10 години бяхме заедно и накрая ме зарязя,защото иска свобода

  • 17 753
  • 503
  •   1
Отговори
# 420
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Sarania, права си.
Ох, Кичка пак се разпозна.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 02:44 от 'Кафе с мед'

# 421
  • Мнения: X
как пък никоя не каза, че е грозничка, все се леят едни постове с пренебрежение към грозните, глупавите, еди- какви си
Как бе, аз съм казвала, че съм грозничка. Това не ми пречи да видя кога човек е грозен.

# 422
  • Мнения: 2 478
Rupert, питаш къде е свърталището, упс, обиталището на щастливите жени - в някой терариум Laughing , сред себеподобни.

35 или 20 годишният ергени влизат тук за същото, за което влизат 20-40 годишните моми без деца - да си побъбрят, да се позабавляват. Може да четат в теми, в които даже не пишат, а отвреме навреме да пишат тук и да стават пишман, както казваха старите хора, че са писали.

В този сайт има теми за учене на езици, вицове, литература, електроуреди, препарати за почистване на тапицерия, пазаруване от разни сайтове, диети, фитнес, котки, кучета.
Така е, за съжаление, обаче, не се пише много.
А, примерно за английския - най - ученият език, няма развита тема и да пишем и коментираме, ама всеки ден постоянно, а не само питане за школи. С кеф бих влизал и писал, коментирал, обменял инфо всеки ден, но това не ги интересува хората.
Виж, "Клюкарник", "Общи приказки" най-ги влече, а аз там не стъпвам. Не помня даже кога съм влизал.

Клише е също така да се дават стереотипи за красота и грозота.
Наблюдавала съм, че хора, които не са особено привлекателни са много по-самоуверени, напористи.
Няма лошо да се чувстваш така, но е признак на тъпоумие сам да се хвалиш.
Мхм. Също, хората не от София, като дойдат тук и се почва с бясното преследване на кариера, и доказване по всевъзможни начини. Някои сме си доказани отдавна и няма нужда да се хабим, а тези първите това никога няма да го разберат.
Много обичам възклицания от сорта : "Ама как така"? ; "Ама ти еди си какво". Да, аз, ама аз си знам извървяния път. Копче не може да ми се каже. И не на последно място, съм предостатъчно млад за всичко, и повечето хора това адски ги дразни.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 03:23 от FragranceFanatic

# 423
  • Мнения: 1 463
Мисля, че има теми свързани с образование, поне аз ги следя, защото това ми е професия.
Потърси.

# 424
  • Мнения: 2 478
Мисля, че има теми свързани с образование, поне аз ги следя, защото това ми е професия.
Потърси.
Потърсил съм отдавна. Написах, че "не се развива", "няма". 2 страници на кръст и 10 коментара, нищо не е.

Каква ти е професията, педагог, филолог?

Кечър май беше нещо подобно и тя, или нещо може да съм се заблудил.

# 425
  • София
  • Мнения: 17 941
Кечър май беше нещо подобно и тя, или нещо може да съм се заблудил.
Хм? Много далеч съм от филолог. Просто пиша грамотно и обичам да поправям неуките. Laughing

Гал, сигурна съм,че точно ти не си грозничка Simple Smile Обикновено жените, които не се изтъкват, са окей. Другите ме бъркат. Хибрид между булдог и кокер шпаньол, ама нахакано до Господа.

# 426
  • Paris, France
  • Мнения: 14 450
Скрит текст:
На Джордж Клуни жена му може да не е млада за някой 25 годишен, но е с поне 15 години по-млада от Джордж Клуни. Дадох ги за пример за възрастова разлика. Все пак 25 годишната няма да седи цял живот на 25.

Франсоаз, защо 25 годишната да е лесно манипулируема? 25 годишните, които познавам са умни, зрели и знаещи какво искат жени, които не се хващат с първия срещнат. Ако са се изнесли рано може да имат повече житейски опит от 35 годишна, която вегетира у мама и тати.
 
Ако съм мъж и прочета репликите и квалификациите към Фрагранс никога няма да си причиня писане тук.
Към другите мъже репликите не са по-малко жестоки. Що не защитаваш и тях?
Тебе самата са те правили на бъз и коприва. Защо си причиняваш писане тук?

Аз не защитавам Фрагранс в момента, а обяснявам правото му на личен избор и правото свободно да изрази своите желания, въжделения и предпочитания без да ги налага на никого. Бих защитила и нечии други права, било то на мъж или жена. Аз съм флегма и гледам философски на нещата. Чак на бъзе и коприва не помня да са ме правили, хаха, но ако всеки приглася на останалите дискусията се обезмисля.

Базила, индивидуалното, особеното в нас е 0.0001%. Всичко, което правим в ежедневието, всяка секунда ,- дишаме, пием, ядем, п*каем и се*Ем, с извинение е биология. В типовете поведение виждам закономерност. Не виждам нищо обидно към мъжете като пом в това, което пиша. Ако има нещо обидно за някого нека да се обади. Има купища проучвания за разликите в избора, които се обуславят от пола.

Мда. Джордж Клуни е могъл да си хване и 25 годишна хубавелка, обаче за известният и не толкова грозничък особено богат човек една 40 годишна жена му се е видяла неговата. И защо? Защото Клунито е гледал жената, момата не само да е харна и плодовита, ами и да има акъл, да води разговор, да му е партньор равностоен.
Дори смятам, че и идеи за деца не са му плували в очите докато се е женил за Амал. Тъй да се каже взел я е без да се замисля, че ще изгуби времето на 38 годишната тогава женица. Щото туй му се вика първо любов и после почтеност. А нашият господин, както казва Базила от много размишления на кой не иска или иска да губи време, изпуска много стойностни, красиви, поддържани, умни "лелки" на 40


1) Амал е била на около 35 когато среща Джордж Клуни, не на 38-40. Джордж Клуни е бил на 52г. Разликата им е почти 17 години и Амал е и изглежда доста по-млада от мъжа си. Тук 30-35 годишни не щат и кафе да пият с 40 годишен чичко, а Джордж на 52 се уредил с младо, за неговата възраст, гадже. Това е все едно Фрагранса да заиска 17-18 годишна (легалната възраст за съгласие за секс беше 14 или 16 в България). Тогава не знам на какво щяхме да го направим.

2) първата жена на Клуни е с 2 години по-дърта от него. Като млад е харесвал връстнички, но е запецнал, като повечето мъже на дадена възраст, в неговия случай 30-40г. Вторият път не си е играл с дъртелки.

3) на 36 повечето жени са фертилни и въпреки това Амал ражда чак 3 години след сватбата. Ако беше се оженила на 40 можеше и да не роди.

4) раждат им се близнаци, почти сигурно с медицинска помощ и не е сигурно, че са генетично техни. Джордж няма деца от първия си брак.

5) Амал е родила на 39, като вероятно бебеправят от сватбата, ако не и малко преди нея.

6) Амал има манекенски вид и се гримира и облича стилно и е далече от визията на средностатистическата 40 годишна. (Почти) съм сигурна, че Фрагранс  и много други мъже не биха подминали точно Амал за нещо по-неангажиращо. Да кажат мъжете, ако искат, но да уточнят за Амал ли става дума или за всяка 40 годишна.

Нищо не изпуска Фрагранс. 40г жени, колкото и да са умни и красиви не го привличат за брак и деца. Те нямат възпроизводствена стойност за него. Като стане самият той на 50-60 може и да ги загледа. Да го убеждавате да се пробва с такива е като да убедите Гал да се среща с 40г мъже или мене да харесам индийци и да се оженя за вдовец с две деца. За него възрастта е критерии, а и няма парите на Клуни да купува яйцеклетки, примерно.

# 427
  • Мнения: X
Обаче в тоя форум сме се събрали все типови образци от мъжки пол. Всичките сме неземни красавци и ненадминати любовници.
Е, кЪк... Пък жените са всите нагоре от Мис Свят.... Simple Smile

# 428
  • Мнения: 3 789
Не е сериозно да сравняваме жена на 18-25-35. Нали това обясняваме не знам колко страници,  че на 35 е вече пораснала достатъчно,  за да партнира на узрял за семейство мъж, докато на 25,  независимо от интелекта,  все още се усеща " принцеса".
 Ако въпросният актьор като млад все пак си е падал по младички, колко годишна трябваше да е първата му жена? 10?
Освен това не е сериозно да сравняваме  Фрагранс с филмова звезда. 😂😂😂
Като цяло изводът е, ако искаш да се ожениш смислено на 40-50 годишна възраст,  трябва да си най-малкото Джордж Клуни.

# 429
  • Мнения: X
Амал далеч не е най-красивото гадже на Джордж Клуни.  Не е и млада. Да родиш на 39г си е последният влак ! Значи, изводът е, че няма извод. Той се е влюбил в нея и толкоз. Любовта е необяснима.

# 430
  • Мнения: 20 451
Хах, Базила, аз грозде не ям, пийвам винце. Може отлежало, но и новото божоле не трябва да се пропуска.
"И няма да срещнеш осъзната, доволна от живота си, щастлива жена " - голата истина! Wink Аз даже не съм предполагал, че е възможно да съществуват такива ! Дай някой джокер (не се ли пише жокер на бг?) къде им е обиталището? Дано само не е при еднорозите - идеални мъже Wink

Някоя беше писала - "Аз се чудя какво дири свободен 35 годишен мъж,който иска неангажирана 25годишна,във форум за майки"

Ако се загледате само в този подфорум, 2/3 от темите са пуснати от изоставени нещастни около 25 годишни девойки, при които тенденцията е да останат необвързани в най-скоро време. А вероятно още повече съвсем свободни такива (или както бе написано - непоискани Simple Smile )  четат. И си мълчат, защото Невена написа, че коментиращите са около 50-те, жени с опит Simple Smile. Та не го мислете фрагранса (това как се превежда - ухание?). Hа точното място се рекламира.
А, сега, айде, вадим от контекст. Нали е ясно, че всеки човек може да си е самодостатъчен.
Аз лично покрай мен виждам повече такива жени, отколкото мъже, ама може да ми е такава средата, знам ли. Може би са грознички или пък не им трябва постоянното огледало на общуване с другия пол(или същия, нека не сме хомофоби).
Идеални мъже няма, нито идеални жени. И Слава Богу – това къде го прочете?
Джокер/жокер – дублетна форма (ама има гугъл вече, поне е лесно;) )

Изоставените пишещи девойки затова пишат, защото имат проблем. Това е нормално – когато човек е афектиран, е по-активен, затова и хейтът работи така добре.

Кой за какво пише във форум на майки, който отдавна не е форум само на/за майки, си е негова работа и причините могат да са много и различни. Грам не ме интересува мен кой за какво пише, чета когото и каквото ми харесва. А това кой си мълчал и за какво, стига, честно ли? В няколко теми срещнах женички да опитват обиди на тема възраст и то към потребителки, които очевидно ги превъзхождат по интелект, изказ (а вероятно и външен вид, не ги познавам).Аз съм на 69 тогава пък. Thinking

П.П. А тоз пък Клуни (който за мен си е грозник) пък откъде се пръкна в темата. И на кого му пука за някаква филмова звезда. Че те там си се женят на лягане и на ставане, животът им е един ПР.

# 431
  • Мнения: 3 186
Не е сериозно да сравняваме жена на 18-25-35. Нали това обясняваме не знам колко страници,  че на 35 е вече пораснала достатъчно,  за да партнира на узрял за семейство мъж, докато на 25,  независимо от интелекта,  все още се усеща " принцеса".

Интелектуално/академично, да, 25-годишната може да е много умна. Но манипулацията става чрез емоциите на жертвата, където Фрейгранс (и Ко) водят с обиколки.

Нашият човек и нас тук се опитва да манипулира. Никой ли не усеща?

# 432
  • Мнения: 150
Винаги са ми били много смешни такива теоретични теми, изчисляващи неясно какво. Според мен, е някакъв опит за постигане на вътрешно усещане контрол, защото неяснотиите и магиите плашат и се опитваш да намериш правилните формули за това кое и как работи. Да де, ама с емоциите нещата не са формулаистични, нито предсказуеми и хич не се знае. Simple Smile
Между другото, имаше разни статии за съпругите на милиардерите  и бяха все немлади брюнетки, въпреки стереотипите. Та Фрагранс го оставяме на 25 годишните красавици Wink

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 10:46 от VioletBaudelaire

# 433
  • Мнения: X
Тука се изписаха фермани, в опит да се обясни.......необяснимото !
Големи напъвания да се покажем колко знаем. То пък излезе, че нищо не знаем 😂
Страшни смешки- смешни страшки ли беше ?

# 434
  • Мнения: 1 463
Невена, наистина спри да твърдиш, че 40 годишните са "лелки", защото не знам, първо колко такива познаваш. И това с възпроизодството като критерий първостепенен, за взаимоотношенията, второ! 🤯
Ясно ни стана, че господин "перфектен" търси млада кобила, за разплод.
Биографията на Клуни не я знам в детайли, благодаря за разяснението. Страшно важно ми беше.
Тереса го е написала по-горе. Браво, за което.
Успех на авторката и на Фрагранс в намирането на фертилна 25 годишната.

Общи условия

Активация на акаунт