NEXTDIRECT.COM - 14

  • 60 778
  • 770
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 4 903
И аз обличам дребен изцяло от Некст, но бельо само от НМ.

# 256
  • Мнения: 14 471
За бикини за момиче - най-хубавото бельо за мен е на Original marines. Въобще тяхното трико няма равно с това на коя да е друга марка.
Купувала съм на дъщеря ми зара, тезенис, некст, сигурно и други марки, за които сега не се сещам.

Не знам обаче Original marines имат ли още магазини в моловете в София.

# 257
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Благодаря, мацки. Доволна съм от бельото от ХМ, исках да разнообразя малко, на Джордж също съм взимала, там също стават горе-долу, но хм повече ми допада.
Трябва да там по-точни размери на момичето и се чудя на кое да заложа, като малкия сега е нещо средно между 104 и 110. Дали този размер 104-110 или следващия 110-116? Тук много се чудя, защото техни тениски още му става, а са  98. Расте като гъба и не знам за есен-зима да не са  малки от по-малкия р-р.

# 258
  • София
  • Мнения: 415
Щом 98 му  стават аз бих поръчала 104-110 специаално тениски с дълъг ръкав. А може да поръчате различни модели два последователни размера.

# 259
  • Мнения: 229
Здравейте, възможна ли е поръчка на английски адрес от UK сайта от България?

Последна редакция: вт, 01 сеп 2020, 22:27 от lurtzchen

# 260
  • Мнения: 772
Аз пък дебна едни комплекти клинове за малки момчета,но нещо не ги зареждат!

# 261
  • Там някъде
  • Мнения: 38
Здравейте! Влизам в тази тема, защото имам нужда от помощ. Направих поръчка към Некст България на 01.09, която все още я няма, а ми трябва за 15-ти. Телефонът, който е даден за връзка изобщо не отговаря или по-точно” разговорът не може да бъде осъществен” Как да се свържа с тях? В имейла за поръчката няма тракинг номер или нещо подобно. Чата не ми е опция, не съм в добри отношения с английския. Ровя от 2 дни и в сайта и къде ли не и вече съм изнервена и не разбирам какво трябва да направя?Благодаря предварително!

# 262
  • Мнения: 755
Пробвай с чата. Ползвай гугъл преводач, все някак ще се разберете

# 263
  • София
  • Мнения: 415
През чата обикновено се оправят нещата. Искат имейл, с който е акаунтът и адрес за доставка, посочен в профила. Те си виждат поръчката и отговарят. Разговорът обикновено не е сложен, така че с гугъл преводач би трябвало да се получи.

# 264
  • Мнения: 3 047
Когато отвориха сайта след пандемията поръчах бельо за малката - ами доволна съм и то много От преди това има чорапи - цветни , весели, свежи. Джордж определено ми е под Некст, виж ХМ съм доволна от боди потника - само там все още и стават боди потник , въпреки че е на 3,5 години. Малко след Некста взех долно бельо от ХМ, защото до преди това и идваха големи и най-малките гащички, нямам наблюдение кои са по добри към момента - Некст цветни с пълноцветен печат, ХМ са със щампа. Но пък на Cerda щампата е по яка от на ХМ Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 116
Здравейте, смятам да правя първа поръчка от некст директ. От избраните 4 артикула, 3 са на склад. Това означава ли, че ще ги получа по различно време или поръчката ще се забави? Благодаря предварително за отг Simple Smile

# 266
  • Мнения: 463
Вероятно ще дойдат на веднъж, с един-два дни забавяне. При мен никога не са идвали в отделни пратки. Просто идват малко по-късно.

Момичета, имате ли забавяне на поръчки от миналата или тази седмица? Аз трябваше на 17.09 да получа, обаче даже нямам мейл за шипинга.. не са ми спешни, ама се чудя да не е станало нещо 🤔
Здравейте, смятам да правя първа поръчка от некст директ. От избраните 4 артикула, 3 са на склад. Това означава ли, че ще ги получа по различно време или поръчката ще се забави? Благодаря предварително за отг Simple Smile

# 267
  • Мнения: 838
Аз съм получавала разделена на две пратка. В два поредни дни пристигна.

# 268
  • Мнения: 90
Цялата поръчка ще дойде, може дори да няма забавяне. Последно направих поръчка в неделя на 13.09, пристигна в сряда на 16.09, въпреки, че и аз имах неща, за които пишеше така.

# 269
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Днес има ново зареждане, други стоят на coming soon. За първи път поръчвам от февруари насам, да видим как е качеството, бързината и всичко останало. Споделяйте какво поръчвате и отзиви. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт