещу Мат Харди и Мат Харди спечели. Не помня кои бяха другите четирима.
Това което ме дразни, е че водещите които слагат напоследък на риялитата са слаби и си личи колко са нагласени нещата .Зрителят иска да го излъжеш. Не само Ваня Джеферович, ами и Георги Милков би се справил по-добре от Алекс Сърчаджиева. Дори и шеф Георгиев да бяха викнали - и той е по-добър артист.

# 1 705
  • Мнения: 1 418
Ако трябва да се прави нещо, по-добре да бъде ББ по американските правила с нормални хора и награда..

# 1 706
  • Мнения: 5 442
Вие си противоречите- актьор ли търсим- той наистина възпроизвежда текст, водещ със собствена позиция и мнение ли търсим- но това не е политическо предаване и да е нужна подобна експертиза. Конферансието със стенд ъп комедия ли искаме или добър коментатор на спортни събития? В случая с това шоу за мен последният вариант е най- добър.
За Сърчаджиева- споделяла съм тук и споделям голяма част от критиките към нея. Но съм убедена, че решенията коя информация и кога да се споделя не са нейни. Против съм да коментираме материалното и състояние или семейното положение. Да се предлагат смехотворни хонорари като 150 Хил. Лв. Това са огромни пари за българския пазар. За мен е изключено Сърчаджиева да получи подобна сума. Хубава вечер!

# 1 707
  • Мнения: 9 700
ББ без 24 часов онлайн канал без цензура и прекъсвания от страна на продукцията е безсмислен.
Аз лично предпочитам да няма Сървайвър, отколкото Тупарев или опосумите да го съсипят. Но винаги има надежда да се появи умен продуцент в комбинация с голяма телевизия и да направят нов сезон - така или иначе в момента никой не държи правата на формата за България.

# 1 708
  • Мнения: 1 726
Аз съм съгласна, че парчетата, както той ги беше подредил, не се напасват идеално, но въпросът е, че е трябвало да се напасват - просто пъзелът е лошо направен.

Човека доказа, че проблема не е в самият пъзел, а че има парчета на грешни места.

# 1 709
  • Мнения: X
Само не ми е ясно защо я бяха гримирали, маскирали, чак дубльорка наели, а в предаването е облечена като за подигравка.
Точно днес четох статия за това 😆 имала цял екип стилисти и щяла да смени над 200 тоалета. Била облечена в бохо стил 😂😂 Някой чел-недочел и учил-недоучил си мисли, че това е бохо! Тя е като излязла от дрипшоп... Бохо е толкова фин, романтичен и красив стил в облеклото, и няма нищо общо с тия парцали, с които я обличат! Тя е облечена като хипи от Уудсток през '69-та. А екипът стилисти да се гръмне.

Сървайвър последно беше закупен за 4г от Евтин Милошев...
Хич не е евтин Милошев! 😂😂😂

Ето така си ги сравнявайте пъзелите
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 20:07 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт