💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 54 130
  • 1 716
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 18 377
Фотомодел, също както и певица може да е доходоносна работа, а може и да не е доходоносна.
Тук ще дам едни тарифи на певиците, които пеели на частно - Ивана-Мивана и прочие около 5000 и нагоре за изява, Володя Стоянов под 2000, докато разни Лиланки, и по 500 трябва да се съгласяват.
Същата работа и с фотомоделите, а и с всичко останало. Колкото по-голяма "Звезда" си, толкова повече получаваш. Мярешка след като е била на корицата на Плейбой, о осебено след като два месеца са я гледали по телевизията ще е достатъчно известна. Тя спечели награза за "най -популярен модел на 2019г" след предаването, така че ще се вози в джипове, колкото си поиска.

Не съм съгласен, че водещият е просто един диктор. Водещият има право да води предаването си. Сценаристите дават сценария на продуцентите те го обсъждат с водеция, той има право да защитава позициите си. Ако е слаб водещия това е друго. Не мога да си представя, че Ники Кънчев в "Стани Богат" или Слави Трифонов в Шоуто си са били едни диктори на сценаристите.
Гледали сте "Поверително и лично" където  героят на  Робърт Редфорд напусна, защото не бе съгласен с продуцентите. Да, трудно си намираше след това работа, но ако имаш авторитет може да си го позволиш.

# 1 681
  • Мнения: 11 555
Водещият не трябва да показва пристрастие.

# 1 682
  • София
  • Мнения: 11 670
Слави Трифонов не е нает водещ, а продуцент.
Била съм наживо в публиката на ББ 3 пъти и НК чете всичко дума по дума или му го казват в слушалката.
Лорд Сняг, звучиш като човек, който не е гледал телевизия.

# 1 683
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Фотомодел, също както и певица може да е доходоносна работа, а може и да не е доходоносна.
Тук ще дам едни тарифи на певиците, които пеели на частно - Ивана-Мивана и прочие около 5000 и нагоре за изява, Володя Стоянов под 2000, докато разни Лиланки, и по 500 трябва да се съгласяват.
Същата работа и с фотомоделите, а и с всичко останало. Колкото по-голяма "Звезда" си, толкова повече получаваш. Мярешка след като е била на корицата на Плейбой, о осебено след като два месеца са я гледали по телевизията ще е достатъчно известна. Тя спечели награза за "най -популярен модел на 2019г" след предаването, така че ще се вози в джипове, колкото си поиска.

Не съм съгласен, че водещият е просто един диктор. Водещият има право да води предаването си. Сценаристите дават сценария на продуцентите те го обсъждат с водеция, той има право да защитава позициите си. Ако е слаб водещия това е друго. Не мога да си представя, че Ники Кънчев в "Стани Богат" или Слави Трифонов в Шоуто си са били едни диктори на сценаристите.
Гледали сте "Поверително и лично" където  героят на  Робърт Редфорд напусна, защото не бе съгласен с продуцентите. Да, трудно си намираше след това работа, но ако имаш авторитет може да си го позволиш.

Както кажеш.Той и годеникът на Бояна някакси си обяснява миналото й.

# 1 684
  • Мнения: 18 377
Съгласен. Водещият трябва да е безпристрастен. Но освен това трябва да мисли за рейтингите.

Дотук Юлиян събира много полярни реакции - всеки или го харесва или го мрази, но няма човек да няма отношение към него, не е като с Ана Мария, която е абсолютно безлична. Мнозина гледат предаването именно заради Юлиян.
Ще разбие ли женската коалиция?
ще го изхвърлят ли жениете?
Ще насмете ли славяните Юлиян?
Ще помете ли Веско или Веско ще го помете?
Ако него го няма интригата спада, спадат и рейтингите. Няма чак толкова много интересни играчи. Ако спаднат рейтингите спадат печалбите от реклами. Водещата трябва да е луда, за да работи във вреда на такъв играч или просто да е много некадърна.
--------------
Бояна, доколкото знам се е разделила с годеника си, след предаването - или по-скоро той с нея. Та не ти е добро сравнението.

# 1 685
  • Пловдив
  • Мнения: 352
--------------
Бояна, доколкото знам се е разделила с годеника си, след предаването - или по-скоро той с нея. Та не ти е добро сравнението.

Той преди предаването не ги е чувал тези неща ли? Сравнението няма нищо общо с това разделени ли са или не, а и те до преди около 2 седмици бяха заедно и Веско им беше на гости.

# 1 686
  • Мнения: 9 700
Скрит текст:
Интересно, ако славяните паднат два пъти, кого ще номинират, Роберта и? Може би Март ще се предаде сам.
Не искам да гледаме дуел Юлиян-Пламен, а и Юлиян-Роберта ще е жалко.

ако паднат два пъти славяните Роберта е сигурна - веднъж е прабългарка и втори път защото е жената, а там мъжете са комплексари. Мартин обаче ако не го отстранят силом, той няма да се предаде. Интригант е, но има хъс, по вероятно е да отстранят Томас. При Мартин много важно е, какво влияние ще продължи да оказва контузията му. Веско да го отстранят - изключено.
При траките много искат да махнат Юлиян, но не мисля, че той ще се даде толкова лесно, а Пламен играе и в двата лагера, затова мисля, че при едно падане ще отстранят Добрин. Най-безполезен е,  след Ана-Мария, а никой от лагерите не го е придърпал категорично и жените ще го нокаутират,за да не се сдобие Юлиян със съюзник.


П.С. точно пък кръга е окей отвсякъде.

моето мнение по въпроса от тази сутрин

Скрит текст:
В различните години в оригинала е имало обединение при 8,9,10 и 11 играча, най-често е при 8 или 10 оставащи играча. Другото любопитно е, че последните 4 сезона финалната комплексна игра се играе между 3 играчи, от които двама стават супер финалисти и победителя се определя с гласуване от публиката.

Сложно е да се прогнозира втория дуелист за следващата седмица, ако няма обединение в едно племе и играта все още не е индвидуална ( не че не е такава за Юлиян и в момента ).

Юлиян ще бъде единия номиниран независимо в кое племе ще е.

Ако няма пленник то дуела ще е Юлиян-Роберта ( при 1:1 ) или Юлиян-Пламен ( при 2:0 за славяните ). Ако случайно е 2:0 за траките то тогава Роберта - Томас, но това е в сферата на фантастиката - жените траки няма да си позволят да не загубят поне едната игра.

Ако има пленник за славяните определено е най-трудно за прогнозиране, но ето какво лично аз мисля :

Юлиян - Пламен ( възможен вариант при 1:1 и кражба на независимо кой от двамата от славяните ) - много възможен вариант лично за мен - Веско си дава сметка за силата на Юлиян и е напълно възможно да "плени" Пламен и да го прати да му върши работата.
Юлиян - Близначка/Радостина ( при 1:1 и кражба на жена от славяните )
Юлиян/Пламен - Добрин ( при 2:0 за славяните )
Юлиян/Пламен - Роберта (  при 2:0 за траките )

Юлиян печели дуела.

Като цяло има голяма вероятност Юлиян и Пламен да се срещнат тази седмица, също така е възможно Радостина да играе за 2 загуби и да предизвика този дуел ако няма пленник.

Лично аз силно желая славяните да пуснат по пързалката или Близначките или Радостина.

# 1 687
  • Мнения: 4 706
--------------
Бояна, доколкото знам се е разделила с годеника си, след предаването - или по-скоро той с нея. Та не ти е добро сравнението.

Той преди предаването не ги е чувал тези неща ли? Сравнението няма нищо общо с това разделени ли са или не, а и те до преди около 2 седмици бяха заедно и Веско им беше на гости.
Това са жълти новини, които не са верни, същото говореха и за приятелката на Юлиян..

Иначе снощи някой каза, че от бивши ескорти ставало най-добрите съпруги Grinning

# 1 688
  • Мнения: 18 377
Преди предаването тя му казала, че ще чуе много лоши неща за нея, да не се връзва, и той бил казал, че е наясно че тези предавания създават лош образ.
Обаче след излъчените серии и като видял свободното й държане с мъжете я иизфъшкал. Тук си мисля едно наум, че ако беше взела 200-те хиляди, щеше да преглътне обидата, но и тя  след като е избрала този начин на държане /носят се дори слухове че упражнявала древната професия и дори се знаело името на сутеньора, ама това са недоказани неща/ би трябвало да е наясно, че няма да излезе от ролята на метреса.

иначе е хубава на външен вид, но не я видях да спечели дори една индивидуална игра или да блести с физика или в логическите игри. Сама си избра тази позиция - готвеше, чистеше, слугуваше,  закачаше мъжете и разчиташе мъжете да не я номинират. Може би ако нямаше годеник щеше и секс да прави, за да й се покачат акциите.

# 1 689
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не съм съгласен, че водещият е просто един диктор. Водещият има право да води предаването си. Сценаристите дават сценария на продуцентите те го обсъждат с водеция, той има право да защитава позициите си. Ако е слаб водещия това е друго. Не мога да си представя, че Ники Кънчев в "Стани Богат" или Слави Трифонов в Шоуто си са били едни диктори на сценаристите.


Това, че ти не си съгласен, е твой проблем.

Ники Кънчев беше водещ на предаване, което се прави по закупен лиценз. Слави е собственик на предаването, което води, вече и на телевизия, в която се излъчва. Сравнението е напълно неуместно и неотговарящо на реалността.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 19:22 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 1 690
  • Мнения: 3 306
Обаче след излъчените серии и като видял свободното й държане с мъжете я иизфъшкал.
Че те не са разделени.

# 1 691
  • Мнения: 6 493
Аз пък не вярвам Алекс да се е натискала. Тя си е от контингента на Туп още от ББ с Азис. Предпочели са да работят с някой познат, отколкото да рискуват с нов. Дори си мисля, че и Азо щяха да ни набутат, но се надигна зрителско негодувание месеци преди старта на шоуто, включително и тук, а темата стартира много преди фейса. И на всички е ясно, че се следи форума.

Само не ми е ясно защо я бяха гримирали, маскирали, чак дубльорка наели, а в предаването е облечена като за подигравка.

# 1 692
  • Мнения: 18 377
Обаче след излъчените серии и като видял свободното й държане с мъжете я иизфъшкал.
Че те не са разделени.

https://www.flagman.bg/article/197726
https://kliuki.ws/zaryaza-li-ya-gadjeto-na-boryana-genova-zaradi … stinata-samo-tuk/
https://www.goreshto.net/14902/drama-gadjeto-na-boyana-genova-ya … oste-podrobnosti/

новината е потвърдена от твърде много източници, за да е лъжа. Това че не го е изтрила, не е доказателство нашите "ВИП" персони по десет пъти се карат и сдобряват.

# 1 693
  • Мнения: 4 833
На Александра ѝ трябват пари, защото доста скъпо е било леченкето на Ласкин и са били доста време на - и сега гледа да поема всякакви ангажименти. Дете има да гледа.

# 1 694
  • Мнения: 9 700
Не съм съгласен, че водещият е просто един диктор. Водещият има право да води предаването си. Сценаристите дават сценария на продуцентите те го обсъждат с водеция, той има право да защитава позициите си. Ако е слаб водещия това е друго. Не мога да си представя, че Ники Кънчев в "Стани Богат" или Слави Трифонов в Шоуто си са били едни диктори на сценаристите.


Това, че ти не си съгласен, е твой проблем.

Ники Кънчев беше водещ на предаване, което се прави по закупен лиценз. Слави е собственик на предаването, което води, вече и на телевизия, в който се излъчва. Сравнението е напълно неуместно и неотговарящо на реалността.

Съгласен съм с Лорд Сняг - Владимир Карамазов е водещ на подобен формат, разликата в класата между Алекс и него е огромна.

Общи условия

Активация на акаунт